7 listopada 2010, 13:52:00 - elenril
Trzeci gol Bartłomieja Grzelaka w Rosji

Bartłomiej Grzelak zdobył swoją trzecią ligową bramkę dla Sibiru Nowosybirsk. 29-letni polski napastnik strzelił gola w przegranym 2-5 (2-2) meczu 27. kolejki rosyjskiej Priemjer-Ligi z liderem tabeli Zienitem Sankt Petersburg.

7 listopada 2010, 12:00 - Nowosybirsk
Sibir Nowosybirsk 2-5 Zienit Sankt Petersburg
Iwan Nagibin 2, Bartłomiej Grzelak 6 - Władimir Bystrow 13, Steeve Joseph-Reinette 15 (s), Danny 61, Siergiej Siemak 63, Aleksandr Aniukow 66

żółte kartki: Maksim Astafjew, Veliče Šumulikoski, Aleksiej Arawin - Konstantin Zyrianow.

sędziował: Almir Kajumow.

Grzelak zagrał przez pełne 90 minut. Całe spotkanie w barwach gospodarzy rozegrał także inny Polak - bramkarz Wojciech Kowalewski. Natomiast w drużynie lidera rosyjskiej ekstraklasy od 77. minuty zagrał znany z polskich boisk Ivica Križanac. Były zawodnik Dyskobolii Grodzisk Wielkopolski i Górnika Zabrze zmienił Danko Lazovicia.

Drużyna Grzelaka i Kowalewskiego na trzy kolejki przed końcem rozgrywek zajmuje ostatnie miejsce w tabeli i obecnie traci do bezpiecznej lokaty siedem punktów.

Arkowiec:) - 7 listopada 2010, 13:53:15 - *.gdynia-laczpol.mm.pl
Liga się kończy a on strzela ;o

ddf - 7 listopada 2010, 13:54:00 - *.adsl.inetia.pl
woow video zamieściliście? zmiany ida zmiany, na plus oczywiscie

majkiel - 7 listopada 2010, 13:57:24 - *.lublin.mm.pl
zmiany narazie bardzo dobre. byle tylko nie było za duzo reklam.

epikur - 7 listopada 2010, 13:59:35 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Super pomysł z tym filmem wideo. Oby tak zawsze.

gh - 7 listopada 2010, 14:02:34 - *.ostnet.pl
fajny pomysł z tymi video
brawo 90minut.pl

Forsell - 7 listopada 2010, 14:04:00 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Bartek!;)

Wilk - 7 listopada 2010, 14:06:44 - *.centertel.pl
Brawo Bartek! Chciałbym Cię znowu zobaczyć w Legii, byłeś moim ulubionym piłkarzem z naszej ubiegłorocznej ekipy. Gdyby nie te kontuzje... Zawsze jak byłeś zdrowy, to byłeś najmocniejszym punktem drużyny (ewentualnie obok Janka Muchy) ;)

Luke - 7 listopada 2010, 14:08:13 - *.91.129.246
Jak ostatnio pisałem, że to jeden z najlepszych napastników w Polsce i gdyby nie kontuzje to dawno grałby na zachodzie to mnie wyśmialiście. Może i porusza się jak kołek, ale bramki strzelać potrafi.

Skeba - 7 listopada 2010, 14:09:50 - *.1.244.219
Najlepszy napastnik ? Proszę cie...

valbon7 - 7 listopada 2010, 14:14:34 - *.73.48.92
Fajny pomysł z wideo, ale jak wygląda kwestia praw autorskich? Nie jest to szerzenie piractwa?

adam - 7 listopada 2010, 14:15:01 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
nieźli są od 2:0 do 2:5...

Morena - 7 listopada 2010, 14:19:13 - *.ip.jarsat.pl
Nie spodziewałem się, że redakcja zacznie wrzucać linki. Wspaniały pomysł.

Sowiet - 7 listopada 2010, 14:28:11 - *.centertel.pl
Jesli piszecie Zienit bo wg zapisu fonetycznego rosyjski "e" to gloska "ie" po polsku to czy druzyne Terek Grozny nazywacie "Tierek"?

przemas - 7 listopada 2010, 14:30:38 - *.internetdsl.tpnet.pl (*.140.32.7)
Wg mnie był na spalonym ;)

bvbv - 7 listopada 2010, 14:33:59 - *.airmax.pl
I tak już są w drugiej lidze. Szkoda Sibiru bo dość ciekawa drużyna ale niestety liga jest mocna i są w niej najsłabsi. Grzelaka warto sprawdzić w sparingach reprezentacji.

jan - 7 listopada 2010, 14:35:42 - *.adsl.inetia.pl

adek - 7 listopada 2010, 14:37:14 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
prosze i filmik z bramkami super

Wisła - 7 listopada 2010, 14:38:10 - *.236.26.8
Popieram Luke'a, też wydaje mi się, że Grzelak to czołowy polski napastnik. Szkoda, że puścili go wolną ręką z Legii. Przecież w tym meczu grał przeciwko takim zawodnikom jak Bruno Alves, Anyukov czy Luković a jednak udało mu się wpisać na listę strzelców. Smuda powinien dać mu szansę.

rajkos12 - 7 listopada 2010, 14:38:39 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
mozecie sie z niego smiac ale prawda jest taka ze Robert Lewandowski podobnej sytuacji w Lidze Europy nie wykorzystał i strzelil wprost w bramkarza

daniel - 7 listopada 2010, 15:53:44 - *.jawor.vectranet.pl
Chłopak był kopany co mecz co wywoływało drobne kontuzję a to nie wpływa na formę. Jakby miał lepszych lekarzy w Polsce, którzy znaleźli by przyczynę jego kontuzji to kto wie co by z niego było...technicznie jest dobry.Zobaczcie bramkę z LEchem jak Bosackiego wkręcił. szkoda tylko że grał dla tych z Łazienek

wrw - 7 listopada 2010, 18:28:46 - *.chello.pl
A gdzie on nie grał?....dwulicowa pała!xD

DEXTER - 7 listopada 2010, 19:53:33 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
brawo Bartek

fanatyk - 7 listopada 2010, 21:29:06 - *.sieradz.vectranet.pl
hehe Bartuś Ty zyjesz? hehe jak sie ciesze ze widze Twą piękną facjate! dobrze że to drewno poszło se na wschód(L)

Akwilon - 7 listopada 2010, 21:39:51 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
No to mistrzostwa już nam nikt nie odbierze I Ivica wraca po kontuzji, przyda się jeszcze na puchary. Teraz wzmocnienia i w przyszłym sezonie udana walka w LM.

bleek - 7 listopada 2010, 23:11:21 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl