24 października 2010, 18:54:55 - elenril
Manchester City FC przegrał w Premier League

Rywal Lecha Poznań w fazie grupowej Ligi Europy Manchester City FC przegrał 0-3 (0-1) na własnym stadionie z londyńskim Arsenalem w meczu 9. kolejki angielskiej Premier League. Po tym spotkaniu goście wyprzedzili w tabeli zespół z Manchesteru, który zajmuje obecnie czwarte miejsce ze stratą pięciu punktów do prowadzącej Chelsea.

24 października 2010, 17:00 - Manchester (City of Manchester Stadium)
Manchester City FC 0-3 Arsenal FC
Samir Nasri 21, Alexandre Dimitri Song Billong 66, Nicklas Bendtner 88

Manchester City: 25. Charles Joseph John Hart - 2. Micah Lincoln Richards, 38. Anga Dedryck Boyata, 4. Vincent Kompany, 17. Jérôme Boateng - 21. David Josué Jiménez Silva, 34. Nigel de Jong, 18. Gareth Barry (72, 45. Mario Balotelli Barwuah), 42. Gnégnéri Yaya Touré (46, 3. Wayne Bridge), 7. James Philip Milner - 32. Carlos Alberto Tévez (53, 9. Shéyi Emmanuel Adebayor).

żółte kartki: Gareth Barry, Vincent Kompany - Denílson, Francesc Fàbregas Soler, Alexandre Dimitri Song Billong, Johannes Agwawandre Djourou.
czerwona kartka: Anga Dedryck Boyata (5. minuta, Manchester City, za faul taktyczny).

sędziował: Mark Clattenburg (Durham).
widzów: 47 393.

W 40. minucie Francesc Fàbregas Soler (Arsenal) nie wykorzystał rzutu karnego (Charles Joseph John Hart obronił).

W bramce gości pełne 90 minut rozegrał Łukasz Fabiański, a na ławce rezerwowych siedział inny polski golkiper Wojciech Szczęsny.

pp - 24 października 2010, 18:57:07 - *.elgrom.laz.digi.pl
Łukasz Andrzej Henryk Fabiański Sienkiewicz jak juz...

olek - 24 października 2010, 18:58:29 - *.36.131.228
bravo Łukasz

starykibic - 24 października 2010, 18:59:15 - *.221.139.93
Lech też przegrał, więc nie ma powodów do zmartwień.

KKS - 24 października 2010, 19:10:31 - *.173.32.179.tesatnet.pl
Pewnie i to na wyjezdzie a tak na serio mam nadzieje ze jak jutro wstane to zobacze na 90min "Jacek Zielinski nie jest juz trenerem Lecha"

theanarchy - 24 października 2010, 19:11:39 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Może to będzie dobry znak dla Lecha. Manchester City można pokonać i to nawet na jego terenie. A przypomnijmy że po tej porażce Anglicy przyjeżdżają właśnie na Bułgarską. Inna sprawa że Lech to nie Arsenal. To raz... A dwa: Dobry występ Fabiańskiego. Pracy dużo nie miał, ale to co miał to wybronić /dwa razy w bardzo dobrym stylu/. Nigdy nie byłem fanem Boruca czy Kuszczaka w bramce reprezentacji. Cieszy mnie to że z każdym meczem w bramce Arsenalu, Fabian czuje się co raz pewniej.

hahaha - 24 października 2010, 19:17:35 - *.client.duna.pl
no co wy, Zielinskiego nie zwolnią, bo przeciez zremisowal z Juventusem 3:3 .. a reszta juz jak bedzie;)

koko - 24 października 2010, 19:23:15 - *.51.12.isko.net.pl
m city slabszy od arsenalu ale wystarczy aby na luzie pokonal w poznaniu lecha - racja zielinskiego nie zwolnia bo wygral z reed buulem i za remis w juve

kolejorz - 24 października 2010, 19:28:50 - *.173.32.179.tesatnet.pl
Juz widze jak remisujemy w Poznaniu z MC nie mowiac o wygranej. Gra bedzie wygladac jak dzis czyli " Dzieci we mgle- czesc ktoras tam rodzial- Manchester City na Bulgarskiej".

azor - 24 października 2010, 19:34:42 - *.235.2.27
dobry mecz Fabiana. Arsenal powinien wygrac znacznie wyzej. Co sie dzieje z Almunia? kontuzja?

Adudaboboa - 24 października 2010, 19:42:48 - *.chello.pl
Almunia został skreślony nie bd juz bronił nr 1 jest teraz Fabiański a nr 2 Szczesny

Maciej Sz. - 24 października 2010, 19:46:10 - *.lxa.perfora.net
Brawo Wojtek !

Duchu - 24 października 2010, 20:23:42 - *.chello.pl
Lech grał dobrze ale bez przesady żeby wygral z MC przecież ten zespol zawsze gra miiimum w le a Lechowi teraz się udało Manchester jest za dobry

Mamut - 24 października 2010, 20:36:27 - *.dyn.optonline.net
Pilkarzy trzeba kupic i zwiekszyc konkurenje a nie zmaiana trenera. Stilic, Krivets,Peszko, Arboleda,Rudnevs, itd . nie musza sie nikogo obawiac bo i kto by mial ich wygryzc ze skladu bo chyba nie Zapotoka, Thibamba,czy Wichniarek. Zarzad oszczedzal na kasie jak tylkko mogl i teraz zbieraja tego zniwo a cenny biletow niech jeszcze podniosa przeciez to zaszczyt byc na meczu trzeciej od konca niepotrafiacej stworzyc sytuacji druzyny nie wazne ile kosztuje bilet.

krak - 24 października 2010, 20:59:41 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Boże, z kim ta Amica przegrała :o

Speex - 24 października 2010, 21:28:24 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Wydarzeniem dzisiejszego dnia jest również gra w 1 składzie AEK Rogera Mam nadzieje, że go Smuda powoła jeśli osiągnie wysoką forme ;)

bks - 24 października 2010, 21:36:18 - *.zone9.bethere.co.uk
A od kiedy to podaje się wszystkie imiona zawodników z wysp. Z tego co wiem to oni je używają tak samo jak my, wiec albo podajecie tak wszystkich albo nikogo bo wychodzi z tego kabaret

Kibic - 24 października 2010, 21:43:11 - *.chello.pl
Z całym szacunkiem ale MC zawiodło owszem czerwień w 5 minucie meczu mogła by rzutować na grę ,ale nie w Anglii tam takie wymówki nie przechodzą po prostu dziś MC był słabszy oprócz Silvy to nie widziałem tam nikogo kto mógłby zagrozic bramce Arsenalu.
ps. dobry mecz Fabiana mam nadzieję ,że te ostatnie spotkania przekonają Wengera ,że warto stawiać na Polaka.

Poss - 24 października 2010, 22:35:45 - *.as43234.net
Ktoś oglądał? Wyszło coś z hucznych zapowiedzi i starań kibiców ManCity by z Arsenalem "kopiować" zachowanie kibiców Lecha?

krak - 25 października 2010, 2:38:55 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Czy to oznacza rzucaniem butelek i kanapek w kibiców przeciwnika?

devlieger - 25 października 2010, 11:56:21 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
ok,ok powiecie, że City słabe, a Lechowi się udało, tylko nie porównujcie proszę 4 drużyny w tabeli angielskiej Premier League do 14 drużyny polskiej Ekstraklasy

devlieger - 25 października 2010, 11:57:23 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl