24 listopada 2010, 20:19:54 - slady
Siódma wygrana Salzburga w lidze

FC Salzburg wygrał w zaległym meczu 5. kolejki austriackiej ekstraklasy z SK Sturm Graz 2-0 (1-0). Dla grupowego rywala Lecha Poznań w Lidze Europy było to siódme ligowe zwycięstwo w sezonie.

24 listopada 2010, 18:30 - Wals-Siezenheim (Red Bull Arena)
FC Salzburg 2-0 SK Sturm Graz
Roman Wallner 13, 83

Salzburg: 28. Gerhard Tremmel - 15. Franz Schiemer, 23. Ibrahim Sekagya, 5. Rabiu Afolabi, 36. Martin Hinteregger - 11. Gonzalo Eulogio Zárate, 4. David Mendes da Silva Gonçalves, 24. Christoph Leitgeb, 19. Mahad Simon Cziommer (76, 10. Nikola Pokrivač), 18. Dušan Švento (81, 29. Louis Clément Ngwat-Mahop) - 7. Roman Wallner (86, 27. Alan).

żółte kartki: Ibrahim Sekagya - Florian Kainz, Mario Haas, Thomas Burgstaller.

sędziował: Thomas Einwaller.
widzów: 5700.

FC Salzburg zajmuje 4. miejsce w ligowej tabeli. Lech zmierzy się z austriackim zespołem w ostatniej kolejce grupowych rozgrywek Ligi Europy. Spotkanie zaplanowano na 16 grudnia, godz. 19:00 na Red Bull Arenie.

Przemo - 24 listopada 2010, 20:22:16 - *.adsl.inetia.pl
He He, to Leszka rozniosą, nie chłopaki Antypoznaniaki?

f - 24 listopada 2010, 20:22:17 - *.chello.pl
Oby ten mecz Lecha z Salzburgiem nie miał już znaczenia ;)

s - 24 listopada 2010, 20:36:13 - *.adsl.inetia.pl
Lech wygra 4;0, moze 4;1 jak sie rozluznia w koncowce.

kolo - 24 listopada 2010, 23:23:58 - *.chello.pl
Leszek wygra 3-1.Pozdro dla normalnych ze Szczecina;)

Zibi - 24 listopada 2010, 23:38:16 - *.197.188.22
Mało ważne jaki będzie wynik z Salsburgiem!! Ważne by wygrali chodzby i 1:0 z Juventusem ;-)