30 października 2010, 16:58:55 - euzi
Gol Bartłomieja Grzelaka

Bartłomiej Grzelak strzelił bramkę dla Sibiru Nowosybirsk w meczu 26. kolejki rosyjskiej Priemjer-Ligi przeciwko Dinamu Moskwa. Jego drużyna przegrała na wyjeździe 1-4 (0-0), a dla polskiego piłkarza był to drugi gol w lidze.

30 października 2010, 15:00 - Chimki (Ariena Chimki)
Dinamo Moskwa 4-1 Sibir Nowosybirsk
Kevin Dennis Kurányi 64, Leandro Sebastián Fernández 67, Aleksandr Samiedow 86, Igor Siemszow 90 - Bartłomiej Grzelak 61

żółta kartka: Luke Wilkshire (Dinamo).

sędziował: Stanisław Suchina (Małachowka).

Grzelak rozegrał cały mecz, a bramkarz Wojciech Kowalewski znalazł się poza składem. Na ławce rezerwowych Dinama przebywał natomiast Marcin Kowalczyk. Sibir zajmuje ostatnie miejsce w lidze z 18 punktami na koncie.

Kacap - 30 października 2010, 17:00:27 - *.tepsalan.pl
dawaj Bartiok strielaj bramku

caramba - 30 października 2010, 17:04:11 - *.wroclaw.mm.pl
Bartek wroc czeka Łódż(WIDZEW!!)

LOL - 30 października 2010, 17:08:49 - *.159.44.96
Akurat na livescore sprawdzałem wyniki jak padła bramka dla Sybiru i wiedziałem, że Grzelakinho strzelił To jest niezły napastnik i Legia zrobiła błąd pozbywając się go. Gdyby nie te kontuzje to już dawno grałby w lepszej lidze.

ehe - 30 października 2010, 17:09:01 - *.toya.net.pl
nie podszywiaj sie Wrocławianie, Bartek nie ma co szukać

Arti66 - 30 października 2010, 17:09:36 - *.centertel.pl
..miłe złego początki..

mietek - 30 października 2010, 17:16:42 - *.ssp.dialog.net.pl
@LOL: Taa, cypryjskiej albo izraelskiej. Daj spokój, przecież to drewno. Wykpiwany tutaj Rasiak to przy nim Messi.

MG - 30 października 2010, 17:21:41 - *.117.67.141
Legia pamięta!!! Legia pamięta jak byłeś na rencie!!! Ale teraz widzę że jesteś zdrowiec!!!

LOL - 30 października 2010, 17:26:22 - *.159.44.96
Drugą bramkę w tym sezonie zdobył także Tomek Cywka dla Derby, który jest w tej drużynie jest jednym z filarów. Tyle razy już pisałem, że Smuda to żaden trener i dlaczego jemu nie da szansy na defensywnym pomocniku, a grają tam Wołąkiewicze i Pietrasiaki pierwszy raz w życiu.

tede - 30 października 2010, 17:35:47 - *.pogodnanet.pl
ooo to on zyje?

PanKleks - 30 października 2010, 17:43:48 - *.toya.net.pl
A nawet 2 bramki Cywka strzelił ;)

G. - 30 października 2010, 17:50:09 - *.olsztyn.vectranet.pl
Cywka gra jako napastnik a nie jako DFM!

LOL - 30 października 2010, 17:54:38 - *.159.44.96
Chyba u ciebie w FIFIE ;D ^^

... - 30 października 2010, 17:58:24 - *.181.135.230
Haha Grzela dawno w lepszej lidze? Haha cyfka defensywny :D. Za duzo fify.

ADAMO - 30 października 2010, 18:20:28 - *.chello.pl
do lol- a gdyby nie kontuzje to ja zamiast w club 74 grałbym w BARCELONIE

DEXTER - 30 października 2010, 20:09:05 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
brawo Bartek

okudzawa - 30 października 2010, 21:58:38 - *.rzeszow.vectranet.pl
Brawa dla Bartka Grzelaka fajnie, że cokolwiek pokazuje w lidze rosyjskiej, wbrew pozorom wcale nie tak łatwo strzelać gole dla ostatniej drużyny dość silnej ligi oby tak dalej a może pokopie jeszcze w lepszym klubie, pozdro dla fanów piłki kopanej

rbk - 31 października 2010, 0:51:56 - *.wroclaw.mm.pl
@ehe,
wroclaw.mm.pl to są Multimedia, więc jak się nie znasz to... ;)

olek - 31 października 2010, 8:36:26 - *.adsl.inetia.pl
Wojtek wracaj do Polski! Pomożesz Jagiellonii w zdobyciu Mistrza Polski i powalczysz o Ligę Mistrzów.

sopel - 31 października 2010, 12:53:59 - *.73.48.87
Grzelak! Nigdy nie będziesz Brazylijczykiem!

1908 - 31 października 2010, 14:19:18 - *.ssp.dialog.net.pl
W Łodzi to niech on sie lepiej nie pokazuje, zarowno kibice ŁKSu i Widzewa go lekko mówiąc nie lubią po tym co odwalił w swojej karierze, wystarczy popatrzeć jakie 3 kluby zwiedził które sie nienawidzą. Pozdro.