9 listopada 2010, 22:36:52 - euzi
Pierwszy gol w sezonie Dariusza Dudki

Swojego pierwszego gola w tym sezonie strzelił Dariusz Dudka. Piłkarz AJ Auxerre pokonał strzałem z rzutu karnego bramkarza gości w wygranym 2-0 (1-0) meczu ćwierćfinałowym Pucharu Ligi Francuskiej przeciwko AS Saint-Étienne Loire.

9 listopada 2010, 20:45 - Auxerre
AJ Auxerre 2-0 AS Saint-Étienne Loire
Benoît Pedretti 16 (k), Dariusz Dudka 48 (k)

żółte kartki: Frédéric Sammaritano - Laurent Batlles, Sylvain Marchal.

sędziował: Damien Ledentu.

Dudka rozegrał cały mecz, a poza składem AJ Auxerre znalazł się kontuzjowany Ireneusz Jeleń.

WisłaNH - 9 listopada 2010, 22:37:24 - *.tepsalan.pl
gratulacje Darek. Duma Krakowa pamięta

LKS'iak - 9 listopada 2010, 22:38:14 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Pod nieobecność Żewłakowa i Boenischa by był, nawet jako ten stoper by się nadał

FFFF - 9 listopada 2010, 22:39:15 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Wychowanek Celuloza duma Lubuskiego !!!

rolekx - 9 listopada 2010, 22:40:22 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Smuada ma coś pecha, kogo nie powoła to ten zaraz zaczyna strzelać albo dobrze grać, tak było z Grosickim, Majewskim Cywką a teraz Dudka. No w sumie jak nie ma w kadrze Boenischa to jakaś tam alternatywa ten Dudka jest

Forsell - 9 listopada 2010, 22:40:46 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Darek, jesteś dobry;)

Strain - 9 listopada 2010, 22:42:03 - *.dobrafirma.com
Gratulacje za gol i awans do półfinału Coupe de la Ligue.

pablos - 9 listopada 2010, 22:43:38 - *.46.51.11
Mały OT: Cywka 2 asysty w meczu Derby vs Portsmouth

Cinek - 9 listopada 2010, 22:45:38 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Gratulacje że się karnego nie przestraszyłeś i odpowiedzialność na siebie wziełeś

drd - 9 listopada 2010, 23:35:28 - *.tvkdiana.pl
Raz do roku to i kij od miotły strzeli

Bartt - 9 listopada 2010, 23:38:20 - *.internetdsl.tpnet.pl
Dudka jak dla mnie powinien być pewniakiem w kadrze. Wszyscy znamy jego słabości, ale umówmy się, sytuacja jest tak tragiczna, że na tle tych wszystkich Glików i Wołąkiewiczów Dudka to profesor. Doświadczenie pewne ma, może grać na środku obrony, na lewej stronie i jako defensywny pomocnik. Co prawda ma problemy z regularną grą, ale przynajmniej - w przeciwieństwie do takiego Glika - w ogóle grywa, no i jak widzimy wcale nie jest pionkiem, skoro dają mu wykonywać rzuty wolne i karne.

xxx_x - 10 listopada 2010, 0:31:17 - *.internetdsl.tpnet.pl
A polska liga odpoczywa.

olo - 10 listopada 2010, 6:08:25 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Bart idz sie leczyc przeciez to jest kołek na maxa. to raz, a dwa
Otylia J. dostała zawiasy, Dariusz D. uniknął kary
Janusz W. nadal ma prawo jazdy a Jan Kowalski by siedział max. wyrok. Ot, równość prawa.

majkel - 10 listopada 2010, 7:34:01 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
co by tu o nim nie mówić, że jest zły lub dobry, Darek Dudka jako środkowy obrońca byłby idealnym następcą Michała Żewłakowa. Ma największe doświadczenie biorąc pod uwagę innych ewentualnych kandydatów i myślę że umiejętności też ;d

Strain - 10 listopada 2010, 9:01:32 - *.dobrafirma.com
@xxx_x: W Niemczech też odpoczywają w tym środku tygodnia.

mądry - 10 listopada 2010, 11:31:06 - *.dynamic.gprs.plus.pl
...jeszcze Roger asystuje.Forma chłopaków rośnie.
Na euro będzie dobrze.
Ja w to wierze.

c.d.s. - 10 listopada 2010, 12:54:38 - *.adsl.inetia.pl
najsmutniejsze jest to ze na 90minut mozna przejrzec sobie profil Pedrettiego i innych obcokrajowcow a naszego wielokrotnego reprezentanta juz nie... cos tu chyba nie gra

Mort - 10 listopada 2010, 12:58:16 - *.bestgo.pl
najsmutniejsze to jest to, że Ty nie umiesz czytać Bo odnośnik do Dudki jest w pierwszej linijce newsa...

Royal przeczytalem ale i tak mam to w glebokim powazaniu

kamcio - 10 listopada 2010, 22:38:35 - *.opera-mini.net (*.2.96.15)
ole Darek ole

@Bartt - 11 listopada 2010, 1:04:52 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ja bym jeszcze dodał że pare tygodni temu przecież zagrał przyzwoity mecz z Realem

robchy - 11 listopada 2010, 9:07:22 - *.adsl.inetia.pl
niech będzie w jadrze ale jako pomocnik .... lewy czy środkowy obrońca odpada, za wolny mało zwrotny(mecz z Niemcami 2006), lepiej gra jak przeszkadza i czasem coś próbuje uderzyć