20 listopada 2010, 21:13:03 - qmichal
Lider przejechał się po Pasach

Prowadząca w tabeli Jagiellonia Białystok pewnie wygrała na własnym stadionie z zajmującą ostatnie miejsce Cracovią 4-2 (3-0). Dwa gole dla gospodarzy zdobył Kamil Grosicki, po jednym trafieniu dorzucili Tomasz Kupisz i Marcin Burkhardt. Obie bramki dla "Pasów" strzelił w drugiej połowie Saïdi Ntibazonkiza. Białostoczanie mają pięć punktów przewagi nad drugą w tabeli Legią i trzecią Koroną. Cracovia natomiast zgromadziła zaledwie pięć oczek i traci do bezpiecznego miejsca 11 punktów.

W 5. minucie gospodarze byli bardzo bliscy objęcia prowadzenia. Kamil Grosicki przejął piłkę i dynamicznie wbiegł w pole karne, zostawiając w tyle obrońców Cracovii. Zawodnik Jagiellonii nie wykorzystał jednak świetnej szansy, piłka po jego technicznym strzale odbiła się od słupka i opuściła boisko. Cztery minuty później Grosicki ponownie próbował pokonać Marcina Cabaja, ale uderzył z dystansu bardzo niecelnie. Chwilę potem groźnie było w polu karnym białostoczan. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Dariusza Pawlusińskiego z sześciu metrów strzelił Piotr Polczak, a Grzegorz Sandomierski instynktownie odbił piłkę w bok. W 12. minucie Marcin Burkhardt uderzył sprzed pola karnego wysoko nad poprzeczką. Sześć minut później lider Ekstraklasy objął prowadzenie. Piłkę w środku pola odzyskał Mladen Kašćelan, podał do Burkhardta, ten zagrał na lewą stronę pola karnego do Grosickiego, który ładnym strzałem prawą nogą w dalszy róg bramki pokonał Cabaja. W 26. minucie goście ponownie zagrozili bramce Jagiellonii, po raz drugi po rzucie rożnym. W szesnastkę gospodarzy zacentrował Pawlusiński, piłki nie sięgnął niepewnie interweniujący Grzegorz Sandomierski, a naciskany przez Kašćelana Radosław Matusiak nie zdołał posłać futbolówki do pustej bramki. W 33. minucie Burkhardt zacentrował w pole karne, piłka odbiła się od poprzeczki i wróciła na boisko. Sześć minut później białostoczanie podwyższyli prowadzenie. Fatalnie zachował się Krzysztof Janus, tracąc piłkę w środkowej strefie boiska, Burkhardt popisał się dokładnym prostopadłym podaniem do Grosickiego, który minął Cabaja i umieścił futbolówkę w siatce. Minęło zaledwie kilka minut i było już 3-0. Grosicki dośrodkował w pole karne do Tomasza Frankowskiego, ten nieczysto trafił w piłkę, ale doszedł do niej jeszcze Tomasz Kupisz, który nie miał problemów ze zdobyciem trzeciego gola dla Jagiellonii, pewnie trafiając do pustej bramki.

Dobrze drugą połowę rozpoczęli goście, którzy strzelili gola już w 48. minucie. Matusiak podał do Saïdiego Ntibazonkizy, a ten efektownym uderzeniem sprzed pola karnego zdobył swoją pierwszą bramkę w polskiej Ekstraklasie. W 58. minucie Jarosław Lato zagrał w pole karne do Frankowskiego, ale jego strzał został zablokowany przez obrońcę Cracovii. Pięć minut później Jagiellonia podwyższyła prowadzenie. Kupisz zagrał z prawej strony przed pole karne do Burkhardta, ten oddał strzał lewą nogą, piłka odbiła się jeszcze od Sławomira Szeligi i wpadła do siatki gości. Napór gospodarzy nie malał i białostoczanie mieli kolejne okazje do zdobycia bramek. W 71. minucie Grosicki zagrał w szesnastkę Cracovii do Frankowskiego, który jednak nie zdołał uwolnić się spod opieki Polczaka i nie oddał strzału na bramkę. Zaraz potem ponownie w pole karne dokładnie podał Grosicki, do piłki doszedł Burkhardt, ale uderzył niecelnie. Po chwili niespodziewanie to krakowianie zdołali zdobyć bramkę. Bartłomiej Dudzic podał do Ntibazonkizy, a ten po raz drugi strzałem sprzed szesnastki gospodarzy pokonał Sandomierskiego. W 82. minucie Ntibazonkiza był bardzo bliski zdobycia kontaktowego gola. Dudzic dokładnie podał do zawodnika z Burundi, który jednak fatalnie spudłował, strzelając z kilku metrów nad poprzeczką. Po chwili odpowiedzieli gospodarze. Grosicki zagrał w polu karnym do wprowadzonego chwilę wcześniej na boisko Rafała Grzyba, który jednak uderzył zbyt lekko i trafił w stojącego na linii bramkowej Janusa. Zaraz potem ponownie sytuacja po drugiej stronie boiska. Po raz kolejny Sandomierskiego chciał pokonał Ntibazonkiza, ale uderzył sprzed szesnastki obok słupka. W 87. minucie wprowadzony na boisko w drugiej połowie Franck Essomba oddał bardzo niecelny strzał z dystansu. W doliczonym czasie gry ładną indywidualną akcję groźnym uderzeniem zakończył Essomba, ale Cabaj zdołał przerzucić piłkę nad poprzeczkę. Tuż przed końcem spotkania nad poprzeczką z rzutu wolnego strzelił Lato.

20 listopada 2010, 19:15 - Białystok (Stadion Miejski)
Jagiellonia Białystok 4-2 Cracovia
Kamil Grosicki 18, 39, Tomasz Kupisz 42, Marcin Burkhardt 63 - Saïdi Ntibazonkiza 48, 72

Jagiellonia: 12. Grzegorz Sandomierski - 17. Alexis Patricio Norambuena Ruz, 5. Andrius Skerla, 15. Thiago Rangel, 13. Jarosław Lato - 8. Tomasz Kupisz (73, 20. Maciej Makuszewski), 3. Mladen Kašćelan, 11. Hermes, 23. Marcin Burkhardt (82, 22. Rafał Grzyb), 10. Kamil Grosicki - 21. Tomasz Frankowski (73, 7. Franck Leopold Essomba Tchoungui).

Cracovia: 33. Marcin Cabaj - 23. Krzysztof Janus, 16. Piotr Polczak, 3. Miloš Kosanović, 18. Tomasz Moskała - 9. Dariusz Pawlusiński, 21. Sławomir Szeliga, 10. Wojciech Łuczak (46, 19. Alexandru Suvorov), 7. Radosław Matusiak (66, 8. Hesdey Suart), 17. Saïdi Ntibazonkiza - 13. Bartosz Ślusarski (46, 37. Bartłomiej Dudzic).

żółte kartki: Kašćelan - Pawlusiński.

sędziował: Radosław Trochimiuk (Ciechanów).

dawna Crac - 20 listopada 2010, 21:14:02 - *.play-internet.pl
jeeeeeeeeeeeeeeeeee wygrali druga połowe !!!!

szefo - 20 listopada 2010, 21:14:14 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Szatałow Won!!!!

GazelaGnu - 20 listopada 2010, 21:14:34 - *.116.198.17
saidi, cabaj, suvarov oraz polczak to jedyni z 11 pasów co coś prezentowali

tyh - 20 listopada 2010, 21:14:41 - *.toya.net.pl
Brawo Craxa!! Oby tak do końca wiosny!!!

majkosss - 20 listopada 2010, 21:15:38 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Jaga W pierwszej połowie demolka, w drugiej spokojna gra Jagi, trochę zbyt nerwowa gra obrońców no i Craxa strzeliła dwie bramki. Nie mniej jednak, dobry meczyk i zdecydowane zwycięstwo Jagusi

O.o? - 20 listopada 2010, 21:15:47 - *.219.120.10
Świetny wysŧęp Grosika, Kascelana, Ntibazonkizy i Cabaja

wiselka - 20 listopada 2010, 21:15:50 - *.chello.pl
HAhahahaahahaha brawo dla Cracovii , beda dobrym wzmocnieniem 1 ligi ze swoim stadionikiem najlepszy zespol w przegrywaniu xD to jest ta "NIEwlasciwa strona błon" pzdr w 1 lidze panie filipiak xD i oczywiscie panie majchrowski !!!!!!!!! Nigdy nie wyjdziecie na ludzi !!!

pogoniarz - 20 listopada 2010, 21:16:04 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jak Pogoń się utrzyma w 1 lidze to fajnie jakby lech i craxa spadły to lepszy poziom by był.

ARKA GDYNI - 20 listopada 2010, 21:16:49 - *.147.172.218.nat.umts.dynamic.eranet.pl
WIADOMO jak jest przyjazn, ale dobrze ze CRACOVIA w plecy, kibole sie beda kochac ale liga musi byc dla ARKI, Sentytmenty NA BOK

kissmebaby - 20 listopada 2010, 21:20:13 - *.73.49.20
wszystko fajnie tylko na wiosne skonczy sie wygrywanie jagi... druzyna jednej rundy... zobaczycie ze tak bedzie... wszystko wroci do normy... w przypadku korony juz wszystko wrocilo do normy korona druzyna polrundowa hahaah

BadBoy - 20 listopada 2010, 21:23:29 - *.hsd1.il.comcast.net
Zwyciestwo cieszy, ale nie tak jak zawsze...Zycze Pasom utrzymania, CRACOVIA HEJ!

DEDEK - 20 listopada 2010, 21:25:12 - *.xdsl.centertel.pl
II liga II liga Cracovia! hehe. KAŻDY TO POWIE WISEŁKA RZĄDZI W KRAKOWIE!!!!!!

marcin - 20 listopada 2010, 21:26:17 - *.hsd1.il.comcast.net
Bravo Jagiellonia!!!!!!! Lidera mamy za zbuja go nie oddamy !!! hej

rafalski - 20 listopada 2010, 21:27:01 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ocena Cracovia Cabaj-ja nie wiem co ten człowiek robi na bramce próbuje się czołgać Janus-był kiedyś Janus Krzysztof solidny defensor a ten co jest teraz popełnia orlikowe błędy Polczak-ja wciąż tak jak Jan Tomaszewski nie do końca rozumiem jak się poprawnie wymienia jego nazwisko Kosanovic-co ten człowiek robi na obronie chyba tylko drepcze Moskała-Moskała miał swoje 5 minut w 2000 roku Pawlusiński-tylko wyróżnił się charakterystycznym pluciem Szeliga-odbębnił 90 minut teraz prysznic i powrót do Krakowa Łuczak-już gotowy do podróży z racji 45 minut tylko Suwurov-grał bo zmienił Łuczaka Matusiak-jedno efektowne zagranie Ntibozankiza-jeden który walczył Ślusarski-Poznańska lokomotywa stoi w Białymstoku musi uważać by nie spłonąć bo ostatnio tam się pociągi palą Trener Satajłow-siedzi na beczce prochu powodzenia w utrzymaniu !

kibic - 20 listopada 2010, 21:33:18 - *.pai.net.pl
i bardzo dobrze, niech Cracovia spada gdzie jej miejsce, nie dla zielonego stolika

edek - 20 listopada 2010, 21:37:10 - *.dynamic.gprs.plus.pl
BRAWO JAGA! MISTRZ JESIENI !
Saidi to nie jest zawodnik na Craxe. Klasa wyzej od calego zespołu.

zdzisiek - 20 listopada 2010, 21:40:21 - *.torun.mm.pl
marcin z r ale Ty masz marzenia ;D to za 10-20 lat

hehe - 20 listopada 2010, 21:42:13 - *.play-internet.pl
Po każdej porażce Cracovii przypominają mi się słowa Filipiaka - zwolniłem Lenczyka, bo nie mam zamiaru drugi raz drżeć o ligowy byt do ostatniej kolejki

marcin z r - 20 listopada 2010, 21:44:14 - *.adsl.inetia.pl
nieprawda zobaczysz że sie uda chyba rze tabela będzie inna po lech ma rozstawnienie od 1 le do 4 ligi europejskiej wisła od 1 ligi eu do 3 ligi eur a inne od 1 do2 ligi euro lech ma jeszcze rozstawienie w 3 rundzie ligi misztrzów

nurt - 20 listopada 2010, 21:54:45 - *.48.80.4
Brawo !!! Na mistrza czekamy !!! Tylko (J)aga !!!!

nurt - 20 listopada 2010, 21:59:51 - *.48.80.4
Denerwują mnie jako kibica Jagi opinie że Jaga to drużyna jednej rundy i że na wiosnę przestanie wygrywać. W tamtym sezonie gdyby nie ujemne pkt bylibyśmy na 6 miejscu, a dwumecz z Arisem też nie poszedł źle itp

gofer - 20 listopada 2010, 22:01:38 - *.48.80.4
Ludzie którzy mówicie że Jaga to jednorundowa drużyna. Czy wy zazdrościcie czy nie oglądacie ligi ???

Goleń - 20 listopada 2010, 22:02:12 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Jaga!!!!

edek - 20 listopada 2010, 22:06:00 - *.dynamic.gprs.plus.pl
jeszcze jedno...
Forma Burego rośnie i śmiem sie pokusic, że moze dostac powołanie na zgrupowanie do Turcji... chłopak odżył w Białymstoku podobnie jak Grosik ku chwale JAGI

IronKSC - 20 listopada 2010, 22:06:04 - *.chello.pl
Trzeba odcierpieć rok w 1 lidze ale póżniej wrócimy silniejsi !!! TYLKO PASY !!! pozdro dla normalnych !!!

kreplas - 20 listopada 2010, 22:06:45 - *.pool1.unallocated-106-128.orangehomedsl.co.uk
Brawo Jaga. Cracovia wraca do I ligi za załatwienie sobie pozostania w lidze przy zielonym stoliku. Sprawiedliwość musi być!

kks - 20 listopada 2010, 22:08:37 - *.218.97.110
nurt,gofer@-dwa komentarze w dwie minuty i dwa nicki.Chory jesteś?

Pozdro dla Jagi z Czerwonej Łodzi.
Mam nadzieję, że zdobędziecie mistrzostwo. Jaga gra po prostu najładniejszą piłkę w lidze w tej chwili.
W tej kolejce chyba padnie rekord frekwencji będzie w sumie ponad 90 tys.
Miało być 100 tys. ale nie ma szans bo jest teraz 72 tys. a została tylko Wisła i Bełchatów.
Na 100 tys. trzeba będzie poczekać do 20. kolejki - tam setka pęknie na bank.

kibol (J) - 20 listopada 2010, 22:32:14 - *.hari.cable.virginmedia.com
a ja sie bardzo ciesze ze grosik strzelil 2 bramki bo moze wreszcie udowodnil smudzie zeby go wpuscil na caly mecz nie tylko na jakies marne 15 minut

ejjoo - 20 listopada 2010, 22:34:21 - *.231.56.29.koba.pl (*.6.18.29)
Patrząc z perspektywy 4 ligi kiedy Jagiellonia zaliczyła swój największy spadek w historii, moje serce się raduje. Żaden legionista, piszący że Jagiellonia to klub na jedną rundę nie spowoduje,że zniknie mi uśmiech z twarzy. Widzę, że jesteś młodym kibicem (L) i nie wiesz że w poprzednim sezonie Jagiellonia zajęła 6 miejsce. Gdyby twój klub zaliczył takie bagno jak Jagiellonia doceniłbyś inne klubu, które potrafiły się wedrzeć na szczyt, mimo że nasza piłka jest jak jest. Mistrz jesieni jest w Białym - SZOK!!! PIĘKNA KARTA W HISTORII KLUB I nikt nie powinien tego negować bo każdy miał swój pierwszy raz, tak jak Jagiellonia teraz.

PeleRybnik - 20 listopada 2010, 22:39:26 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Gratki dla Jagi róbcie swoje nie martwcie się wszyscy wam zazdroszczą ,tak jak naszemu Górnikowi który miał być dostarczycielom punktów.Napewno wy lepiej siś pokażecie niż ie kluby w Polsce co im pomagają sędziowie.Pozdrowienia z Zabrza .

j - 20 listopada 2010, 22:43:14 - *.dsl.emhril.sbcglobal.net
i tak trzymac

ha - 20 listopada 2010, 22:48:37 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Niepokonana Nasza Jagusia kochana ! Bialystok Twierdza nie do zdobycia !

brodo - 20 listopada 2010, 22:54:01 - *.play-internet.pl
I jedziemy dalej, co za sezon, od tylu kolejek na pierwszym miejscu. Ja podobnie jak kolega "ejjoo" pamiętam czasy 3 ligi, więc serce raduje się tym bardziej.
Forza Jaga!

kibic - 20 listopada 2010, 23:23:54 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jagiellonia pieknie mozna bylo ich rozbić ale po co te dwie stracone bramki Białystok miasto lidera do Końca JAGIELLONIA.

Adas - 20 listopada 2010, 23:24:19 - *.range217-44.btcentralplus.com
musze sedziac ze sedzia bardzo dobrze sedziowal. pozwalal grac. Jaga wygrywa i to sie tez liczy ;) 2 gole Cracovii - pokazuja na co stac tego Nkize Bonkize czy jak mu tam jesli mu sie tylko chce Widac tez efekt pracy Szatalowa TYLKO ZWYCIESTWO! BKS TYLKO ZWYCIESTWO!! :D

ok - 20 listopada 2010, 23:29:08 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
OBserwator z warszawy groził przerwanie meczu i walkowerem za wywieszenie transparentu przez kibiców Jagii ależ to byłoby na rękę Legii.

karo - 20 listopada 2010, 23:31:09 - *.230.41.187.gl.digi.pl
Tak jest ejjoo. Historia to nie zamknięta karta. Historia pisze się cały czas i to, że teraz np. Piast Gliwice, czy Jagiellonia nie mają spektakularnych sukcesów nic nie znaczy. Kiedyś Górnik ich nie miał ale sobie "napisał" historię. To otwarta karta i śmieszą mnie ludzie, którzy mówią, że w Ekstraklasie powinny grać tylko utytułowane kluby.

KKS NS - 20 listopada 2010, 23:54:20 - *.219.165.234
Ksc jestesmy z wami. Sandecja pozdrawia i zyczy utrzymania. psy sczekaja karawana jedzie dalej haha dacie rade. dziękuje dowidzenia

acab - 20 listopada 2010, 23:57:59 - *.chello.pl
Szacunek dla Prof. Filipiaka i Pana Szatałowowa z Płn Polski!

luk - 21 listopada 2010, 0:00:25 - *.147.152.251.nat.umts.dynamic.eranet.pl
To był mecz przyjaźni ??

CRACOVIA - 21 listopada 2010, 0:27:30 - *.ip.netia.com.pl
CRACOVIA TO MY - kibice! A kopacze to zwykli najemnicy, w dodatku ordynarnie przepłacani. W zimie większości z nich już nie będzie w Krakowie. Mam tylko nadzieje, że inny ligowy pracodawca nie da się nabrać na ich rzekome umiejętności piłkarskie. W szczególności pisze tu o paralitykach żartobliwie zwanych obrońcami. Na zakończenie życzę Jagiellonii powodzenia w walce MP PS.my tu jeszcze k... wrócimy!

Miedziowy - 21 listopada 2010, 2:07:56 - *.ssp.dialog.net.pl
do CRACOVIA: Skąd ja to znam...?
Gratulacje dla Jagi.

ulatofs - 21 listopada 2010, 8:08:29 - *.ssp.dialog.net.pl
szatałow to jeszcze większy wfista niż ulatowski

ilo - 21 listopada 2010, 10:29:59 - *.olsztyn.vectranet.pl
Wszystkie mecze Jagiellonia sa Ciekawe!!!!
Najlepsza Druzyna Obecnie w Polsce!!!! Milo sie oglada !!!!
Pozdrawiam i BRAWO!!!!!! tak trzymac !!!!

ja - 21 listopada 2010, 10:49:48 - *.chello.pl
filipiak powiekszy lige i tyle :P:P:P

mikellb - 21 listopada 2010, 10:54:07 - *.midd.adsl.virginmedia.com
gratki dla jagi z krakowa braci sie nie traci!!!

ZagLubin - 21 listopada 2010, 11:02:40 - *.ssp.dialog.net.pl
No to za rok meczyk Sandecja - Cracovia w 1 lidze.
Tylko dlaczego 2 bramki wpuściła Jaga co?

ZagLubin - 21 listopada 2010, 11:22:25 - *.ssp.dialog.net.pl
Cracovia spada, a dziś padnie nowy rekord frekwencji.
Oczywiście wioska Bełchatów ją zaniży jak co kolejkę, ale Wisła z Zagłębiem ją poprawią.
Pozdro Arka.

parada78 - 21 listopada 2010, 11:25:39 - *.236.26.166
gratulacje Jagielloni mistrza jesieni !!Jesteście najlepsi w .lidze miło oglada sie mecze Jagi .Cracovia widać czyni postepy ,ale obrona kazdy wie mysle że nie jeden tutaj forumowicz moze przyznać iz postęp widać strzelają bramki tracą za dużo Cracovia sie utrzyma i mimio że brzmi to jak bajka to 2 nastepne mecze i bedzie 6 punktów a wiosna wiosna nasza głowa do góry komplet na Bełchatowie i na Legi doping całe 180 minut walczymy i to widac

as - 21 listopada 2010, 11:31:32 - *.1.81.242
mecz powinien się nazywać JAGIELLONIA vs. NTIBAZONKIZA - to jedyny koleś warty uwagi z Cracovii, reszta to pionki.

Corsar - 21 listopada 2010, 11:48:57 - *.dynamic.gprs.plus.pl
brawo Jaga!! Nowa siła naszej ligi, pięknie

adas - 21 listopada 2010, 11:51:53 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
crakowia potrzebuja doktora-doktora majewskiego

kibic79 - 21 listopada 2010, 12:16:23 - *.internetia.net.pl
gratulacje dla Jagiellonii za mistrza jesieni ! Bury i Kascelan na 95% nie zagrają w Jagiellonii w rundzie wiosennej ( Bury za drogi, a na Kascelanie można zarobić kierunek CHAMPIONSHIP) Jaga oglądała ostatnio obrońcę reprezentacji Czarnogóry

KRIS CK - 21 listopada 2010, 12:30:12 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Wielki szacunek dla ludzi zarządzjących Jagillonią.
Jeśli tak dalej będzie się Wam układało to jestem spokojny o awans polskiej drużyny do fazy grupowej ligi mistrzów.
Panie Filipiak wystarczyło zaufać trenerowi Lenczykowi i kibice Pasów nie musieli przeżywać cotygodniowych upokorzeń.
Od wiosny Cracovia powinna przygotowywać się do meczów w niższej klasie rozgrywkowej.
Zacznijcie częściej ogrywać wychowanków bo pewnie na boisku zostawią całe serca.

luca - 21 listopada 2010, 12:33:09 - *.lan.bermudy.net
ZagLubin pisze "wioska Bełchatów" śmiać się czy płakać?

hammer - 21 listopada 2010, 12:38:37 - *.rdns.blackberry.net
Brawo Jaga.pozdro z Londynu
Tylko Jaga I West Ham United.
Jedna liderem druga czerwona latarnia,ale to nic kibicem sie jest na dobre I zle.

yeah - 21 listopada 2010, 13:57:26 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Mam pytanie do kibiców Jagi . Co było napisane na trransfarencie, że sędzia musiał aż przerwać mecz?wystarczy że napiszecie czego dotyczył bez obrazliwych słó?

franek - 21 listopada 2010, 15:51:46 - *.plock.mm.pl
zgadzam sie z korona miejsce cracovii jest w 2 lidze. bis wisła płock.

ilo - 21 listopada 2010, 16:39:28 - *.olsztyn.vectranet.pl
do YEAH
to byla flaga zabrana podczas marszu niepodleglosci dla Antify ktora zawisla na plocie do gory kolami... zadna "SWASTYKA" jak delegat stwierdzil!!

mis_fis - 21 listopada 2010, 17:26:39 - *.adsl.inetia.pl
swietny mecz Kascelana! Grzyb bedzie mial problem o powrot do skladu jak tak dalej pojdzie, no i o to chodzi, zeby byla konkurencja wazne 3 punkty, ale troche szkoda niefrasobliwosci Jagi przy straconych bramkach i kilku sytuacjach na 100 % w ataku. ale jak mowie, wazne 3 punkty, wiec niech trener wyciaga wnioski z reszty, a nie my kibice.;)

miv - 21 listopada 2010, 17:49:51 - *.play-internet.pl
jagiellonia te wyniki osiaga dzieki frankowskiemu i grosickiemu bez nich jaga traci 50%

Bredzisz - 21 listopada 2010, 18:36:32 - *.adsl.inetia.pl
Tak, bo każdy patrzy na strzelców bramek, a o obroncach, bramkarzu czy defensywnych pomocnikach nikt nie pamięta. A, przez Grosickiego to Jaga nieraz punkty straciła.

jaga jaga jaga

Zagloba - 22 listopada 2010, 11:18:48 - *.132.138.235 (*.68.219.223)
Walka o mistrza rodzi niepowtarzalne zawolania. Slask ma swoje CALA POLSKA W CIENIU SLASKA. Wisla ma JAZDA JAZDA JAZDA BIALA GWIAZDA. A Jaga co. Ja proponuje takie ktore oddaje to co sie wyrabia w tabeli na miejscach 2 - 16.
NIKT NIE DOGONI JAGIELLONI ! NIKT NIE DOGONI JAGIELLONI.
Moze sie przyjmie lub ktos wymysli lepsze. Bo klub to emblemat, barwy, stroje a takze zawolanie czy hymn. A tym zyja kibice 5 element - ludzki.

lol - 22 listopada 2010, 19:46:23 - *.zone2.bethere.co.uk
Ale plaska tabela. dawno nie bylo tak pasjonujacej walki o Vice Mistrzostwo hehe.. Tylko JAGA

Adas - 22 listopada 2010, 20:19:30 - *.range81-131.btcentralplus.com
Zagloba - Jaga ma - Jaga Jaga Jaga! Jagiellonia!

miki - 22 listopada 2010, 22:02:09 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Sytuacja Cracovii zaczyna być tragiczna. Co prawda tabela jest na max spłaszczona, jednak oznacza to tyle, że na 14 miejsce potrzeba bedzie ok 32 punktów, a 27 punktów w 16 meczach, to więcej niż co 2 mecz wygrany czyli 8 zw, 3 rem, 5 por....
Z dwóch ostatnich meczy trzeba urwać przynajmniej jedno zwycięstwo, najlepiej z minimum remisem.....
trudno będzie......
Jakoś mam dziwne przeczucie, że tym razem Wisła spuści Craxę do I ligi, biorąc rewanż za mistrza.
Jeśli Craxa nie zdobedzie minimum 3 punktow, to na wiosnę będą grali za kazdym razem o zwycięstwo.... a przy tej obronie.......widac było a Białymstoku.....

ff - 23 listopada 2010, 23:02:20 - *.255.148.62