19 listopada 2010, 18:30 - Łęczna (stadion Górnika)

Górnik: Sergiusz Prusak - Adrian Bartkowiak, Wallace (46 Krzysztof Kazimierczak), Paweł Magdoń, Mateusz Pielach - Radosław Bartoszewicz (74 Grzegorz Szymanek), Eivinas Zagurskas (25 Rafał Niżnik), Dejan Milošeski - Adrian Paluchowski, Nildo, Tomáš Pešír.

Kolejarz: Łukasz Lisak - Witold Cichy, Dawid Szufryn, Tomasz Księżyc, Dariusz Walęciak - Michał Gryźlak, Krzysztof Lipecki, Tomasz Ciećko (82 Marcin Stefanik), Piotr Madejski - Mariusz Mężyk (62 Mateusz Broź), Bartłomiej Socha (71 Robert Drąg).

źródło: własne / Dziennik Wschodni / 1liga.com.pl

kkesiak - 19 listopada 2010, 20:24:54 - *.244.28.170
przewaga Kolejarza wyraźnie widoczna...szkoda że tylko jeden punkt...ale z dwojga złego lepiej w tę stronę....
hej hej KOLEJARZ!!!

Kolejowy - 19 listopada 2010, 20:25:03 - *.grybow.net.pl
czytam relację live i rozdziera mnie coraz większa wściekłość;/ jak można zmarnować aż tyle sytuacji?;/ KOLEJARZ potrzebuje NAPASTNIKA na rundę wiosenną! Gra jest znakomita, a na pustą bramkę nie potrafią strzelić!;/

Kolejarz - 19 listopada 2010, 20:25:35 - *.105.146.4
Dzięki za walkę. Wiosna będzie nasza.
pzdr. Tylko KKS!

dsi - 19 listopada 2010, 20:27:51 - *.icpnet.pl
łęczna a gdzie to jest ?

Kolejowy - 19 listopada 2010, 20:28:03 - *.grybow.net.pl
ale KOLEJARZ i tak NIGDY NIE SPADNIE! Napastnik na rundę wiosenną i wiele mocnych zespołów straci punkty ze świetnie, ale nie skutecznie (w tej rundzie) grającym Kolejarzem! TYLKO KOLEJARZ! JESTEŚMY Z TOBĄ!

kolejarz - 19 listopada 2010, 20:34:04 - *.internetdsl.tpnet.pl
No ja też czytałem relację i szał pał.. socha i mężyk już się wypalili niestety, no szkoda bo mogły być 3 pkt dziękujemy za walkę Hej Hej Kolejarz

jan - 19 listopada 2010, 20:34:17 - *.adsl.inetia.pl
Piosik czeka na zaproszenie

kks - 19 listopada 2010, 20:36:02 - *.internetdsl.tpnet.pl
Brawo Kolejarz za walkę , na wiosnę będzie lepiej , znacznie lepiej

t. - 19 listopada 2010, 20:37:24 - *.255.155.180
Stróże, Ząbki, Poznań i Nieciecza do spadku. Oby.

macio - 19 listopada 2010, 20:38:19 - *.internetdsl.tpnet.pl
Jak można nie wygrać meczu mając 10 bardzo dobrych sytuacji 3 napastnikow na wiosnę j gitara .. Hej Hej Kolejarz

polska - 19 listopada 2010, 20:40:05 - *.internetdsl.tpnet.pl
Łks, Sandecja,Podbeskidzie,pogoń SPADEK

Arheo - 19 listopada 2010, 20:41:58 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
gosciu hon196.internetdsl.tpnet.pl- furore w necie robisz, 3 wpisy w ciągu 4 minut pod 3 roznymi nickami net hools dawać dawać

Łeczna - 19 listopada 2010, 20:43:17 - *.internetdsl.tpnet.pl
No powiem szczerze jestem zaskoczony gra Kolejarza bardzo dobry zespół ale brak skuteczności , a 9 miejsce na półmetku to nieżle Hej Hej górnicy

rafalski - 19 listopada 2010, 20:43:18 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
No i gdzie ten Nildo pasuje do Wołynia Łuck jak on takiemu przeciwnikowi nie może bramki strzelić!

hon196.int - 19 listopada 2010, 20:49:10 - *.adsl.inetia.pl
hon196.internetdsl.tpnet.pl robisz furorw w necie !!! jak wasi wszyscy kibice ! poprostu osmieszasz kibiców kolejarza tym co poiszesz !!! pozdro dla prawdziwych ! hon196.internetdsl.tpnet.pl - net hooligans uwazajcie !!xD

tm - 19 listopada 2010, 20:57:55 - *.mtvk.pl
Super wynik dla Gieksy

nieciecz - 19 listopada 2010, 21:22:08 - *.chello.pl
hej nieciecz giol;!!!!!!!!!!!!

pop - 19 listopada 2010, 21:36:45 - *.chello.pl
Szkoda nerwów żeby oglądać to coś zwane Górnikiem. Nildo potyka się o własne nogi, próbuje robić zwody, których nie umie. Pesir chyba za bardzo nie wie, gdzie ma grać, Paluchowowski troche biega, ale robi więcej wiatru w polu i zamętu niżpożytku dla zespołu. Grają jak B-klasowa drużyna, piłkę dostaje obrońca i heeeen na pałe do przodu, a nuż ktoś przejmie i coś strzeli. Grę Górnika w dzisiejszym meczu można nazwać jednym słowem: PATOLOGIA. Kilku piłkarzy zaprosiłbym chętnie do kopalni, aby docenili pracę, jaką wykonują.
Kolejorz zagrał z kolei bardzo ładną pierwszą połowę, w drugiej trochę siadł, ale obudził się znowu w okolicach 70 minuty, bo widział, że Górnik to dzisiejszego dnia nie radził sobie nawet z samym sobą. Świetny mecz Madejskiego, ciągle nękał obronę Górnika efektownymi rajdami. Dobra gra Sochy i Ciećko z przodu, potem w drugiej połowie dobrą zmianę dał Drąg i tak jak ktoś wyżej napisał, BRAKOWAŁO TYLKO WYKOŃCZENIA! Dlatego twierdzę, że jak Kolejorz kupi wiosną dobrego napaściora, co będzie wykańczał takie akcje, jakie dziś stworzyła sobie ekipa Motyki, to powinni się spokojnie utrzymać.
Pozdrawiam!

bbb - 19 listopada 2010, 21:49:59 - *.nidzica.vectranet.pl
zadziwia mnie zawodnik o nazwisko Pesir szczerze powiem że nie widziałem go w akcji ale rozegrał w Polsce już chyba coś koło 30 meczy (wliczam mecze W Jagielloni) i jeszcze nigdy nie strzelił gola więc dziwię się skoro on jest napastnikiem a nadal gra w pierwszym składzie Górnika i to po 90 minut

we - 19 listopada 2010, 21:55:15 - *.opera-mini.net (*.239.242.47)
jak senator Kogut straci wpływy to Kolejarz poleci

kIBOL - 19 listopada 2010, 22:11:24 - *.internetdsl.tpnet.pl
Górnik zagrał bardzo słaboi nie jest usprawidliwieniem,że nie grał Sołdecki,Bożkow,Zasada czy Nazaruk.to co pokazał Bartkowiak,Niżnik,Nildo to antyfudbol.

Dudi - 19 listopada 2010, 22:13:28 - *.lublin.mm.pl
To co dziś zobaczyłem to można nazwać żenada. Kolejarz sprawiał wrażenie jakby był o dwie klasy lepszy. Madejski robił co chciał, a napastnicy Górnika tragedia !!! Zresztą cały zespół beznadziejnie. Jedyna jasna postać to Prusak. Chayba czas Jabłońskiego nieubłaganie mijaaaaa. . . . . .

333 - 19 listopada 2010, 22:19:11 - *.adsl.inetia.pl
na wsi nie ma dla kogo grać niestety, duże miasto wielka piłka- łęczna? noooo

kibic - 19 listopada 2010, 22:23:31 - *.internetdsl.tpnet.pl (*.168.0.173)
zgadza się Dudi czas Jabłońskiego mija a może po tym meczu już minął?
a sam mecz - najgorszy w wykonaniu Górnika w tym sezonie

kibic - 19 listopada 2010, 22:45:23 - *.internetdsl.tpnet.pl (*.168.0.173)
sam jej na mapie szukałem i nie mogłem znaleźc

chlop - 19 listopada 2010, 22:45:55 - *.chello.pl
do on24: tam gdzie nie ma twojego klubu

2222222222 - 19 listopada 2010, 23:12:46 - *.chello.pl
a gdzie kibice kolejarza?

S - 19 listopada 2010, 23:24:03 - *.opera-mini.net (*.239.242.47)
Stróż nie ma na mapie, chyba że Sądecczyzny

Pasztetini - 19 listopada 2010, 23:47:24 - *.adsl.inetia.pl
lool to co widzialem w dzisiejszym meczu to cyrk byl jakis, przyznam, ze jestem zawiedziony postawa Gornika, ale rozumiem koniec rundy to trzeba zabierac manatki i spierdzielac z stad. Obie druzyny prezentowaly dzisiaj poziom nie wiem moze jakies 3 ligi? hmmm z spotkania lepiej wychodzil Kolejorz mieli wiecej sytuacji. Ktoś dal komentarz, ze kolejorz sprawial wrazenie jakby byl o dwie klasy lepszy, to ja z tego miejsca tej osobie wspolczuje i ubolewam nad tymi bzdurami. Obie druzyny pokazaly jak sie w pilke grac nie powinno, gdyby Kolejorz byl o 2 klasy lepszy to by musial tutaj wygrac z 5:0, ale z takimi grajkami to moga najwiecej hahaha

UniaTarnów - 20 listopada 2010, 1:20:12 - *.star.net.pl
Brawo Lisak ! Drugi mecz i czyste konto A mógł trener na niego wcześniej stawiać

Tomcio16 - 20 listopada 2010, 3:07:34 - *.26.8.24
Oglądając mecz z wysokości trybun w Łęcznej mogę powiedzieć, że pierwsza połowa zdecydowanie dla Kolejarza, goście stworzyli kilka dogodnych okazji do zdobycia bramki, ale albo Mężyk nie zdołał czysto trafić w piłkę którą miał na 6m przed bramką, albo Gryźlakowi zabrakło zimnej krwi, albo jak już piłka zmierzało w światło bramki to skutecznie z lini wybili ją obrońcy,, II połowa na remis, przez ok. 20-25min gospodarze zaatakowali śmielej i kilka razy zagrozili Lisakowi, jednak albo ten parował piłki, ale snajperzy Górnika się gubili..potem znów przycisnął Kolejarz, świetną okazję zmarnował Ciećko (minął już bramkarza, ale nie zdołał trafić do siatki), próbował także aktywny po zmianie Mężyka Broź, jednak najbardziej wyróżniam Madejskiego, szybki, dobrze dryblujący, najbardziej mu się chciało - występ na 4,5 bo zabrakło strzałów na bramkę, strzególnie w jednej sytuacji.. no ale cóż 2 punkt z wyjazdu i nie jest najgorzej...musi przyjść napastnik i może na wiosnę szczęście nam odda co teraz wiele razy nam zabierało...przed nami zima...pozdro dla wszystkich kibiców I ligi:P

kibic - 20 listopada 2010, 9:24:36 - *.wagrowiec.vectranet.pl
czemu zagurskas zszedl tak szybko , kontuzja czy co ?

artek - 20 listopada 2010, 10:00:36 - *.zamosc.mm.pl
Pojechalem 100 km na mecz, kocham futbol ale to co zobaczyłem co Łęczna gra- to nawet nie antyfutbol, nie wiem co to było. A najbardziej mnie rozbawiło jak strzaly zamiast w swiatlo bramki ladowaly na dachu ktory jest na wysokosci 7 pietrowego bloku.....

szrek - 20 listopada 2010, 11:08:34 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl