27 października 2010, 22:20:08 - slady
Salzburg gromi w lidze

FC Salzburg odniósł piąte zwycięstwo w ligowym sezonie. Grupowy rywal Lecha Poznań w Lidze Europy pewnie pokonał w zaległym meczu 2. kolejki austriackiej ekstraklasy FC Wacker Innsbruck 4-0 (2-0).

27 października 2010, 20:30 - Wals-Siezenheim (Red Bull Arena)
FC Salzburg 4-0 FC Wacker Innsbruck
Gonzalo Eulogio Zárate 9, Roman Wallner 13, 80, Jakob Jantscher 90

Salzburg: 28. Gerhard Tremmel - 6. Christian Schwegler, 5. Rabiu Afolabi, 15. Franz Schiemer, 35. Martin Hinteregger - 11. Gonzalo Eulogio Zárate (82, 14. Jakob Jantscher), 4. David Mendes da Silva Gonçalves, 24. Christoph Leitgeb, 10. Nikola Pokrivač (75, 8. Thomas Rønning Augustinussen), 18. Dušan Švento - 7. Roman Wallner (83, 43. Antonio Joaquín Boghossian).

żółta kartka: Alexander Hauser (Wacker).

sędziował: Gerhard Grobelnik (Wiedeń).

Lech z austriackim zespołem zmierzy się w ostatniej kolejce grupowych rozgrywek Ligi Europy. Spotkanie zaplanowano na 16 grudnia godz. 19:00. FC Salzburg zajmuje 5. miejsce w ligowej tabeli z osiemnastoma punktami na koncie.

x - 27 października 2010, 22:23:36 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
łohohohohoh, no ale mi pogrom, naprawde

Tomek - 27 października 2010, 22:24:52 - *.116.132.155
widziałem ten mecz Salzburg,odbudował formę cały czas przewaga w środkowej części boiska.Dobry mecz
Christopha Leitgeba i Romana Wallnera

Ruggel - 27 października 2010, 22:26:37 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
w lidze austriackiej czesto sa takie wyniki, rownie dobrze tak wysokie zwyciestwo Wackera by mnie nie zdziwilo

Lenin - 27 października 2010, 23:31:35 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
a na austriackim odpowiedniku 90minut.pl pewnie można przeczytać: przeciwnik Salzburga w LE Lech gromi w Pucharze Polski - i już się pocą ze strachu

Mały - 28 października 2010, 11:30:03 - *.adsl.inetia.pl
Do x-jakby to Lech pokonał Salzburg 4:0,to pewnie byś nie protestował,gdyby ktoś to nazwał pogromem?żal.

krak - 28 października 2010, 19:02:38 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Tak, w Salsburgu pewnie już wszyscy trzęsą portkami, bo Lech wygrał z drużyną, która prezentuje poziom III-ligowy i klepie ją każdy. Skoro Salzburg się przebudził, to może pojedzi Amice w rewanżu ;))