10 listopada 2010, 22:37:48 - slady
Juventus remisuje z beniaminkiem

Juventus FC zremisował w wyjazdowym spotkaniu 11. kolejki włoskiej Serie A z beniaminkiem - Brescią Calcio 1-1 (0-0). Dla grupowego rywala Lecha Poznań w Lidze Europy był to siódmy z rzędu mecz ligowy bez porażki w sezonie.

10 listopada 2010, 20:45 - Brescia (Stadio Mario Rigamonti)
Brescia Calcio 1-1 Juventus FC
Alessandro Diamanti 73 - Fabio Quagliarella 71

Juventus: 30. Marco Storari - 2. Marco Motta, 19. Leonardo Bonucci, 3. Giorgio Chiellini, 6. Fabio Grosso - 8. Claudio Marchisio, 5. Mohamed Laminé Sissoko Gillan, 14. Alberto Aquilani (76, 20. Davide Lanzafame), 23. Simone Pepe (79, 7. Hasan Salihamidžić) - 10. Alessandro Del Piero (58, 9. Vincenzo Iaquinta), 18. Fabio Quagliarella.

żółte kartki: Andrea Caracciolo, Gaetano Berardi - Simone Pepe, Marco Motta, Fabio Grosso.

sędziował: Antonio Damato.

Juventus zajmuje obecnie 5. miejsce w tabeli z dziewiętnastoma punktami na koncie. Lech w rewanżowym spotkaniu Ligi Europy z Juventusem zmierzy się 1 grudnia o godz. 21:05 na Stadionie Miejskim w Poznaniu.

młody - 10 listopada 2010, 22:41:41 - *.leczna.enterpol.pl
A news o meczu Manchesteru City będzie? Bo ostatnio nie było, a to w dalszym ciągu grupowy rywal Lecha ;P

DjMax - 10 listopada 2010, 22:50:36 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
38meczów nie mozna wygrac juz tak w piłce jest co z tego ze remis
Inter zremisował z beniaminkiem Lazio dostało baty

... - 10 listopada 2010, 23:25:31 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Tyle ze z City Lech juz grac nie bedzie.
Diamanti dzisiaj piekna pramke strzelil.

dambibi - 10 listopada 2010, 23:49:48 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Co z tego że nie będzie grać , skoro dalej jest grupowym rywalem lecha , i możemy odpaść jego kosztem. Więc chyba warto pisać o wynikach.

a - 11 listopada 2010, 0:50:30 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Też uważam, że warto pisać o wynikach City. Chociaż już z nimi Lech nie zagra, to w przypadku porażki z Juve nadal będą miały znaczenie wyniki pozostałych meczów Manchesteru.

Piciu - 11 listopada 2010, 10:39:01 - *.254.246.100
Słabo ... Tylko zwycięstwo KOLEJORZ z Juve tylko zwycięstwo

Gornik kon - 11 listopada 2010, 11:43:41 - *.icpnet.pl
kolejorz musi minimum zremisować z Juve i witaj 1/16 !!

DEXTER - 11 listopada 2010, 13:08:59 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Lech na remis Juve na remis będzie dobrze

Lenin - 12 listopada 2010, 16:10:19 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
bez sensu żeby podawali jeszcze wyniki Manchesteru - równie dobrze mogliby podawać wyniki BATE Borysow bo to jedyny białoruski klub w pucharach a Białoruś jest w tej chwili naszym głównym rywalem w rankingu UEFA albo o poczynaniach klubowych piłkarzy grających w reprezentacji z którą rozegramy najbliższe mecze - nie dajmy się zwariować