9 listopada 2010, 22:42:47 - euzi
Bramka Radosława Majewskiego

Powołany wczoraj na mecz towarzyski z Wybrzeżem Kości Słoniowej Radosław Majewski strzelił gola dla Nottingham Forest FC w wygranym przez zespół Polaka 2-1 (1-1) meczu 16. kolejki angielskiej npower Championship przeciwko Coventry City FC. Dla reprezentanta kraju był to drugi gol w tym sezonie.

9 listopada 2010, 20:45 - Nottingham
Nottingham Forest FC 2-1 Coventry City FC
Radosław Majewski 41, Christopher David Cohen 62 - Luke Chambers 35 (s)

żółte kartki: Luke Chambers - Richard Mark Wood, Samuel Gary Clingan.

sędziował: Andre Marriner.
widzów: 19 501.

Majewski zszedł z boiska w 87. minucie, a zastąpił go Bamberdele Adebola. Nottingham Forest jest dziesiąte w tabeli i ma w dorobku 23 punkty.

kibic90573 - 9 listopada 2010, 22:44:59 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
A sie chlopaki rozstrzelali - i majewski i dudka xD

kibic - 9 listopada 2010, 22:48:57 - *.radom.vectranet.pl
No, jak mówił Boruc - Radek dobry grojek! Pokaż teraz w kadrze na co Cię stać !

s - 9 listopada 2010, 22:50:12 - *.adsl.inetia.pl
konca nie widac

dd - 9 listopada 2010, 22:53:36 - *.xdsl.centertel.pl
brawo

Strain - 9 listopada 2010, 23:15:25 - *.dobrafirma.com
@kibic90573: Jeszcze strzeliłby Boruc i mielibiśmy 'lwowską trójcę' za czasów Beenhakkera.

sss - 9 listopada 2010, 23:51:57 - *.static.kompus.3s.pl
link do bramki prosze

Szpaq - 10 listopada 2010, 0:14:39 - *.adsl.inetia.pl
Do kogo to było pytanie moje do Majewskiego podanie?

Mladić - 10 listopada 2010, 0:33:31 - *.chello.pl
Na drugie ma Izaak... Musi mieć pochodzenie z narodu, którego nazwy nie wolno wymawiać...

maniek79ru - 10 listopada 2010, 9:38:31 - *.128.rev.vline.pl
Boruc strzelił po jednym z Żewłakowem w samolocie

Akwilon - 10 listopada 2010, 10:40:13 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Korzystając z okazji: Jutkiewicz. Chłopak może w sumie grać dla 4 reprezentacji. W tym sezonie strzelił 3 bramki i zaliczył asystę, w zeszłym, w barwach szkockiego Montherwell - 12 bramek i 3 asysty. Na miejscu Smudy bym się nie zastanawiał, tylko szybko z nim pogadał i powołał do reprezentacji.
A jeszcze był Pękalskiego, mistrza Szwecji Malmo bym powołał.

DEXTER - 10 listopada 2010, 15:04:01 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
brawo Radek

rajkos12 - 10 listopada 2010, 15:29:33 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
skoro Jutkiewicz ma polskie obywatelstwo to dlaczego jeszcze nie dostal powolania? Odp.

Lenin - 10 listopada 2010, 16:03:32 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
trener Nottigham powinien postawić Smudzie dobre piwo bo ilekroć Smuda powoła Majewskiego ten zaraz strzela gola w lidze

K.K - 10 listopada 2010, 16:53:07 - *.chello.pl