20 listopada 2010, 20:23:53 - krycho
Ligowa wygrana Salzburga

Rywal Lecha Poznań w fazie grupowej Ligi Europy FC Salzburg wygrał 1-0 (1-0) w meczu 16. kolejki austriackiej tipp3-Bundesligi z SV Mattersburg.

20 listopada 2010, 18:30 - Wals-Siezenheim (Red Bull Arena)
FC Salzburg 1-0 SV Mattersburg
Roman Wallner 18 (k)

Salzburg: 28. Gerhard Tremmel - 6. Christian Schwegler, 23. Ibrahim Sekagya, 5. Rabiu Afolabi, 36. Martin Hinteregger - 11. Gonzalo Eulogio Zárate (90, 22. Stefan Hierländer), 15. Franz Schiemer, 24. Christoph Leitgeb, 19. Mahad Simon Cziommer (90, 8. Thomas Rønning Augustinussen), 14. Jakob Jantscher - 7. Roman Wallner (82, 27. Alan).

żółte kartki: Jakob Jantscher, Mahad Simon Cziommer - Ilčo Naumoski, Patrick Farkas, Stefan Ilsanker, Alois Höller, Dominik Doleschal, Peter Chrappan.
czerwone kartki: Jakob Jantscher (57. minuta, za drugą żółtą) - Stefan Ilsanker (80. minuta, za drugą żółtą).

sędziował: Thomas Prammer (Linz).
widzów: 6600.

gruby - 20 listopada 2010, 20:35:24 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Wyjasni sie w Poznaniu z juve pozniej lekki mecz bo pewny awans.Hej Koloejorz!

DEXTER - 20 listopada 2010, 20:39:09 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
na szczęście Lech też wygrał

IlanekRzep - 20 listopada 2010, 21:14:10 - *.multimo.pl
6600 widzów a na Lechu średnia 22 tyś ;] .

WZL - 20 listopada 2010, 22:09:15 - *.ssp.dialog.net.pl
Rewelacja! Wygrana na dodatek z karnego, na dodatek u siebie przy garstce ludzi. No, no, robi wrażenie...Jak Lech wygra z Juve, to pojedzie do Salzburga na wycieczkę po skrzynkę RedBulli i wraca.

kosmokwaki - 20 listopada 2010, 23:10:09 - *.adsl.inetia.pl
Z tego co wiem to Salzburg ma troche wiekszy stadion niz na 6600 ludzi. Nie ma wynikow, nie ma kibicow.

zizu - 21 listopada 2010, 9:52:52 - *.p1.pcnet.com.pl
lech wygra z juve zeby nie bylo obcinki tylko bo zbyt pewni jestescie juve tez chce awansowac zeby nie bylo lipy.legia pany

ZagLubin - 21 listopada 2010, 11:10:31 - *.ssp.dialog.net.pl
Juve to może sobie chcieć awansować heh. Mógł myśleć o awansie na początku fazy grupowej jak Lech. Zatem z grupy wyjdzie Lech z MC. Lech pany.

ja - 21 listopada 2010, 11:24:35 - *.adsl.inetia.pl
Do kosmokwaki: Lech tez notuje slabe wyniki w lidze a na stadion przychodzi ponad 20 tys. ;)

realmarcin - 21 listopada 2010, 12:38:36 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jeśli Lech wygra z Juve to do Salzburga nie pojedzie na wycieczkę. Będzie wtedy walczył o 1 miejsce w grupie, które daję rozstawienie w fazie pucharowej.

Kolejorz - 21 listopada 2010, 13:57:17 - *.chello.pl
Ale tak w sumie po co ma sie meczyc z juve jak Lechowi wystarczy tylko remis mniejszy niz 3:3 :D

Lenin - 22 listopada 2010, 1:32:44 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
może i remis wystarczy ale jest jeszcze ewentualne rozstawienie i kasa za każdy punkt - chyba ok. 0,5 mln euro więc jest o co grać - oby tylko Lech nie zlekceważył Juventusu bo jest realna szansa na 1 miejsce