[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2022/2023 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 


27 listopada 2010, 14:59:56 - pmamczak
MKS Kluczbork testuje kolejnych piłkarzy

MKS Kluczbork rozegrał dziś dwa mecze sparingowe - z Ruchem Zdzieszowice oraz z Wartą Sieradz. W drugim spotkaniu w barwach pierwszoligowca wystąpiło grono testowanych piłkarzy.

Wśród testowanych poza Błażejem Ciesielskim i Fabianem Pawelą, o których pisaliśmy wcześniej, zagrali również: Sebastian Zagórski, Kamil Kaczor, Sebastian Tylek, Grzegorz Wnuk, Przemysław Królak, Dawid Śliwiński, Przemysław Koseła, Mohamed Donzo, Dominik Kniejski, Dawid Lipiński i Marek Gacek.


źródło: własne / MKS Kluczbork

ej joł - 27 listopada 2010, 15:09:05 - *.devs.futuro.pl
Ciesielski dobry pomocnik.

tomek - 27 listopada 2010, 16:32:16 - *.kalisz.mm.pl
Ciesielski sobie by poradził w MKS widać szybki skrzydłowy

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas