7 listopada 2010, 20:22:56 - pmamczak
Ligowa porażka Salzburga

Rywal Lecha Poznań w Lidze Europy FC Salzburg przegrał 0-1 (0-1) w meczu 14. kolejki austriackiej ekstraklasy z SC Wiener Neustadt. Salzburczycy zajmują 6. miejsce w tabeli, tracąc do lidera SV Ried im Innkreis 1912 osiem punktów. Do rozegrania pozostaje im jednak jeszcze zaległy mecz z SK Sturm Graz.

7 listopada 2010, 18:30 - Wiener Neustadt
SC Wiener Neustadt 1-0 FC Salzburg
Patrick Wolf 27

Salzburg: 28. Gerhard Tremmel - 6. Christian Schwegler, 5. Rabiu Afolabi, 15. Franz Schiemer, 36. Martin Hinteregger - 11. Gonzalo Eulogio Zárate, 4. David Mendes da Silva Gonçalves, 10 Nikola Pokrivač (57, 22. Stefan Hierländer), 24. Christoph Leitgeb (75, 27. Alan), 19. Mahad Simon Cziommer (46, 23. Ibrahim Sekagya) - 43. Antonio Joaquín Boghossian.

żółte kartki: Andreas Schicker, Alexander Grünwald - David Mendes da Silva Gonçalves.

sędziował: Manfred Krassnitzer (Karyntia).

Michał - 7 listopada 2010, 20:59:09 - *.kielce.vectranet.pl
Widzę, że redakcja 90minut.pl nie wykonuje zbyt dobrze swoich obowiązków dzisiaj i nie napisali informacji o zwycięstwie Manchesteru City, który jest z Lechem Poznań w grupie Ligi Europejskiej.

do EB i Mi - 7 listopada 2010, 21:21:30 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Według wszelkich znaków na niebie i ziemi Lech już z Manchsterem City nie zagra. No chyba, że macie inne informacje na ten temat.

PiastG - 7 listopada 2010, 21:21:56 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
z Manchesterem Lech zagrał już wszystkie mecze więc po co mają o nich pisać? Lechowi zostało tylko Juve i Salzburg

ziom - 7 listopada 2010, 21:24:03 - *.50.236.246
do Michał : ciekawe po co mają umieszczać wynik MC jak Lech ma już mecze z tym rywalem za sobą więc poszli w odstawkę !!

as - 7 listopada 2010, 22:06:24 - *.238.242.107
oczywiscie, ze powinien byc wynik- poniewaz nadal wyniki MC sa wazne dla Lecha i polskiej pilki!!!!

Strain - 7 listopada 2010, 22:08:01 - *.dobrafirma.com
Z City już Lech nie zagra, więc redakcja nie podaje już inforamcji z meczu MC.

Protestant - 8 listopada 2010, 9:35:42 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
O wyjście z grupy się nie martwię

Lenin - 8 listopada 2010, 21:30:59 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
brawo Lech !!! pewny awans z 1 miejsca - może ktoś przypomnieć ile kasy Lech dostaje za każdy punkt w LE i ile jest za wyjście z grupy ? bo wiem że kiedyś było to podawane