7 listopada 2010, 17:21:11 - slady
Bramki Lewandowskiego i Błaszczykowskiego

Robert Lewandowski i Jakub Błaszczykowski zdobyli bramki dla Borussii Dortmund. Zespół Polaków pokonał w wyjazdowym meczu 11. kolejki niemieckiej Bundesligi Hannoverscher SV von 1896 4-0 (1-0), tym samym umacniając się na pozycji lidera. Drugi w tabeli 1.FSV Mainz 05 przegrał w sobotę 0-1 (0-0) z SC Freiburg i traci już cztery punkty. Lewandowski strzelił swojego trzeciego gola dla BVB w tym sezonie, a jego rodak ma o jedno trafienie mniej.

7 listopada 2010, 15:30 - Hanower (AWD-Arena)
Hannoverscher SV von 1896 0-4 BV Borussia 1909 (Dortmund)
Shinji Kagawa 11, Lucas Ramón Barrios Cáceres 72, Robert Lewandowski 81, Jakub Błaszczykowski 90

żółte kartki: Łukasz Piszczek, Lucas Ramón Barrios Cáceres.
czerwona kartka: Karim Haggui (77. minuta, Hannover 96, za kopnięcie przeciwnika).

sędziował: Felix Brych (Bawaria).
widzów: 49000.

W 78. minucie Nuri Kazım Şahin (Borussia) nie wykorzystał rzutu karnego (Florian Fromlowitz obronił).

Pełne 90 minut w barwach Borussii rozegrał Łukasz Piszczek, który został również w 33. minucie ukarany żółtą kartką. 25-letni obrońca asystował przy drugim golu dla swojego zespołu. Lewandowski wszedł na plac gry w 75. minucie za Lucasa Barriosa. Również w 75. minucie na boisku pojawił się Jakub Błaszczykowski, który zmienił Mario Götze. Dwie minuty później polski pomocnik wywalczył rzut karny dla gości po tym, jak został kopnięty w głowę przez Karima Hagguiego. Błaszczykowski asystował także przy golu Roberta Lewandowskiego, który dobił uderzenie skrzydłowego Borussii.

dfs - 7 listopada 2010, 17:21:33 - *.plock.mm.pl
brawo

Luke - 7 listopada 2010, 17:22:40 - *.91.129.246
Gol, asysta przy bramce Lewandowskiego i wywalczony karny w 15 minut!!! Do tego Lewy gol i świetny mecz Piszczka okraszony piękną asystą.

Ron - 7 listopada 2010, 17:23:29 - *.236.28.37
Ciekawy karny (niestrzelony) dla Borussii. Błaszczykowski leżąc w polu karnym dostał lekkiego kopa w głowę, bez piłki. Podanie Lewego przy swojej bramce do Kuby genialne. Wejście obu Polaków - pierwsza klasa.

okudzawa - 7 listopada 2010, 17:23:30 - *.rzeszow.vectranet.pl
Brawo dla naszej wielkiej trójki z Borussi, zobaczycie za sezon lub dwa jeśli Lewy nie złapie jakiejś kontuzji będzie błyszczeć w Bundeslidze i na Euro, pozdro dla fanów piłki kopanej

Polonista - 7 listopada 2010, 17:24:20 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Piękny mecz!

znawca - 7 listopada 2010, 17:25:19 - *.static.espol.com.pl
Błaszczykowski zaliczył asystę przy golu Lewandowskiego, dodatkowo po faulu na nim (kopnięciu w głowę) sędzia podyktował karnego, którego Sahin nie wykorzystał.

elegancko - 7 listopada 2010, 17:26:17 - *.nplay.net.pl
zaj...mecz Polaków oby tak dalej

dudi - 7 listopada 2010, 17:27:06 - *.ssp.dialog.net.pl
Wielki Szacunek dla Lewandowskiego, za to odegranie do Kuby przy trzeciej bramce. Mistrzostwo, stadiony świata, cud miód

*Rafał - 7 listopada 2010, 17:31:14 - *.opera-mini.net (*.2.96.15)
A Tobie gul skacze ze tak mówisz?nie strzelają goli zle,strzelają tez zle.brak słów.a mecz fajny.szybki dużo akcji.Piszczek asysta i kilka groźnych strzałów.Lewy i Kuba.cóż 15minut po bramce i lewy asysta i gdyby jeszcze ten karny był wykorzystany.brawo.tak dalej

kolo05 - 7 listopada 2010, 17:31:17 - *.subscribers.sferia.net
Rafał idź się przewietrz... odegranie lewego do kuby klasa światowa ;)

Rafał - 7 listopada 2010, 17:37:46 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Smieszna jest ta wasza podnieta. Raz kiedys to sie piłka od drewna odbije.

hf - 7 listopada 2010, 17:38:36 - *.adsl.inetia.pl
Da ktoś link do bramek ?

kolo05 - 7 listopada 2010, 17:41:35 - *.subscribers.sferia.net
to jest uzasadniona satysfakcja z gry polaków w bundeslidze...

jaro - 7 listopada 2010, 17:43:39 - *.ssp.dialog.net.pl
dlaczego nie dajecie wideo????????????
???????
??

dania - 7 listopada 2010, 18:01:12 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
dlaczego kuba siedzi na lawie???? zamaist neigo gra ten gotze?

roker - 7 listopada 2010, 18:03:53 - *.adsl.inetia.pl
bo gotze to Niemiec, dlatego gra...

pol - 7 listopada 2010, 18:12:10 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Widzicie, Kuba żeby grać musi być dwa razy lepszy od swojego niemieckiego kolegi z zespołu. A u nas zamiast stawiać na młodzież to większość klubów ściąga jakieś miernoty, poziomem może słabszych od naszej młodzieży, ale to oni grają.
I jak ma tu być dobrze... :D

bodzioha04 - 7 listopada 2010, 18:14:09 - *.syrion.pl
Bo Kuba miał kontuzję

Belenenżes - 7 listopada 2010, 18:14:21 - *.adsl.inetia.pl
@roker: Zastanawiam się, czy naprawdę w to wierzysz, bo jeśli tak, to niestety naiwny jesteś...
Bardzo fajnie, ze mamy piłkarzy w liczącym się klubie w porządnej lidze i to oni decydują w dużej mierze o wynikach tego zespołu. Lewandowskiemu trochę ławki nie zaszkodzi, a myślę, ze wywalczy sobie miejsce.

gh - 7 listopada 2010, 18:17:48 - *.ostnet.pl
lewy jaka asysta przy swojej bramie !!!
brawo

olek - 7 listopada 2010, 18:35:07 - *.adsl.inetia.pl
Ale widać że Łukasz, Kuba i Robert trzymają się razem w klubie. Po golu zawsze sobie gratulują. Spoko zachowanie.

bbb - 7 listopada 2010, 18:59:10 - *.156.61.217
ładnie brawo a wyliczyłem że Lewy strzela bramkę w Bundeslidze średnio co ok. 65 minut więc w miarę niezły joker z niego bo żadnego meczu w Bundeslidze nie zaczął jeszcze od 1 minuty

lapa - 7 listopada 2010, 19:12:52 - *.197.244.196
tym niedowiarka kuba lewy,piszczek nareszcie zamkneki paszcze na zawsze najlepsza trojca w deutschland SUPER CHLOPCY Z POLSKI

olo - 7 listopada 2010, 19:50:48 - *.mmj.pl
Tak Polacy grają na saksach w Reichu ;D
brawo panowie, oby to się przełożyło na kadrę ;)

DEXTER - 7 listopada 2010, 20:15:56 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
super! barwo!

robchy - 7 listopada 2010, 20:47:55 - *.adsl.inetia.pl
szacun wielki oby tak dalej grali , a minut na pewno będzie więcej, przynajmniej u Kuby ;]

klema - 7 listopada 2010, 21:05:24 - *.87.208.174
no i sie chłopaki popisali,oby tak dalej

Danis - 7 listopada 2010, 21:11:05 - *.myslenice.net.pl
Borussia Dortmund mistrz Niemiec 2011 !! super !

dawid9 - 7 listopada 2010, 21:49:16 - *.internetdsl.tpnet.pl
Brawo Kuba i Robert. Piękne bramki. Robert strzelił dla tych niedowiarków, którzy są zazdrośni i cały czas stukają w klawiaturę, że on drewno itp. !!!

warmia - 7 listopada 2010, 22:28:47 - *.olsztyn.mm.pl
dawid9, Ci którzy tak piszą myślą drewnem.