Ruch: Seweryn Kiełpin - Wojciech Mróz, Kamil Szymura, Ján Beliančin, Marcin Kowalski - Miłosz Przybecki (86 Piotr Rocki), Paweł Giel, Marcin Dziewulski, Tomasz Foszmańczyk, Dawid Jarka (74 Mateusz Cieluch) - Marcin Wachowicz (46 Marek Suker).

Górnik: Sergiusz Prusak - Adrian Bartkowiak, Wallace, Paweł Magdoń, Krzysztof Kazimierczak - Adrian Paluchowski (70 Kamil Stachyra), Radosław Bartoszewicz, Rafał Niżnik, Eivinas Zagurskas, Grzegorz Szymanek (74 Nildo) - Tomáš Pešír.

żółte kartki: Dziewulski, Suker - Zagurskas, Stachyra.

abv - 13 listopada 2010, 14:53:24 - *.215.198.68-internet.zabrze.debacom.pl
huh. pojechali

Boniek - 13 listopada 2010, 14:55:47 - *.alltex.3s.pl
pozdRo z ChoRzowa ale wiadomo RUCH TYLKO JEDEN HKS ;)!!

rafalski - 13 listopada 2010, 15:00:29 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Katastrofa Górnik ! Co oni o 6 rano ruszyli na to spotkanie koło 10-00 zjedli po bananie???? Dmoszyński proszę kolejne wietrzenie i nowych graczy Błagam !!!!! I mniej palić !!!!!

m=mc2 - 13 listopada 2010, 15:01:52 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
czemu nie greali widzewiacy bozhkov i miloseski ???

rafalski - 13 listopada 2010, 15:01:58 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Panie Kapelko proszę zdjąć tę jesionkę bo widać że Wania z pana pełną gębą !

dede - 13 listopada 2010, 15:29:23 - *.centertel.pl
hehe Cidry super !! mam nadzieje że utworzycie spółkę i wyjdziecie z tych problemów finansowych. Fajnie gracie , liczę że w przyszłym sezonie powalczycie nawet o ekstraklasę ;)

belfer - 13 listopada 2010, 15:40:55 - *.enterpol.pl
nie ma co się napinać w Górniku 8 z pierwszego składu i jeden podstawowy zmiennik nie grali. skład eksperymentalny dość

belfer - 13 listopada 2010, 15:46:44 - *.enterpol.pl
Górnik: Sergiusz Prusak Podstawowy
Adrian Bartkowiak kiedyś podstawowy a obecnie rezerwowy (2 miecz w tym sezonie)
Wallace PODSTAWOWY
Paweł Magdoń rezerwowy (długa rezerwa)
Krzysztof Kazimierczak rezerwowy niestety
Eivinas Zagurskas podstawowy powrót po kontuzji
Radosław Bartoszewicz PODSTAWOWY jeden z nielicznych którzy grali tam gdzie trzeba

kibic - 13 listopada 2010, 15:58:38 - *.radzionkow.net
Pierwsza połowa to jedna sytuacja dla Górnika i Ruchu, po których padły bramki, później straszna nuda. I to tyle.
Początek drugiej połowy, to ataki Ruchu, mnóstwo zamieszania i seryjnie marnowane okazje na zdobycie bramki przez gospodarzy. Później gra się wyrównała, jednak końcówka meczu to dominacja Ruchu, który był zdecydowanie lepszy od piłkarzy Górnika.
Podsumowując, zasłużone zwycięstwo gospodarzy, bo tak naprawdę to Górnik nie pokazał w tym meczu nic ciekawego, żadnego pomysłu na grę.

pb - 13 listopada 2010, 17:19:34 - *.centertel.pl
Na ślonsku jest nas dwóch! 19PB20 oraz Chorzowski Ruch!

łon - 13 listopada 2010, 17:45:06 - *.centertel.pl
Gratulacje Ciderki wyjścia z kryzysu i awansu pozdrro
KSGKS

TYKLO_PB - 13 listopada 2010, 18:06:08 - *.interpc.pl
Ty PB daj se na luz i nie siej popeliny Rucha Rucha POLONIA wyRucha POLONIA & ODRA !!!!!!!!

333 - 13 listopada 2010, 18:38:05 - *.adsl.inetia.pl
Zróbcie jeden porządny klub na lubelszczyźnie a nie jeden trup bez kasy Motor a drugi Wieś Łęczna ;/

aztecs - 13 listopada 2010, 18:45:22 - *.play-internet.pl
zrobcie jeden porzadny klub w Polsce, hehe

dudu - 13 listopada 2010, 19:49:40 - *.home.cgocable.net
Belfer co ty chciales pokazac tym opisem????
Poprostu Gornik jest cienki ,kilka punktow fuksem.Przestraszone Podbeskidzie przegralo z nimi,luczbork zremisowal.Ci co sie nie boja to leja ich az milo.Ten klub to sie zrobil klub "kukulka " .Odetna kopalnie zostanie tylko stadioni obiekty ,i wtedy moze ktos z glowa sie za to wezmie

Zeus - 13 listopada 2010, 19:56:30 - *.chello.pl
Reprezentacja klubu Górnika na wyjazdowych meczach to notorycznie palący zaniedbany prezes i dyrektor notorycznie w tej samej jesionce, czy on czasami robi coś innego niż picie i jedzenie?. Długo fakty meczowe przywozili ludzie od spraw mediów poczytać można było i zdjęcia obejrzeć. Teraz zrobiono wioskę na miarę początków klubu, czyli lat dziewięćdziesiątych. Może wynik wyborów to zmieni nie ma rozwoju, jest zacofanie.

DEXTER - 13 listopada 2010, 20:32:36 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl