26 października 2010, 23:21:17 - euzi
Debiut Boruca w Fiorentinie

Artur Boruc zadebiutował w oficjalnym meczu AC Fiorentina w spotkaniu III rundy Pucharu Włoch, w którym rywalem klubu polskiego bramkarza był Empoli FC, drużyna Adama Kokoszki. Gospodarze awansowali do kolejnej fazy rozgrywek, wygrywając we Florencji po dogrywce 1-0 (0-0, 0-0).

26 października 2010, 20:45 - Florencja (Stadio Comunale Artemio Franchi)
AC Fiorentina 1-0 pd. Empoli FC
Khouma El Hadji Babacar 119

żółte kartki: Lorenzo De Silvestri, Khouma El Hadji Babacar - Lorenzo Tonelli, Adam Kokoszka, Salvatore Foti.

sędziował: Domenico Celi (Campobasso).

Polski bramkarz rozegrał cały mecz, podobnie jak obrońca Empoli - Adam Kokoszka.

LP - 26 października 2010, 23:23:27 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Gratki Dla Boruca

aden - 26 października 2010, 23:26:44 - *.chello.pl
po co on tam poszedl?...

fans - 26 października 2010, 23:26:46 - *.63.129-193.akk.net.pl
widział ktoś mecz aby powiedzieć coś więcej ?

kowal - 26 października 2010, 23:37:09 - *.adsl.inetia.pl
Boruc niewiem mial tyle podan i niewykorzystal zadnej sytuacji nie celujac do pustej bramki ...

kibic - 26 października 2010, 23:40:17 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Artur nie miał jakiś strzałów wybitnie trudnych do obrony ale w całym meczu grał bardzo pewnie dlatego jego występ nie określiłbym efektownym ale jak najbardziej efektywnym.
PS. Ale ta Fiorentina w tym sezonie wybitnie słaba. Ich gra jest na poziomie środka tabeli pierwszej ligi , bynajmniej w tym meczu grali straszną padakę.

benfa - 26 października 2010, 23:40:22 - *.177.133.10
Artur uciekaj z Fiorentiny jesli nie chcesz skonczyc jak Dudek, Kuszczak czy Fabian, który obecnie tylko chwilowo jest numerem 1

oglądałem - 27 października 2010, 0:23:08 - *.tktelekom.pl
Dobry występ. Na plus przede wszystkim to, że prawie za każdym razem po przechwyceniu piłki szybko i celnie wznawiał grę ręką do partnerów, by jechali z kontrą. Miał kilka strzałów, które pewnie złapał. Na przedpolu pewnie, jak wychodził do dośrodkowań to wszystko chwytał.

Jaro - 27 października 2010, 0:35:15 - *.kwsa.pl
BENFA!Gdzie ma iśc jak nikt takiego słabego bramkarza nie chce

grs - 27 października 2010, 1:56:58 - *.ssp.dialog.net.pl
Tak to jest, gdy piłkarz nie interesuje się piłką nożną (!) i idzie tam, gdzie podpowie mu menedżer. Boruc ma na tyle talentu, że może bronić w najlepszych zespołach w Europie i jak najszybciej powinien opuścić Fiorentinę.

KSG - 27 października 2010, 6:23:05 - *.opera-mini.net (*.146.245.223)
boruc bedzie teraz gral z pucharach i meczach towarzyskich, bo jest za slaby na Serie A.

adad - 27 października 2010, 8:36:20 - *.cpe.marton.net.pl
Co sądzicie o Kokoszcze ?? Może warto by mu dać szanse w Reprezentacji ??

Przemo - 27 października 2010, 9:08:34 - *.adsl.inetia.pl
Ja wam tyle powiem o Kokoszce, że zanim nie zmienił im się trener, to grał w podstawowym składzie, po zmianie trenera Kokoszke zastąpił inny obrońca, co bardzo nie spodobało się kibicom Empoli i lokalnej prasie i jak to Włosi jechali i jadą po trenerze aż miło, wyrażając się o nim w jak najbardziej parlamentarnych słowach

Kibic - 27 października 2010, 12:03:14 - *.chello.pl
Boruch pisze się przez "ch" czy samo "h" ?

DEXTER - 27 października 2010, 12:43:58 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
brawo Artur oby to był początek

Lenin - 27 października 2010, 16:57:33 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
pluł ?

panik - 27 października 2010, 17:39:32 - *.8.165.3
Szkoda ,że strzelili w ostatniej minucie ,bo były by karne i Boruc by się pokazał.

Metan - 27 października 2010, 17:48:29 - *.zamek.net.pl