20 listopada 2010, 14:05:23 - qmichal
PEf: Kajrat 5-0 Akademia

W swoim pierwszym meczu III fazy grupowej Pucharu Europy w futsalu Akademia FC Pniewy przegrała z gospodarzem turnieju - kazachskim Kajratem Ałmaty aż 0-5 (0-1).

20 listopada 2010, 12:30 - Ałmaty
Kajrat Ałmaty 5-0 Akademia FC Pniewy
Katata 3, 40, Giva 25, Kelson 26, Dinmuchambet Sulejmenow 40

Kajrat: 2. Galimżan Kosmuchambietow - 4. Leonardo Santana da Silva "Léo Santana", 5. Serik Żamankulow, 6. Giva, 7. Kelson. Grali także: 13. Antonio Jerônimo Paulo da Costa "Jerônimo", 8. Dinmuchambet Sulejmenow, 9. Katata, 10. Léo, 11. Sidney Gomes Lima "Sidney", 14. Micky de Oliveira "Micky", 15. Witalij Aleksandrow.

Akademia FC: 1. Łukasz Błaszczyk - 2. Dmytro Zahorodnyj, 4. Michał Wojciechowski, 5. Mateusz Mika, 7. Marcin Stanisławski. Grali także: 18. Nicolae Neagu, 8. Łukasz Pieczyński, 9. Dariusz Pieczyński, 10. Frane Despotović, 11. Rafał Franz, 14. Bartosz Łeszyk, 19. Daniel Lebiedziński.

sędziowali: Pétros Panayídis (Cypr), Karel Henych (Czechy), Audrius Kancleris (Litwa).

W drugim dzisiejszym spotkaniu grupy C gruzińska Iberia 2000 Tbilisi wygrała ze słowackim Slov-Matic Fofo Bratysława 3-1 (2-0). Kolejnym rywalem Akademii będzie Iberia. Mecz odbędzie się w niedzielę o godz. 10:00. Do półfinału rozgrywek awansuje tylko zwycięzca grupy.