20 października 2010, 19:51:17 - euzi
Klub Piotra Leciejewskiego w norweskiej Tippeligaen

Sogndal IL, którego podstawowym bramkarzem jest Piotr Leciejewski, zwycięstwem 2-0 (0-0) w meczu z Fredrikstad FK zapewnił sobie awans do norweskiej ekstraklasy. Aby być już pewnym gry w Tippeligaen, klub polskiego golkipera potrzebował w dzisiejszym meczu 26. kolejki II ligi trzech punktów.

20 października 2010, 18:00 - Sogndal (Fosshaugane Campus)
Sogndal IL 2-0 Fredrikstad FK
Per Egil Flo 59, Tommy Øren 67

żółte kartki: Even Hovland, Ahyee Aye Elvis - Dino Mulac, Celso Borges Mora.

sędziował: Trygve Kjensli.

Przeciwko Fredrikstad FK Leciejewski nie zagrał. Polski bramkarz został ukarany trzema meczami dyskwalifikacji za czerwoną kartkę otrzymaną w meczu przeciwko Løv-Ham Fotball. To oznacza, że golkiper nie zagra już do końca sezonu. Sogndal IL jest liderem ligi i ma przewagę 10 punktów nad trzecim FF Sarpsborg, który ma do rozegrania jeszcze trzy spotkania.

ddd - 20 października 2010, 20:24:27 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
obaj z tytoniem rywalizowali przez dluzszy czas o bramke gornika leczna i obaj wyszli na dobrych bramkarzy. z lecznej

ojej - 20 października 2010, 20:24:27 - *.117.117.203
Z tą Chelsea to raczej żart był, albo Romek chciał pocieszyć Polaków po tych wszystkich meczach repry i palnął dla jaj: Bierzemy Leciejewskiego hehe. I tak pewnie za dwa lata straci miejsce w bramce i wróci do jakiegoś Kolejarza Stróże, czy Motoru Lublin...

pepe - 20 października 2010, 21:27:04 - *.sta.asta-net.com.pl
Przeto Frederikstad jeszcze rok temu grało z Kolejorzem w UEFA.

do pepe - 20 października 2010, 21:31:58 - *.adsl.inetia.pl
Dokładnie tez się zdziwiłem ,choć pamiętam ze Lech zdemolował ich dość łatwo ,może w pucharze Norwegi zaszaleli i dlatego w pucharach grali. W Norwegi Lech wygrał 6:1 ,a rewanż zagrał na luzie i przegrał we Wronkach 1:2 ( W ten frajerski sposób tracimy punkty w rankingu UEFA i się dziwimy ,że jesteśmy na 28 miejscu za Białorusią i Cyprem).

gruby - 20 października 2010, 21:58:46 - *.chello.pl
nieważne ze tracimy pkty w rankingu. Wazne, że u buków co niektórzy kurs 5,5 trafili na tym meczu Najbardziej zainteresowani wiedza jak się ustawić

Lenin - 20 października 2010, 23:09:08 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Fredrikstad grał w I lidze w sezonie kiedy to trafili w pucharach na Lecha tyle że spadli po sezonie do II ligi - tam się gra systemem wiosna-jesień

SeXophone - 21 października 2010, 8:16:18 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl