ccc - 19 listopada 2010, 19:54:32 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
brawo Piast !! awans z ŁKSem pewny, a Bielsko to sobie może...nazwe zmienić. Bo Podbeskidzie to sie nawet z niczym nie rymuje.

nb - 19 listopada 2010, 19:55:15 - *.chello.pl
zalosnie wygladaja te frekwencje po 500 osob w Szzecinie, Gliwicach itp... oby polecialy wioski typu stroze, nieciecza, ząbki, polkowice moze cos na lepsze chodz troche sie zmieni

obiektywny - 19 listopada 2010, 19:55:22 - *.broker.com.pl
TPS licencji i tak nie dostaje to ŁKS i PIAST wchodza ;) dowidzenia ;)

pitersan - 19 listopada 2010, 19:55:26 - *.95.88.13.gl.digi.pl
Szczęśliwie, ale 3 pkt są.... CŻPG

Tomi1988 - 19 listopada 2010, 19:55:35 - *.pasjo.net
UFFF bardzo wielkie szczęście ale najważniejsze 3pkt szkoda tylko że podbeskidzie wygrało ale za to ŁKS stracił w sumie udana runda hej PIAST!!

LKS - 19 listopada 2010, 19:56:24 - *.internetdsl.tpnet.pl
nieciecza co wy robicie a tak dobrze szło. no nic szkoda wilka szkoda. ;(((

mp - 19 listopada 2010, 19:56:28 - *.static.system77.pl
szkoda! Wiosna bedzie nasza czyli tylko BB

eli - 19 listopada 2010, 19:57:47 - *.beskidmedia.pl
tsp dostanie licencje kmiotki spełnia wszystkie wymogi ekstraklasy wiec nie wiem o co to halo

tm - 19 listopada 2010, 19:57:48 - *.mtvk.pl
i tak nie awansujecie... KSG&GKS

znafca - 19 listopada 2010, 19:58:25 - *.ostnet.pl
Obiektywny, nie licz na brak licencji TSP bo juz teraz spełniaja wymogi a ze stadion będzie w budowie to się nie będzie duzo różnił od innych klubów budujących obecnie stadiony. A awansuje ten kto zdobędzie odpowiednia liczbe punktow na wiosne

Kibic - 19 listopada 2010, 19:58:27 - *.adsl.inetia.pl
DO nb : Co ty wogole piszesz ?? Na meczach w Niecieczy ostatnio był cały stadion ! Śrenia na mecz to 1775 !

niecicza - 19 listopada 2010, 19:58:31 - *.internetdsl.tpnet.pl
dobra bedzie lepiej wiosna nasza jest nieciecza do boju !

gregor1945 - 19 listopada 2010, 19:59:01 - *.thenetworkfactory.nl
Brawo Brawo Brawo wazne 3 punkty a nie jakos gry wiosna bedzie nasza cale zycie Piast Gliwice

do obiekty - 19 listopada 2010, 19:59:06 - *.bielskobiala.vectranet.pl
dostanie licencje wy nawet nie macie gdzie grać

rolekx - 19 listopada 2010, 19:59:09 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Z przebiegu meczu jak najbardziej remis, Nieciecza znowu ma pecha i w końcówce traci punkty. Oby zimę dobrze przepracować i na wiosnę walka na całego

ccc - 19 listopada 2010, 20:01:18 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Piast spokojnie awans. Wystarczy spojrzeć na terminarz na wiosnę. Cała czołówka za wyjątkiem bielska przyjeżdza do Wodzisławia, w którym Piast nokautuje (18:3 w bramkach). Z kolei bielsko i ŁKS gra trudne wyjazdy, a zwłaszcza Ci drudzy.

mLG - 19 listopada 2010, 20:03:28 - *.233.149.214
czemu nie gral Piatek?

1234 - 19 listopada 2010, 20:05:31 - *.rwd.prospect.pl
Szkoda TERMALICI bo z gry na pewno na remis zasługiwali a kto wie może nawet na zwycięstwo.. szkoda że nie udało się passy zwycięstw przedłużyć..
no ale cóż jesień zakończona co ważne nie na spadkowym ale bardzo ciasno jest! Na wiosne musi być lepiej i jesteśmy w 8!

ml - 19 listopada 2010, 20:05:43 - *.play-internet.pl
Frekwencja załosne ale mecz był w Wodzisławiu o 18.Z Gliwic by zdazyc trza wyjechac ok 16.45.Wiele osob jeszcze w pracy...

wierny - 19 listopada 2010, 20:09:25 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Qrde, było 1:1. Szkoda, widać że nie było podstawowej obrony, brak Piątka, Wójcika i Kowalskiego. Na wiosnę będzie lepiej

do ccc - 19 listopada 2010, 20:15:28 - *.broker.com.pl
jak juz to Piast bramki w Wodzisławiu 12:3

Pawe00 - 19 listopada 2010, 20:23:59 - *.static.system77.pl
Mecz był niecieczy... Ale jak to sie mówi: "niewykorzystane sytuacje lubią się mścić"
Szkoda
Pozdro

kibic - 19 listopada 2010, 20:37:08 - *.gwardii.osi.pl
Brosz do wymiany... jeśli Piast ma awansować...

Guuraal-TS - 19 listopada 2010, 20:37:15 - *.bielskobiala.vectranet.pl
Gratulacje za wygraną.
Łks skończy ligę na 1-szym miejscu ale nie wejdzie z powodu problemów organizacyjno-finansowych, jajo będzie jeśli faktycznie dziady z PZPN-u zredukują ekstraklasę i z 1 ligi wejdzie tylko jedna drużyna.
TSP do tego czasu będzie spełniać warunki formalne nie wiem jak z waszym Piastem? A co do czołówki nie skreślał bym tak szybko Floty i Sandecji bo mają na wiosnę dobry układ meczów i prezentują wyrównany poziom jak na 1 ligę, czas pokarze powodzenia pozdro dla normalnych !!
FORZA TSP NAPRZÓD GÓRALEE !!

Taharii - 19 listopada 2010, 20:43:43 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Kmiotki, stadion jest w budowie, w takiej fazie że Podbeskidzie może dostać bez większego problemu warunkową licencję...
Idzie Idzie ! Pozdro z gór !

kibic CK - 19 listopada 2010, 20:56:19 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Do kibiców Piasta pytanie: dlaczego nie grał Zganiacz? Ma jakąś kontuzję?

Wronescu - 19 listopada 2010, 21:07:39 - *.wilan.pl
Adrian Sikora wraca do Podbeskidzia!To kto ma po awansie: ŁKS czy Piast?

royal - 19 listopada 2010, 21:15:32 - *.centertel.pl
tupalski był na testach w iraklisie saloniki a teraz gra w niecieczy hehe
Podbeskidzie! do ekstraklasy wolę z Piastem niż łks-em

seri - 19 listopada 2010, 21:16:15 - *.limes.com.pl
Brawo Kuba Biskup znowu asysta i 8 bramka gratuluję oby tak do czerwca chociaż nie jestem przekonany że u nas zostaniesz

Kibić - 19 listopada 2010, 21:59:42 - *.ssp.dialog.net.pl
Tylko 500 widzów ???? Żenada u nas był komplet 3200 tyle ile mieści w tej chwili Stadion w Bielsku

miko - 19 listopada 2010, 22:01:20 - *.89-161.tel.tkb.net.pl
prosba do kibicow Piasta moglby ktos skrobnac pare slow o grze Maycona jestem kibicem Jagi chcialbym uslyszec opinie prosto z zrodla.Thx z kibicowskim pozdrowiniem

KSG - 19 listopada 2010, 22:03:45 - *.syrion.pl
co się dziwicie - kto miał iść na mecz, kiedy kibicowska część Gliwic była na meczu w Zabrzu? :D

antopol16 - 19 listopada 2010, 22:08:31 - *.254.230.8
Nie ma co pisać o Mayconie. Wszedł w II połowie i statystował w grze. Dołączył do niskiego poziomu całej drużyny. Odpuszcza nogę i ciągle ma tylko jedną - lewą. Na jego plus można zaliczyć tylko to, że to on wypracował trzecią bramkę. W sytuacji sam na sam z obrońcą w bramce podał przytomnie do Biskupa na środku pola bramkowego. Mógłby strzelać - ale niestety prawą nogą. Nie gwarantuję rezultatu. Wychodził w pierwszym składzie i widzę, że zaczyna łapać się na końcówki. Ogólnie obniżył loty.

19PG45 - 19 listopada 2010, 22:12:33 - *.gl.digi.pl
ks/g\ też pewnie byłeś na meczu i bardzo szybko wróciłeś jak wszystkie szczewa z Gliwic

zal - 19 listopada 2010, 22:13:56 - *.broker.com.pl
Co za pały.. nie wypowiadajcie sie na temat frekfencji bo Piast gra mecze u siebie 50km od Gliwic.. I masz sie czym spinac ze masz stadion na 3000 ludzi ? jak na e-klase to Was stadion raczej nie podchodzi Pozdro

KSG - 19 listopada 2010, 22:14:53 - *.syrion.pl
@19piastlwow45 - nie, ale ja nie jestem z Gliwic akurat ty spoleczny marginesie. :D

jancor - 19 listopada 2010, 22:16:32 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Nie ma co napinać strun, widać że walka o Ex rozegra się miedzy:
ŁKS
Podbeskidzie
Piast.
Wiosna pokaże kto. As w rękawie leży kto straci kto zyska na transferach.

Strain - 19 listopada 2010, 22:21:22 - *.dobrafirma.com
W tygodniu roboczym, nie o 20:00, poza swoim miastem = musi być bankowo 100 tysięcy ludzi minimum.

Shteef - 19 listopada 2010, 22:24:33 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Chciałbym zobaczyć tego kozaka który dziś wyjeżdżając z Gliwic o 16.45 zdążył do Wodzisławia na 18. Nawet byś Rybnika nie minął w tym czasie. Wyjechałem z Zubrzyckiego 0 15.45 i pod bramą byłem 6 minut przed meczem.
A co do meczu to wygrana jest bezcenna ale w zimie mam nadzieję, że grajki będą ostro zap***lać a nie truchtać w lesie.

antopol16 - 19 listopada 2010, 22:36:00 - *.254.230.8
Shteef - on na pewno jechał na rowerze. Ja wyjechałem o 16.00 i jechałem A1. I nic z tego, wpadłem w korek pod Rybnikiem i dupa. Byłem 10 minut przed meczem.

bodzio - 19 listopada 2010, 22:45:33 - *.rdns.blackberry.net
Wynik ok.Trzeba robic wszystko byleby zubozala kurtyzana z Lksu nie awansowala.Anty dajdaj front

miko - 19 listopada 2010, 22:50:08 - *.89-161.tel.tkb.net.pl
antopol16 -dzieki! a co ogolnie sadzisz o Mayconie pokazal cos w poprzednich meczach?

kolo - 19 listopada 2010, 23:08:08 - *.eimperium.pl
Mecz trwa pełne 90 minut, a że gole strzelone pod koniec meczu to już znaczy, że fuks?

Mistrz - 19 listopada 2010, 23:13:28 - *.gwardii.osi.pl
Mój klub GÓRNIK Zabrze wygrał z Koroną Kielce 2:1
A TERAZ GÓRNIK IDZIE NA MISTRZA
A Drugi klub to Piast Gliwice i zawsze będzie on w moim sercu TYLKO PIAST GLIWICE CAŁE ŻYCIE.

Adam - 19 listopada 2010, 23:22:52 - *.welnowiec.net
super frekwencja :/

antopol16 - 20 listopada 2010, 0:15:47 - *.254.230.8
miko - Na początku wydawało się, że to jest napadzior jakiego Piastowi potrzeba. Ma takie dziwne zagrania - wymiatał piłki spod nóg obrońców w jakiś dziwny sposób i parł na bramkę. Strzelił chyba trzy i nieźle dogrywał. Myślę, że chciał się na początku pokazać z dobrej strony i walczył. Gdy kibice skandowali jego nazwisko(chyba nazwisko)poczuł się gwiazdą. Potem było z meczu na mecz coraz gorzej. Już nie zaliczał 90 minut bo ich po prostu nie wytrzymywał. Od około 60 minuty oddychał rękawami. Jest także niestety "delikatny" i unika twardej walki. Żółte kartki dostaje tak, jak choćby dziś - za ciągnięcie za koszulkę rywala w 90 minucie, przy stanie 3-1 i na środku boiska w zupełnie niegroźnej sytuacji. Myślę, że to wystarczy. Jak tak dalej pódzie, to wróci chyba do Jagi wcześniej niż się spodziewał.

Piast G-ce - 20 listopada 2010, 6:14:15 - *.c33.178.msk.pl
ja zem wyjechał o 17:00( praca do 16) i byłem w wodzisławiu ok 18:35 weszłem na stadion to akurat zobaczyłem bramki na 2:1 i 3:1. mam nadzieje ze na zime bd transfery i gra bd lepsza

Krzysiutek - 20 listopada 2010, 10:01:18 - *.254.131.161
Mecz był na tyle dobry na ile było stać ich w tym dniu. Biskup od 65 min. gra napastnika bo naderwał mięsień i Mycon'ski gra pomocnika. W 10 jest trudno grać a on jeszcze strzela bramke na zakonczenie. WIELKI SZACUN DLA BISKUPA!!!!!!!!!!!!!!

unista - 20 listopada 2010, 10:54:36 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Unia zawsze z Niecieczą nie ma sie czym przejmować gramy dalej pokażemy wszystkim na co nas stać

bodek - 20 listopada 2010, 10:55:32 - *.252.190.126
do napinaczy:
mimo ze jestem z Bielska i kibicuję Podbeskidziu to gratuluję Piastowi równej formy w całej rundzie,
wiosna będzie ciekawa...
Co do frekwencji to co za matoły się nią podniecają?
to prawda że u nas był full stadion, ale przecież Piast gra w Wodzisławiu, ciekawe ilu naszych by było w takiej sytuacji?
Jeszcze sprawa licencji: jeżeli Podbeskidzie miałoby jej niedostać, to jakim cudem miałby dostać ją ŁKS? i jeszcze kilka innych klubów ekstraklasowych?
Pozdrowienia dla normalnych a sprawę awansu niech rozstrzygnie boisko

franek-fx - 20 listopada 2010, 11:49:27 - *.34.220.96
dziekuje za ten wynik za gre dzieki za te wszystkie spotkania zycze udanego odpoczynku i zdrowia a prezes i pan koza i ten pan od transferow do roboty trzeba 4 zawodnikow pozdrawiam

unista - 20 listopada 2010, 12:28:27 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Unia Tarnów&Nieciecza pany

Leszku - 20 listopada 2010, 14:10:44 - *.mpss.osi.pl
Dlaczego do jasnej cholery nie mozna bylo tych meczy zorganizowac w sobote, skoro i tak E-klasa gra w tym dniu.
Ustalanie meczu dla Piasta w Wodzislawiu w piatek o godz.18.00 kiedy to droga do Rybnika i Wodzislawia jest max zatloczona to jakies nieporozumienie. Gdzie jest Zarzad ktory by zaprotestowal???!!!!
Tlumaczenie ze z powodu wyborow nie mozna meczow rozgrywac w sobote jest irracjonalne. Inny przypadek - mecz lidera w piatek o godz.13.00. Dla kogo te rozgrywki sa? Dla kibicow? Czy dla dzialaczy i lesnych dziadkow??

łabędyPias - 20 listopada 2010, 19:12:50 - *.net.brewet.pl
k- ty chyba głupi jesteś. A do tematu, Piast z gry nie zasłużył na te pkt, ale to nie jazda figurowa, ważne są dla nas zwycięstwa, co z tego jak grali ładnie dla oka jak z początku rundy remisowali 0-0, a tak mamy jeszcze o coś walczyć, i wywalczymy Ex.Nie zrozumiałym jest ustalanie że I liga ma grać w piątek bo wybory, a Ekstraklasa?? może?? to jakaś kpina, mecz dla nas o 18 a do Wodzisławia 50 km, wyjechaliśmy o 16 a na mecz zdążyliśmy to fakt, ale było ciężko, widzów jakieś 1000, męczymy się już 3 lata, ale po tym poznaje się fanatycznych kibiców Piasta, na nowym stadionie w Gliwicach będzie inaczej, na to czekamy.Wpisy odszczepieńców z rezerwatu trzeba pomijać.

Nieczman - 20 listopada 2010, 23:10:48 - *.zicom.pl
Kurde szkoda tej końcówki, a mogło być tak piękne. Ale kurcze teraz w końcu zaczęli grać, gdyby tak grali od początku to Nieciecza liczyłaby się w walce o awans... P.S. powalająca frekwencja nie ma co, to na 3 ligę na Unię więcej luda chodzi, a śmiejecie się z Niecieczy
Nieciecza wierna Unii Tarnów

wirek - 20 listopada 2010, 23:13:06 - *.zicom.pl
Nieczman, ale oni grają 50 km od Gliwic, co się dziwisz, nie każdy może sobie pozwolić na taki wyjazd, wszak przez Śląsk się trochę jedzie
Unia Tarnów FC Nieciecza

Rychu - 21 listopada 2010, 9:25:54 - *.eimperium.pl
Byłem na meczu, z Gliwic wyjechałem o 15.30, jechałem 2 godziny - masakra. Mecz w wykonaniu Piasta kiepski ale liczą się punkty. Brawo Szmatuła, świetne interwencje w pierwszej połowie. Najgorszy Iwan, a na dodatek jak schodził z boiska to jeszcze krzyknął do kibica sp......aj wieśniaku - gwiazdorek od siedmiu boleści. Niecieczą jestem mile zaskoczony. Pozdrawiam normalnych!!!

Emu - 21 listopada 2010, 9:53:32 - *.star.net.pl
Mecz zdecydowanie dla Niecieczy !
Szkoda TERMALICI bo z gry na pewno na remis zasługiwali.. ps brak Piątka ,Wójcika ,Kota!!!

Tomi - 22 listopada 2010, 10:44:08 - *.internetdsl.tpnet.pl
No,no... W newsie o Piaście tylko 6 wpisów żabek - to chyba rekord "in minus"

antek KSG - 22 listopada 2010, 12:25:58 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
tomi popatrz na wpisy wasze na forach ekstraklasowych do ktorych juz nie wrocicie, wiem boli ale tam wasze miejsce