ro87 - 19 listopada 2010, 19:48:55 - *.kpn.net

młody - 19 listopada 2010, 19:49:00 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

tm - 19 listopada 2010, 19:49:12 - *.mtvk.pl

Kibic - 19 listopada 2010, 19:49:29 - *.ssp.dialog.net.pl
Brawo Podbeskidzie Żałuje że mnie nie było na tym meczu

mm - 19 listopada 2010, 19:49:35 - *.252.190.227
I co napinacze z Radzionkowa? gdzie te 3 punkty? gdzie ta drużyna równie dobra co Podbeskidzie? w 11 we własnym polu karnym to tylko Kluczbork się bronił. Brawo TSP

... - 19 listopada 2010, 19:50:02 - *.tktelekom.pl
ufff, na szczescie wygrana. bardzo sie ciesze. juz tylko 1 pkt do lks wszystko w tej lidze jest jeszcze mozliwe, mam nadzieje ze wiosna bedzie rownie owocna co jesien pozdawiam wszystkich , do zobaczenia w ekstraklasie !!!!

RuchRadz - 19 listopada 2010, 19:50:09 - *.stk.vectranet.pl
Hmm,szkoda punktów,ale brawo za walkę! Do przerwy postraszyliśmy wicelidera haha! Podbeskidziu życzę awansu!

ccc - 19 listopada 2010, 19:50:42 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Fuksiarze i pseudogórale. I tak bedziecie tu grać w tej lidze przez 15 kolejnych lat. Piast i ŁKS awans !!

pepe - 19 listopada 2010, 19:51:55 - *.bielskobiala.vectranet.pl
nap nap

master - 19 listopada 2010, 19:52:33 - *.warszawa.vectranet.pl
fuksiarze, gdzie sie Bielsko pchacie!

marko - 19 listopada 2010, 19:53:15 - *.107.9.158
a bylo tak pieknie w 1 polowie wielka szkoda ale niech wygrywa lepszy.

fan - 19 listopada 2010, 19:54:00 - *.compnet.com.pl
niechce was martwić ale i tak awans Łks i Piast
PS. do mm nikt tu sie nie napina jak już to ten co pisze relacje tekstowe na waszej stronie widać że brak szacunku dla rywali zapraszamy do nas na wiosne i pozdro dla normlanych !

dede85 - 19 listopada 2010, 19:54:31 - *.c39.178.msk.pl
Brawo Podbeskidzie! Mogło być jeszcze piękniej, bo Piast długo remisował, ale nie można mieć wszystkiego ;) 3 punkty przewagi to i tak duży kapitał, tym bardziej że teraz liczy się już tylko trójka ŁKA 40pkt, TSP 39 i Pias 36 pkt, czwarty zespół ma 29. Teraz najważniejsze dobrze się przygotować przez zimę i wiosną walka o spełnienie naszych marzeń!

west - 19 listopada 2010, 19:57:17 - *.StrefaWiFi.kolnet.eu
pozdr dla Ruchu Radzionkow od niedawnego rywala BKSu Bielsko szkoda ze nie zremisowaliscie z fuksiarzami

zagłębiak - 19 listopada 2010, 19:58:11 - *.chello.pl
Należy Wam się awans do Ekstraklasy. Brawo Podbeskidzie.

pabloTSP - 19 listopada 2010, 20:00:14 - *.adsl.inetia.pl
piękny mecz i zasłużone zwycięstwo TSP Bielsko-Biała! Nie dostaliście walkowerów za spotkania z Balancinem ale w 1 lidze leśne dziadki na szczęście na razie nie drukują! brawo TSP!

jowiem - 19 listopada 2010, 20:06:38 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
I co że nie chcecie nas w ekstraklasie. Liczy się gra. Tak jak np. Real nie chciał by Barcelony w lidze.

KoRRo - 19 listopada 2010, 20:06:49 - *.sileman.net.pl
i ch.bombki strzelil,87 minuta strata gola ale pech!!Tylko Ruch!

artTSP - 19 listopada 2010, 20:09:23 - *.240.251.147
Mimo slabszej dyspozycji w koncówce sezonu, troche szczescia i jest zwyciestwo!!! Bylo nerwowo przez niepotrzebne widzimisie trenera, bo testowe wystawienie Górki w ostatnim meczu jak dla mnie budzi watpliwosci, tak jak wczesniej Patejuka za dobrze grajacego Demjana. Ale trenera bedziemy rozliczac pod koniec! Teraz nalezy cieszyc sie z tego co jest i oby tak dalej, oby do przodu mimo niedowiarków wokól. BIELSKO ROBIMY SWOJE!!!!! BRAAAAAAAAAAAAAAWO!!!

ml - 19 listopada 2010, 20:10:31 - *.play-internet.pl
Polejcie głowy zimna woda ze strumyka,Piast długo remisował...Podbeskidzie o 2 minuty dłuzej

hendryx - 19 listopada 2010, 20:11:50 - *.bielskobiala.vectranet.pl
Piotruś przeginasz w lepiankach

mm - 19 listopada 2010, 20:11:53 - *.252.190.227
a kto mówił że relacja na stronie klubowej musi być pobłażliwa dla rywala? trzeba grać, a nie przewracać się tylko i grać na czas już w pierwszej połowie, na szacunek trzeba zapracować. Co do Górnego Śląska, gdyby nie on to teraz by nam się lepiej żyło, a gdyby nie my to wy mieszkalibyście teraz na ulicy

pb - 19 listopada 2010, 20:12:53 - *.centertel.pl
Elegancko!!! Gratulacje z Bytomia! 19PB20!

Kolejowy - 19 listopada 2010, 20:13:04 - *.grybow.net.pl
BRAWO PODBESKIDZIE! Ważne zwycięstwo na koniec sezonu! Gratulacje

kw2 - 19 listopada 2010, 20:14:16 - *.range86-178.btcentralplus.com
Jak była relacja piast-tsp w radiu na żywo to też komentator był stronniczy(za Piastem). Zrozumiałbym jakby to było na stronie piasta ale nie na igolu efem.

artTSP - 19 listopada 2010, 20:15:33 - *.240.251.147
do ww mm, szacunek za ostatnie zdanie!!! W pelni sie pod nim podpisuje jjako rodowity Bielszczak!

dg - 19 listopada 2010, 20:17:51 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@... 100% racji. Brawo Podbeskidzie!

arielo81 - 19 listopada 2010, 20:19:23 - *.sileman.net.pl
Nikt Was nie chce w Ekstraklasie...

fffdsfsd - 19 listopada 2010, 20:19:53 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
haha ale kibice. Mecz się dopiero co skończył i nagle wysyp fanów tego klubiku bez tradycji. Idźcie dzieci kiedyś na mecz. W Bielsku rządzi tylko BKS !!

MAREK!!!! - 19 listopada 2010, 20:25:30 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Tak skończył się mecz ,jestem już w domu i byłem na meczu.Ruch 75 minut tylko autobus w bramce.Bez napinki

luksTS - 19 listopada 2010, 20:26:04 - *.ssp.dialog.net.pl
Znowu płacz i lament nikt Was nie chce itd.
My chcemy i to jest najwazniejsze reszcie padliwy pokazujemy palec.
Podbeskidzie straciło straszna bramkę na początku Ruch chciał zamurować i na czas od 1 połowy bez przesady. Całkowita dominacja naszych pomimo grożnych akcji przy wyniku 1-1. Tak więc RR za nami teraz zasłużona przerwa dla naszych zawodników. Do zobaczenia na wiosne napinacze wszelkiej maści.
Idzie idzie za... Podbeskidzie Bielsko Biała

... - 19 listopada 2010, 20:26:05 - *.play-internet.pl
Żadni "pseudo"... G Ó R A L E ! ! ! Skończcie z tą daremną bzduropropagandą.

tsp - 19 listopada 2010, 20:26:20 - *.ssp.dialog.net.pl
Liczę na to, że Podbeskidzie II złoi dupę BKS w najbliższej przyszłości, a co do tradycji, jej się nie da kupić - ją się zdobywa
tylko TSP

biegacz - 19 listopada 2010, 20:29:38 - *.c198.msk.pl
świetny mecz Podbeskidzie !!! BRAWO !!!

PB - 19 listopada 2010, 20:30:52 - *.microchip.net.pl
Hahahaha Cidroki przegroły

pazer - 19 listopada 2010, 20:38:02 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Kapitalna runda dla naszego Podbeskidzia. Szkoda tylko punktów z ŁKS i Gorzowem. Zapowiada się pasjonująca walka o awans. Oby awansował TSP i Piast - bliżej na wyjazd a i ziomek z południa.

pol - 19 listopada 2010, 20:48:39 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Z każdą kolejną bramką zbliżamy sie powoli do wspaniałego celu. Bez nadmiernej radości robimy swoje. A wpisy zazdrosnych kibicow bksu, jakby to oni mieli kibiców tylko mnie cieszą... bo to znaczy, że wygrywamy a ich zazdrość zżera hahahahaah!!!!!

do mm - 19 listopada 2010, 20:56:01 - *.interpc.pl
hahaha , Ty jesteś z jakiejś innej bajki ! Co bielsko zrobiło dla Polski haha !?
Gdyby nie Śląsk to do dzisiaj nie potraficie wiązać szplatkow !

cris - 19 listopada 2010, 21:02:08 - *.netpower.pl
nie rozumiem wypowiedzi typu:fuksiarze.. PODBESKIDZIE cały mecz siedziało na połowie ruchu i zasłóżenie wygrali!!!
TYLKO TSP!!!!

KSG - 19 listopada 2010, 21:02:14 - *.interpc.pl
Szkoda Cidry pozdro z Zabrza

artTSP - 19 listopada 2010, 21:06:25 - *.240.251.147
Piast? Ziomki? A jakie to nasze ziomki? Czy ktos pamieta takiego zawodnika jak kompala? Gral w TSP, sprzedawal mecze, celowo opoznial nam gre i nie wiadomo co jeszcze...i pozniej ten sprzedawczyk jak nigdy nic uciekl do piasta a pozniej poszedl do radzionkowa - takze hanysów nigdy nie bede nawet tolerowal!!! A to ze trenerem piasta jest M.Brosz to nic nie znaczy, z calym szacunkiem dla niego bo zrobil troche dobrego i kazdy to pamieta ale wkurzalo mnie to ze zawsze z uporem maniaka stawial na najwieksze drewno w bielsku - zarembe!!! przez to tracilismy puunkty - bo ten pseudozawodnik wedlug mojej pamieci wygral nam tylko 1 mecz, z warta poznan kiedy przegrywalismy 0:1 a dwa dosrodkowania G.Patera (szacunek) spadly przypadkowo na glowe tego drrewna a tak to ile nam zmarnowal punktow? Tak wiec takie druzyny jak piast czy te cale cidry to nigdy jak bracia!!! (i prosze nie kasowac mojej wypowiedzi bo to co pisze to prawda)

look - 19 listopada 2010, 21:06:36 - *.146.248.112.ip.abpl.pl
Pokazali w drugiej połowie góralski charakter, piękny mecz. Cały czas cisnęli i wygrali!
Tak grają tylko Górale, nigdy, przenigdy się nie poddajemy! BIELSKA TWIERDZA !!!

bonner - 19 listopada 2010, 21:07:46 - *.sgyl.cable.virginmedia.com
Brawo/ obyscia awansowali razem a LKS-em ktory nie dostanie licencji

... - 19 listopada 2010, 21:14:18 - *.play-internet.pl
Pewnie dlatego, że nie wiemy, co to takiego Taaa. Żyjcie dalej waszą złotośląską mitologią.
Niedźwiedzie jeszcze wycierały pchły o pnie drzew na Górnym Śląsku, a Bielsko było już bogatym miastem.

cider 63 - 19 listopada 2010, 21:16:57 - *.netpark.pl
Do PB : Jutro Lech,potem Legia,przeczytam Twoje komentarze napewno będą radosne.OBY

thc - 19 listopada 2010, 21:17:12 - *.ssp.dialog.net.pl
Super emocjonujący mecz i inkasujemy 3 punkty!!!
Cidry zaprezentowały się naprawdę dobrze ich ostatnie zwycięstwa to nie przypadek, dobrze grali piłką, szybkie podania. Wyróżniał się Mateusz Cieluch. Na początku spotkania Zajac wyszedł z bramki i dostał "dośrodkowanie" za kołnierz - niestety jego błąd. Później nasi cisnęli, ale gościom dopisywało szczęście. Wreszcie 62min i bramka w dość dużym zamieszaniu. Wspaniałe uczucie gdy 3 tysiące gardło wspierało TSP. Wtedy olbrzymią szansę miał Ruch, ale jeden z zawodników przestrzelił z 10 metrów. Wreszcie nasi dopięli swego, Rogalski dostał piłkę po zamieszaniu, wpadł w pole karne i strzelił nie do obrony. Ważne 3 punkty!
Gratulacje dla Radzionkowa, naprawdę dobrze to wyglądało patrząc na sytuację w waszym klubie.
Pozdro dla normalnych.

aspius - 19 listopada 2010, 21:18:10 - *.bielsat.com.pl
Gol dla cidrów przypadkowy, w drugiej połowie obrona Czestochowy w pewnym momecie, mozna było wygrac spokojnie ze 4-1, no ale Kiełpin wyciagnał kilka piłek któr powinny wpasc. nie lubie jesli rywal juz od pierwszej połowy gra na czas jak Dolcan i Kluczbork.

do aspius - 19 listopada 2010, 21:31:13 - *.range217-44.btcentralplus.com
Hej lol to trzeba było strzelić te cztery bramki i nie drżeć o wynik do końca.Prawda jest taka że znów macie swoje pięć minut i to od was zależy czy je wykorzystacie.Ale jeśli jakimś cudem awansujecie to chciałbym zobaczyć jak gracie otwarty futbol z Wisłą,Legią,Jagą czy Lechem.Coś wydaje mi się że nie bardzo dacie radę.I z Górali zmienicie się w Murarzy.Ale to już wasz problem.

jom - 19 listopada 2010, 21:41:52 - *.formlessnetworking.net
Gratulacje dla Bielska od kibica piłki nożnej ,pewnie Ruch grał godzinę na czas bo wygrywa z viceliderem ... brawo bielszanie gra do końca i opłaciło sie to motywuje zespół,życze awansu ,bo bardzo lubię to miasto i czasem tam wpadam - a do klaunów typu |west| i inne płaczki z Bks-u patrzcie swego ,na meczech Stali 150-200 a na Podebeskidziu bez względu na pogodę 3000 od początku sezonu kiedy nikt nie spodziewał się wysokiego miejsca ... wasze żale i bóle pisane w tematach meczy Podbeskidzia typu godzinę po meczu w Bielsku " juz jesteście w domu ,idzcie kedyś na mecz ..." są tak żałosne i dziecinne ,aż śmiech ogarnia... i kogo obchodzi ,że nie chcecie żeby grało Podbeskidzie w ekstraklasie kibice Legii nie chcą Wisły i Lecha i co z tego,a Wasz poziom kibicowania i opraw meczy nawet nie dorównuje takiemu Podbeskidziu z którego się śmiejecie,a wpisy filozofów typu ciekawawe jak cudem awansujecie to czy będzieci grali otwarta piłk e z Lechem hahahahah a jak piłke z Lechem graja wasi kopacze ... poprostu wpisy dzieciarni bez pojęcia ... pozdro dla normalnych

Nyrolo - 19 listopada 2010, 21:45:24 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Pozdrowienia Dla Cidrów z Rodowitego Poznania!!! Duma Tradycja Ślońskiej Mowy -Radzionków Moja Mała Śląska Ojczyzna!!

tomass - 19 listopada 2010, 21:48:29 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@jom... nic dodać nic ująć ;)

znafca - 19 listopada 2010, 22:00:10 - *.d-com.pl
do aspius, wbrew pozorom w ex gra sie prościej i jest więcej miejsca mniej fizycznego futbolu
A oglądając mecze ex nie widzę żeby zbyt wiele klubów grało otwarty futbol z czołówką, którą wymieniłeś. A kto awansuje to zobaczymy w czerwcu, liczą się teraz tylko trzy kluby i one zdecydują o tym między sobą

dd - 19 listopada 2010, 22:10:41 - *.adsl.inetia.pl
R/R !

do znafca - 19 listopada 2010, 22:19:28 - *.range217-44.btcentralplus.com
W kwestii EK ja mam inne zdanie,bo pierwsza liga a EK to niebo a ziemia.Tam czasami nawet nie ma czasu pierdnąć,a co dopiero przyjąć piłkę i jeszcze ją dobrze odegrać.Ale ok każdy ma prawo do swojej opinii.Więc wracając do tematu jak można być zdziwionym,że taki Ruch(beniaminek),czy walczący o utrzymanie Kluczbork albo Dolcan grając na terenie drużyny aspirującej do awansu nie gra otwartego futbolu? To tylko świadczy o tym,że nie każdy kojarzy o co chodzi w futbolu.Ale przecież nie każdy jest kumaty.

uno - 19 listopada 2010, 22:24:32 - *.formlessnetworking.net
aztecs Bielsko Biała to miasto z pierwszej 5 pod wzgledem inwestycji w Polsce,a jego poziom rozwoju już 100 lat temu przewyższał o wiele większe miasta ... robi wrażenie jak się o tym czyta , więc poczytaj ... i ma 190 tys. mieszkańców - drogie dziecko marna prowokacja,ale rozumiem coś w stylu żal.pl

do aztecs - 19 listopada 2010, 22:28:05 - *.bielskobiala.vectranet.pl
Po 1. Bielsko jest 22 pod względem wielkości polskich miast na rok 2010 po 2. Tak jak uno napisał jest na 4 miejscu pod względem inwestycji ( Za Warszawą, Krakowem i Wrocławiem) co prawda nie wiem jak teraz z Gdańskiem i Poznaniem bo stadiony są/budują a to mówie na stan 2009 roku. Ale albo jesteś idiotą albo nie jesteś Polakiem jeżeli nie wiesz takich rzeczy.

andy - 19 listopada 2010, 22:32:11 - *.c35.178.msk.pl
Dzieki chłopaki za walkę Pozdro dla normalnych.

Art - 19 listopada 2010, 23:52:00 - *.252.190.203
Podbeskidzie super mecz
Kołodziej tragedia
Pałermed pozwulcie nam grać bez kołka
Gratulacje dla PIŁKARZY super

Edek - 19 listopada 2010, 23:53:27 - *.adsl.inetia.pl
gazeta.pl podaje ,że Radzionków wygrał to kurna jak to w końcu jest ?

cris - 20 listopada 2010, 0:10:19 - *.netpower.pl
Bo ja kocham TSP!
Chcemy ekstraklasy!!!

prawdziwy - 20 listopada 2010, 0:15:00 - *.adsl.inetia.pl
do jom
Masz stary całkowitą rację kibol BKs west nie jest wstanie wymyslić sobie innego nicka tylko podszywa się pod mojego odstawiając tradycyjnie wiochę!! A wystarczy zmienić tylko jedną literkę
Co do meczu walka, zaangażowanie i gryzienie trawy do końca zostało nagrodzone. Sytuacja wyjsciowa na następną runde naprawde niezła teraz tylko utrzymac zawodników dokupić jeszcz ekogoś wartociowego i powinnismy z optymizmem patrzeć w przyszłóść.

kfkssl - 20 listopada 2010, 0:15:07 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Pieski szczekają a karawana idzie dalej... Pozdrawiam tych co nas nie lubią i życzę dobrej zabawy! Na wiosnę awansują ci, którzy stracą mniej punktów. Ja wierzę, że TSP będzie jednym z nich.

CWKS - 20 listopada 2010, 1:01:26 - *.adsl.inetia.pl
G R A T U L A C J E !!!!!!!!!

kafa - 20 listopada 2010, 2:11:23 - *.222.157.226.revip.NTT.CO.TH
Jak Piast bedzią pod koniec rundy tak blisko nas to oni wejdą. W klubie nie wszyscy chcą awansu i niech Okrzesik się określi czy też tak bardzo go chce jak my wszyscy w prciwieństwie do SZYPUŁU który nam go wręcz nie życzy i bedzie tylko przeszkadzać.

greg - 20 listopada 2010, 9:08:56 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Kafa, jakim trzeba być idiotą żeby takie rzeczy pisać? Jak Piast na koniec następnej rundy będzie tak blisko nas, to my wejdZiemy, bo JESTEŚMY KAFA PRZED NIMI! Okrzesik jak przychodził rok temu to sie jasno okreslił i jak na razie jest konsekwentmy do bólu. Brawo dla chłopaków, brawo dla trenerów, brawo dla zarządu - wszystko idzie w dobrą stronę. Żeby tylko zamilkły rózne kafy, wiecznie niezadowolene, zawsze mądrzejsze i wszystkowiedzące

aztecs - 20 listopada 2010, 9:38:32 - *.play-internet.pl
ale ceramed jest z komorowic a komorowice to wiocha zabita dechami. To juz jasienica przy was jest metropolia.

Borys - 20 listopada 2010, 9:42:33 - *.252.190.165
Nikt nas nie chce w ekstraklasie?? to oczywiste bo się NAS BOJĄ !!!!

pałermed - 20 listopada 2010, 10:22:32 - *.internetdsl.tpnet.pl
Brawo TSP , świetny mecz , ambicja i wola walki coś niebywałego u wszystkich zawodników oprócz Darka ''Powermed''Kołodzieja , błagam możecie sponsorować Nasz klub ale przykro mi Darek nie ma miejsca w składzie nawet rezerw , po 10 minutach chłop już nie ma siły grac a taki super grajek jak Malina siedzi na ławie , pół stadionu domagało się wejścia Maliny a Kolek po 10 minutach nadawał się do zmiany.Poza tym super ,gra i wygrac z takim autobusem i to podwójnym z jakim przyjechał Radzionków to wielki szacun ,przypomne tez iż Radzionków rozbił Piasta więc kto się nadaje do Ekstraklasy to chyba jasne.

Siła z gór - 20 listopada 2010, 11:57:10 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Witam
Właśnie dochodzę do siebie po wczorajszej fecie na cześć ukochanej mej drużyny spod Klimczoka - Górali z Bielska - Białej, najpiękniejszego dużego miasta w Polsce!!! Zazdrościcie nam ciołki, bo jest czego,to fakt! Mam to głęboko w d... że nad nie chcecie w Ekstraklasie bo i tak tam z kopa wpadniemy i będziemy Was uczyć pokory!!! Przewietrzymy ten grajdołek i już na wiosnę w PP przekonacie się, że "Siła z gór" miał rację.
Panie trenerze, działacze TSP, mały apel do Was - potrzebujemy co najmniej równorzędnych zmienników dla Roberta i Adama w ataku, jakiegoś solidnego, szybkiego i wszędobylskiego harpagona o żelaznych płucach w pomocy i jeszcze ciut - ciut wzmocnić obronę. Poza tym jest ok.
Dziękuję chłopaki z młyna za super doping w tej rundzie - jak zawsze niezawodni!!! Dzięki piłkarze za fantastyczną rundę, na wiosnę podziękuję Wam, w co gorąco wierzę za historyczny awans drużyny z Bielska - Białej do najwyższej klasy rozgrywkowej tego kraju. Ale będzie balanga na mieście - już widzę te czerwono - biało - niebieskie tłumy przelewające się z okrzykami radości i dumą na twarzy!!!
Brawo, brawo, brawo - kocham Was i proszę wszystkich zainteresowanych o więcej: dopingu, pozytywnych działań i emocji, zwycięstw i optymizmu.
P. S. Stadion na 2012 rok powstanie - Panie wojewodo: DZIĘKI za odrzucenie tego marnego protestu kilku złych ludzi!!!
Pozdrawiam

Futrzaniak - 20 listopada 2010, 12:10:46 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
TSP jest jak gumowa ciupaga. Wygląda ostro, trzyma się świetnie ale na końcu zawsze się okazuje, że wymięka... Wybory miną, przejdzie parcie na stadion, zacznie brakować w kasie, mecze się puści w bukach i znów e-klasy nie zobaczą w Komorowicach.

jacek - 20 listopada 2010, 12:30:18 - *.StrefaWiFi.kolnet.eu
Podbeskidzie z czym do ludu awans LKS i Piastunki a wy do komorowic pojdziecie grac tam wasze miejsce klub nie z Bielska - Bialej

1922 - 20 listopada 2010, 12:40:12 - *.play-internet.pl
hehe ciszcie sie poki mozecie,bo napewno w tym sezonie nie awansujecie i bardzo dobrze! W przyszlym tym bardziej bo bedzie bogata Cracovia,ogarnieta Pogoń oraz GKS Katowice wiec nie liczcie na zadne debiuty w ekstraklasie przez najblizsze lata

gola - 20 listopada 2010, 12:45:15 - *.ssp.dialog.net.pl
Super mecz, świetny doping i 3pktNadzieja na awans jest,zresztą jak prawie co dwa lata,więc nikt w Bielsku się za bardzo tym nie jara tylko trzeba konsekwentnie zbierać punkty na wiosne i 11czerwca w Radzionkowie będzie wielka feta-oby

Kuba - 20 listopada 2010, 13:07:34 - *.48.4.229
No i po kuponie przez ten wynik ;/

jarecki 69 - 20 listopada 2010, 13:13:36 - *.182.133.164.nat.umts.dynamic.eranet.pl
co się czepiacie Komorowic to dzielnica B-B ok 18tys. mieszkańców , czyli więcej nisz wasze dziury z których płyną wasze jęki ,leczyć kompleksy na waszych forach gdzie po 150 ludzi na meczu

Siła z gór - 20 listopada 2010, 13:24:37 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
do Futrzaniak: Słuchaj podpierdółko!!!
1) TSP to klub całego regionu a nie tylko Komorowic - ja jestem z Nikelsdorfu vel Zbójecka wieś, jeśli wiesz gdzie to w Bielsku jest, a nie posądzam Cię o taką wiedzę wszak jako kibol BKSu masz pewnie dwa własne, do tego spróchniałe zęby i ledwo ukończoną podstawówkę.
2) Nigdy nie spotkałem się z gumową ciupagą, ale może Twój tato zabawiał się taką z Twoją mamusią i tak oto powstałeś Ty.
3) Od puszczania meczy u buków są inni - ŁKS, np.
4) Zobaczyć Twoją zdziwioną i rozdziawioną gębę na widok pięknego, nowoczesnego, nowego choć nie największego stadionu jaki niebawem powstanie na rogu Rychlińskiego i Żywieckiej - BEZCENNE!!!

stoniaz - 20 listopada 2010, 14:05:53 - *.superkabel.de
nie ruszalo mnie Podbeskidzie ni na plus ni na minus
i mozliwe ze z Cidrami wygrali zasluzenie , bo z moja GieKSa napewno - ale tu mam pare slow do mm
- wiesniaku jeden granatem od pluga oderwany , dzieciaku bez szkoly ....
sie Ciebie pytam coz takiego Twoj region zrobil dla Polski ? i dlaczego zyje Ci sie teraz tak zle przez tych Twoim zdaniem nierobow Slazakow ?
przez 40 lat cala Polska i Twoj region zyl z slaskiego wegla i stali - teraz niewdziecznicy Twojego typu narzekaja i psiocza .
szarpiesz sie i plujesz na reke ktora Twoich rodzicow karmila ,
teraz Twoje TSP ma swoje 5 min. ale zobaczymy wiosna jak Wam znowu GieKSa przemaszeruje przez miasteczko i nawet nie zipniecie , a na boisku to mysle juz tak latwo jak na Bukowej Podbeskidziu nie pojdzie
(i prosze nie kasowac mojego posta , bo czekam na odpowiedz tego nieletniego pseudogorala , ewentualnie prosze podac mu mojego maila )

do powerme - 20 listopada 2010, 14:17:55 - *.netpower.pl
przestań obrażac firmy które nas sponsorują bo będziesz chodził na BKS a za ,,szpiega ,,to słowo powiedziałeś na stadionie przeprosisz niebawem

doaztecs - 20 listopada 2010, 14:25:07 - *.bielskobiala.vectranet.pl
Boże człowieku jak się nie znasz to się nie odzywaj. Komorowice to dzielnica Bielska... żebyś nie musiał sprawdzać to Ci pomogę:
ca_Bielska-Bia%C5%82ej%29

drut psg - 20 listopada 2010, 14:44:14 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Marek molski najlepszy kierownik polski!tylko PODBESKIDZIE I LEGIA!

