16 października 2010, 15:30 - Bielsko-Biała (Stadion Miejski)
Podbeskidzie Bielsko-Biała 2-0 Warta Poznań

Podbeskidzie: 1. Richard Zajac - 18. Sławomir Cienciała, 6. Jacek Broniewicz, 15. Damian Byrtek, 17. Michał Osiński - 20. Maciej Rogalski, 21. Piotr Koman (46, 14. Damian Chmiel), 4. Sebastian Ziajka (69, 22. Mateusz Żyła), 28. Dariusz Łatka - 16. Adam Cieśliński (83, 8. Piotr Malinowski), 23. Róbert Demjan.

Warta: 92. Adrian Lis - 18. Michał Zawadzki, 5. Maciej Wichtowski, 2. Łukasz Jasiński, 6. Rafał Kosznik - 17. Damian Pawlak, 4. Damian Szałas (90, 13. Maciej Wojciechowski), 10. Arkadiusz Miklosik (32, 22. Jakub Budzyń), 20. Marcin Wojciechowski, 19. Mateusz Świergiel - 21. Dawid Skrzycki (64, 23. Marcin Mazurek).

żółte kartki: Lis, Marcin Wojciechowski, Pawlak.

sędziował: Artur Radziszewski (Warszawa).
widzów: 2300.

W 11. minucie Adam Cieśliński (Podbeskidzie) nie wykorzystał rzutu karnego (Adrian Lis obronił).

ADR - 16 października 2010, 17:22:58 - *.8.104.81
Szkoda, że tylko 2:0. Podbeskidzie mnie rozczarowało

york - 16 października 2010, 17:23:27 - *.adsl.inetia.pl
Brawo Bielsko

kondi192 - 16 października 2010, 17:24:28 - *.icpnet.pl
O kurde, patrząc na skład Warty spodziewałem się wyższej porażki...

alebb - 16 października 2010, 17:25:46 - *.242.1.191
Brawo Byrtek!!Będzie z niego dobry piłkarz, z korzyścią dla nas

chomas - 16 października 2010, 17:26:28 - *.108.62.147
W końcu młodzi w Warcie mają okazję się ograć.
Szkoda wyniku, ale jak można zdobyć gola nie oddając żadnego strzału na bramkę.
Zieloni

Sebol - 16 października 2010, 17:26:49 - *.salbis.petroinform.com
Idzie, idzie Podbeskidzie!!
Gdyby wszystkie sytuacje samego tylko Cieślińskiego w pierwszej połowie siadły, byłoby 5-0. Świetny zawodnik, takiego nam było trzeba, brawo!

Warciarz - 16 października 2010, 17:35:59 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Graliśmy juniorami z konieczności. Jednak może się też tak zdarzyć, że juniorami dogramy sezon..

adik - 16 października 2010, 17:36:03 - *.dynamic.gprs.plus.pl
brawa za wygraną ale trzeba popracować nad skutecznością myślę że wynik powinien oscylować coś pomiędzy 4-0 a 6-0

bartek66 - 16 października 2010, 17:45:35 - *.chello.pl
Pytanie do kogoś z Poznania,dlaczego Warta grała takim składem,czy to chodzi o brak kasy w tym klubie i ci bardziej doświadczeni nie grają?Bielsko i tak nie awansuje,od tylu lat już pompują ten balon,a jak kończą,wszyscy widzą,ale niech mają chwile nadziei i radości.

pepe - 16 października 2010, 17:49:11 - *.bielskobiala.vectranet.pl
do bartek66:idź chłopcze z mama klocki lego poukładaj

Soltysak - 16 października 2010, 17:52:46 - *.centertel.pl
n=&nid=1180
zaglądajcie na strony rywali, to nie boli i nie trzeba potem naiwnych pytań zadawać

EL_KSZO_PL - 16 października 2010, 17:53:00 - *.235.75.92
Adaś brakuje cie w KSZO Brawo 3mam kciuki za cb!! Oby tak dalej i bedziesz grał w E-Klasie.
KSZO nie zapomni.......

luksTS - 16 października 2010, 17:55:41 - *.ssp.dialog.net.pl
Karny zupełnie niesłuszny niepotrzebujemy prezentów w walce o OE niech czarni gwizdza jak trzeba i tam gdzie trzeba.
5-6 kibiców Warty pojawiło się na stadionie. Zasługują na uznanie że wspierali swoją ukochaną Warte gdy jest w wielkim kryzysie.
Co do gry kazdy widział.
Idzie Idzie...

xs - 16 października 2010, 17:56:00 - *.achinsk.net
To Podbeskidzie juz awansowalo na 100% ,drugi zespol ktory wejdzie to Sandecja

Kyppcio - 16 października 2010, 17:59:22 - *.gdynia.mm.pl
luksTS
karny słuszny . Cieśliński tuż przed faulem odegrał piłkę w lewo a bramkarz zaatakował nogi
45minut ciekawe , druga połowa się poprostu odbyła

Lincoln - 16 października 2010, 18:00:21 - *.56.136.229
do xs
Nie przesadzaj runda wiosenna potrafi wszystko diametralnie zmienić
A tak poza tym to jeśli Adam utrszyma przez cały sezon taką formę to będzie królem strzelców

bartek66 - 16 października 2010, 18:02:23 - *.chello.pl
Co pepe synek,boli,że ktoś inny patrzy bardziej trzeźwo bez napinki?Gdyby za napinanie się w necie przyznawali awans,to Bielsko pod tym względem jest bezkonkurencyjne.pepe,a pożyczysz mi swoich klocków bo ja już swoje oddałem innym?

Lincoln - 16 października 2010, 18:03:43 - *.56.136.229
Sory za błąd - chciałem napisać "utrzyma" oczywiście

pepe - 16 października 2010, 18:06:44 - *.bielskobiala.vectranet.pl
właśnie ty noobku się zacząłeś napinać

bartek66 - 16 października 2010, 18:12:58 - *.chello.pl
chłopcze,ja napisałem tylko to co widzę już od ładnych kilku lat,ty możesz tego nie pamiętać,ale masz do tego prawo,wiek cię usprawiedliwia.

obiektywny - 16 października 2010, 18:16:26 - *.adsl.inetia.pl
a od kiedy to przeszłość decyduje o przyszłości? skończ się ośmieszać bartek66 napinaczu..

bartek66 - 16 października 2010, 18:25:09 - *.chello.pl
obiektywny?(czy aby na pewno?),przeczytaj dokładnie to co napisałeś i zastanów się nad treściąmam nadzieję,że historia się powtórzy i awans będzie trzeba odłożyć na kolejny sezon za to prucie się na necie.

tsp - 16 października 2010, 18:27:02 - *.c198.msk.pl
Ładny mecz Brawo chłopaki.
a bartek66 to eldo.

adik - 16 października 2010, 18:29:43 - *.dynamic.gprs.plus.pl
do ŁKS Ruda ale wy przecież nie byliście liderem na jaką ty tabele patrzyłeś hehe tylko TSP

Pasiak - 16 października 2010, 18:46:17 - *.opera-mini.net (*.146.204.100)
Brawo Podbeskidzie , już za 2 tygodnie mecz z nami na szczycie , myślę że powalczymy o Ekstraklase. I jak się uda to awansujemy z wami w tym Sezonie.Pzdr od kibica Sandecji

look - 16 października 2010, 18:52:03 - *.146.248.112.ip.abpl.pl
Braweczka dla TeeSPeczka!
Tylko powinno być z 4:0 minimum, trochę odpuscilismy w drugiej połowie. No ale grunt 3 punkty i odbudowanie po Piaście. Teraz drużyna musi znowu wygrywać seryjnie żeby straszyć rywali przed wejściem na boisko.
Podobała mi się postawa młodego bramkarza Warty, szkoda mi go.

FanAdasia - 16 października 2010, 18:58:19 - *.235.77.151
Adas mowa o Cieslinskim-nie strzelaj juz wiecej karnych.

tadon - 16 października 2010, 19:42:18 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
FanAdasia@ Adam dobrze uderzył karnego, tak samo jak w meczu z Dolcanem. Może Lis oglądał jego karne. Zazwyczaj strzela w swoją lewą stronę.

luksTS - 16 października 2010, 19:49:13 - *.ssp.dialog.net.pl
@Kyppcio zwracam honor sędziemu i Tobie karny jednak się nam należał ale osobiście mnie wq bo wolałem aby nasi bez dodatkowych prezentow ten mecz wygrali. Sędzia jednak miał racje. Mlody Lis faulował i pięknie się zreflektował w ciemno poszedł w lewy róg, tak ostatnio strzelał również Cieśliński. BRAWO ;) dla Podbeskidzia za 2-0

DEXTER - 16 października 2010, 20:08:29 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ostro

raf - 16 października 2010, 20:13:38 - *.ntlworld.ie
Dlaczego tak malo kabicow??? myslalem ze beda pelne trybuny!! Strajk za poraszke z Piastem?

szajanek - 16 października 2010, 20:46:48 - *.251.201.159.threembb.ie
Witajcie czy ktoś może mi napisać jak zagrał ZIAJKA z PODBESKIDZIA, nie oglądałem meczu bo byłem w pracy z góry dziękuje i pozdrawiam

Gorol - 16 października 2010, 21:31:01 - *.adsl.inetia.pl
bartek66 - Ty za to masz pamięć świetną widze.
Podbeskdzie gra w 1 lidze 10 sezon ale o ekstraklase walczy moze 3-4 raz.
Oczywiście znasz się na ligowej piłce jak swinia na gwiazdach dlatego radze Ci sobie przypamnij ile raz do bram ekstarklasy bił np. GKS Bełchatów , Arka , czy Jaga zanim awansowali - ich balon pompowano 4-5 raz i nic z tego nie wyszlo a gdzie graja teraz???

TSPowiec - 16 października 2010, 22:42:52 - *.xdsl.centertel.pl
Do szajanek
Sebastian dzisiaj na dobrym, solidnym poziomie, tak jak i reszta zespołu. Parę strzałów z dystansu i waleczny jak zawsze.. co do spotkania.. Do strzelonych bramek mecz szybki i miły dla oka, potem tempo trochę siadło ale w sumie nie ma się co dziwić, Warta bez 6 podstawowych graczy bezbarwna.. Ważne że wracamy na właściwe, zwycięskie tory! Ponad Nami Tylko Góry!!! Pozdro

kibiczn - 16 października 2010, 22:57:39 - *.icpnet.pl
Ziajka i Demjan kopali się po czole.Piłka nożna
to gra zespołowa.

teespe - 16 października 2010, 23:16:43 - *.bielsat.com.pl
Brawo Podbeskidzie.luksTS przestań chłopie w końcu się ośmieszać,najpierw pomyśl a póżniej pisz,to nie pierwszy bobol w twoim wykonaniu!

janky9878 - 16 października 2010, 23:22:54 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Młodzi w Warcie grają lepiej niż dośiwadczeni, nie dasie ukryś że sukces Warty byłwtedy gry grał Reiss i tylko przy nim są wstnaie osiągnąć sukces ci młodzi. Budzyń debiut udany gdy pojawił się na boisku nie było tak źle jak przez pierwsze pół h, trzeba dać szanse takim młodym i ambitnym, dlapozostałych "doświadczonych" pozostaje tylko powiedzieć: trzeba więdziec kiedy ze sceny zejść... pozdrawiam PS> Czas na zmianyławek trenerskich nie tylko w LEchu ale i w Warcie. Może lepiej Reisika grającym trenerem zrobić

Bumar - 16 października 2010, 23:34:23 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Szacun dla Kibiców Warty i Drużyny!!! Tylko 1912 Rodowici z Wildy Nasz KS!!!

anthrax - 17 października 2010, 0:38:53 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Pierwsza połowa to fajna gra TSP, a druga połowa jedynie się odbyła. Teraz dwa wyjazdy i one zadecydują gdzie wylądujemy po jesieni...

sad - 17 października 2010, 9:21:16 - *.chelm.mm.pl
ale Podbeskidzie ma słaby doping ... poziom okręgówki

fan TSP - 17 października 2010, 12:25:18 - *.adsl.inetia.pl
idzie idzie Podbeskidzie po ekstraklase

... - 17 października 2010, 13:23:50 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Słaby przeciwnik, zimno, transmisja w tv, słabsza frekwencja na meczu, w zasadzie brak gości, więc doping słaby... Popatrz sobie chłopaszku sad choćby na filmiki z wyjazdu na Piasta, a zmienisz zdanie. nie wszyscy wyjazdowicze są w młynie u siebie.

cris - 17 października 2010, 14:14:39 - *.netpower.pl
teraz Podbeskidzie czekaja 2 bardzo ważne wyjazdy.. Trzeba awansować w tym sezonie! TYLKO TSP!

Kadłub - 17 października 2010, 14:21:09 - *.gdynia.mm.pl
Bielsko-Biała piękne miasto,piękne okolice i pozytywni ludzie,mój drugi dom po Gdyni,gdzie kibicuje Bałtykowi.Zasługuje na Ekstraklase.
Pozdrowienia dla znajomych z dzielnicy Złote Łany i ulicy Browarnej.

Kmicic1910 - 17 października 2010, 14:21:47 - *.219.201.231
Brawo TSP. Będzie extra jak razem wejdziemy! Zapraszamy do Sącza. Pozdro.

antek - 17 października 2010, 19:41:25 - *.toya.net.pl
no to w sumie PODBESKIDZIE już się utrzymało .Brawo

TSPowiec - 17 października 2010, 20:12:52 - *.163.243.177
No to w sumie Antoni (gościu powyżej), powiedział tyle ile wiedział.. Antoś kończ Waść, wstydu oszczędz

omd - 18 października 2010, 13:14:48 - *.StrefaWiFi.kolnet.eu