13 listopada 2010, 22:52:48 - MichalMKS
Ligowy remis Juventusu

Juventus FC, rywal Lecha Poznań w fazie grupowej Ligi Europy, zremisował w meczu 12. kolejki Serie A z AS Roma 1-1 (1-1). Dla "Starej Damy" był to ósmy z rzędu mecz ligowy bez porażki w sezonie.

13 listopada 2010, 20:45 - Turyn (Stadio Olimpico di Torino)
Juventus FC 1-1 AS Roma
Vincenzo Iaquinta 35 - Francesco Totti 45 (k)

Juventus: 30. Marco Storari - 43. Frederik Hillesborg Sørensen, 19. Leonardo Bonucci, 3. Giorgio Chiellini, 6. Fabio Grosso (46, 17. Armand Traoré) - 23. Simone Pepe, 4. Felipe Melo, 14. Alberto Aquilani, 8. Claudio Marchisio (76, 11. Amauri) - 9. Vincenzo Iaquinta (53, 10. Alessandro Del Piero), 18. Fabio Quagliarella.

żółte kartki: Simone Pepe - Jérémy Menez, Leandro Greco, Nicolás Andrés Burdisso.

sędziował: Nicola Rizzoli.

Juventus zajmuje obecnie 4. miejsce w tabeli z dwudziestoma punktami na koncie. Lech w rewanżowym spotkaniu Ligi Europy z Juventusem zmierzy się 1 grudnia o godz. 21:05 na Stadionie Miejskim w Poznaniu.

źródło: Eurofutbol.pl

Piciu - 13 listopada 2010, 23:27:15 - *.254.203.96
Z Lechem remis bądź porażka !!!

3131 - 13 listopada 2010, 23:36:01 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
City tez remis a Wy dalej nic

Dan - 13 listopada 2010, 23:50:08 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Szkoda niewykorzystanych akcji w 2 połowie.
Romie karne dały wygraną z Lazio dzisiaj karny dał im remis z Juve

LP1922 - 13 listopada 2010, 23:57:00 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@3131 - Z Manchesterem City Lech już nie będzie grał.

romanista - 14 listopada 2010, 0:32:27 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Forza AS Roma

hacek - 14 listopada 2010, 3:02:53 - *.chello.pl
@LP1922- ta dyskusja była kilka dni temu pod Newsem Salzburga chyba. MCity nadal jest RYWALEM grupowym Lecha i mimo, że bezpośrednio nie rywalizują, to jednak pośrednio ja najbardziej!

Iwan - 14 listopada 2010, 3:42:59 - *.156.118.27.as.kn.pl
hacek - ale po co mają być wyniki Manchesteru? Lech z Nimi grać już nie będzie, grać będą z Lechem Juventus i Salzburg - 90minut.pl napisze o wynikach Salzburga i Juventusu z Manchesterem, bo teraz to Oni są następnymi rywalami. Pisanie o wynikach ligowych drużyny, z którą już grali mija się z celem, bo jest to po to, aby oceniać mniej więcej szanse Lecha.

azor - 14 listopada 2010, 9:17:01 - *.uznam.net.pl
ale 3 zawodników z lechem nie bendzie grać

mapiarzyk - 14 listopada 2010, 9:25:21 - *.155.122.6
Co ten Juventus tak całą jesień remisuje?

asior - 14 listopada 2010, 9:59:25 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
W Poznaniu 1:0 dla Kolejorza i tyle w temacie

kibic lech - 14 listopada 2010, 10:01:57 - *.116.228.60
3131 po co redakcja ma wpisywac wynik meczu manchesteru city?? z nimi juzgrac nie bedziemy, wiec nie ma takiej potrzeby... juventusu, salzburga owszem tak:-)

ZG - 14 listopada 2010, 10:08:08 - *.ssp.dialog.net.pl
Roma była lepsza

DEXTER - 14 listopada 2010, 12:47:12 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
jak już mówiłem będzie dobrze

Golbi - 14 listopada 2010, 14:05:09 - *.czeladz.vectranet.pl
A ja mam pytanie co by się stało gdyby padł remis 3:3 MC wygrywa z Salzburgiem i Salzburg wygrywa z Lechem a Juve z MC