KSRR - 20 listopada 2010, 16:03:55 - *.sileman.net.pl
B-B to ma dużo dzielnic np. Hałcnów... zadupie takie, że tam jedno psy i wilki... GOP jest największym, najsilniejszym i najprężniejszym regionem w Polsce, czy się to komu podoba czy nie! Ale je też popieram poglądy górali i innych żeby odłączyć Śląsk od Polski, bo w końcu my Ślązacy zaczniemy normalnie żyć, a nie będziemy robić na cały ten skorumpowany kraj.

stoniaz - 20 listopada 2010, 17:26:14 - *.superkabel.de
look -
nie porownywalem dlugosci historii tylko pytalem ,
nadal sie pytam co Bielsko zrobilo dla Polski ?
i dlaczego sie wam teraz tak zkle zyje z powodu Slazakow ?
-> czytanie ze zrozumieniem bezcenne .

TSP97 - 20 listopada 2010, 17:38:50 - *.ssp.dialog.net.pl
A ja popieram słowa powermeda i innych forumowiczów a także kibiców bo 90% widzi jak gra i kołek no i dlaczego gra, nie dla takich sponsorów jak powermed , klub nie zginie nie mając takiego sponsora o którym można sobie poczytać na forach i praktykach stosowanych przez ową firmę , a tym bardziej zaden sponsor nie ma prawa dyktowac kto ma grać w zespole , Kolkowi Dziękujemy za wszystko ale niestety poziom prezentowany przez Niego jest IV ligowy i lepszy już nie będzie.

greg - 20 listopada 2010, 18:27:23 - *.play-internet.pl
Ludzie, przecież Kołek wraca po kontuzji, nie oczekujcie cudów. Wiosna zdecyduje czy gośc się nadaje czy nie

dede85 - 20 listopada 2010, 19:27:54 - *.c39.178.msk.pl
Wiosna zdecyduje, ale o naszym awansie, i nie jest nam potrzebny taki balast jak Kołek. Najlepiej będzie, jak zmieni klimat, choćby na półroczne wypożyczenie.

TSK1910 - 20 listopada 2010, 21:09:42 - *.play-internet.pl
No i super Koszarawa z TSP

k - 20 listopada 2010, 23:02:56 - *.static.corbina.ru
hahahahahah ale się uśmiałem dzieci hałd , Bielsko niczego nie zawdzięcza Waszej krainie familoków !!!!! z prostej przyczyny bo to miasto to jeden z najbardziej rozwiniętych regionów Polski i tak już było 100 lat temu poczytajcie na jakim poziomie to miasto było wtedy w porównaniu miastami typu Chorzów ,Zabrze,Bytom,Katowice itd.jak w Bielsku była kanalizacja miejska i tramwaj elektryczny to w wymienionych miastach nie wiedzieli co to jest ... Bielsko zawsze było samowystarczalne z dwóch powodów przemysłu (który jest to od ponad 130 lat) i turystyki z racji położenia... a goście z hanysowa to głównie po piwie żywieckim w wolne dni sikają i wymiotują gdzie popadnie,drą ryjoki albo rzucają puszki po piwie z okien swych fur jadących ze Szczyrku ( widziałem to wiele razy ) - Wy nam nic nie zawdzieczacie i my Wam tez z ta różnicą,że po likwidacji woj. bielskiego kasa wypracowana przez bogate Bielsko idzie do studni bez dna Waszego okręgu familoków i megabezrobcia,a ochłapy wracają do kasy miasta pod Klimczokiem - pozdrawiam Hanysów bo mam tam wielu znajomych - pyrsk

aku - 20 listopada 2010, 23:30:26 - *.play-internet.pl
Hanysowo jak się chce odłączyć od Polski, to niech bierze tych 30-letnich emerytów górniczych, bo my na nich płacić nie będziemy!

patomilan - 21 listopada 2010, 12:43:34 - *.StrefaWiFi.kolnet.eu