24 października 2010, 19:52:37 - qmichal
Czerwona kartka Kosowskiego

Pomocnik Apóllonu Kamil Kosowski został ukarany czerwoną kartką w meczu 7. kolejki cypryjskiej ekstraklasy przegranym na wyjeździe z Olympiakósem Lefkossías 1-2 (1-1). Polak został wyrzucony z boiska w 57. minucie w konsekwencji drugiej żółtej kartki. Kosowski rozpoczął ten mecz w podstawowym składzie swojej drużyny.

24 października 2010, 18:00 - Nikozja
AÉ Olympiakós Lefkossías 2-1 Apóllon FC
Emmanuel Kenmogne 32 (k), João Paulo Pinto Ribeiro "João Paulo" 47 - Miljan Mrdaković 4

czerwona kartka: Kamil Kosowski (57. minuta, Apóllon, za drugą żółtą).

Po tej porażce Apóllon spadł na ostatnie miejsce w tabeli. Po siedmiu meczach ma na koncie zaledwie sześć punktów.

W drużynie gospodarzy do 67. minuty grał były zawodnik Wisły Kraków, Pogoni Szczecin, Zagłębia Lubin i Odry Wodzisław Śląski Brasília, a pełne 90 minut rozegrał były pomocnik Zagłębia Lubin David Caiado.

arturro - 24 października 2010, 20:02:32 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Kosa Twoje miejsce jest w Wiśle!! nieważne w jakiej roli: piłkarz, sztab, ale w Wiśle!!

er - 24 października 2010, 20:04:27 - *.adsl.inetia.pl
a apollon w pucharach gral niezle jak na to co gra w lidze

TSW - 24 października 2010, 21:18:03 - *.zetosa.krakow.pl
Pozdrowienia Kamil duzo zrobiłes na Wisły.

Speex - 24 października 2010, 21:24:59 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Szkoda, że dostał czerwień. On nie jest już tak dobry jak kiedyś.

michu - 24 października 2010, 21:30:07 - *.magma-net.pl
do Speex-może i nie jest tak dobry jak kiedyśale w naszej lidze jeszcze niemało by namieszał.

bb - 24 października 2010, 22:32:20 - *.215.198.200-internet.zabrze.debacom.pl
arturro, miejsce co innego, a serce też co innego. mówię Ci to dziś i zapamiętaj te słowa - Kosa wkrótce wróci do Zabrza

ostr - 25 października 2010, 0:33:25 - *.adsl.inetia.pl
bb, arturro Kosa Twoje miejsce jest w Ostrowcu. KSZO czeka !!

maro - 25 października 2010, 6:12:31 - *.system-net.pl
KOSA wracaj do ZABRZA tam twoje miejsce! CZEKAMY!!!

Cefetr - 25 października 2010, 8:03:38 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl