[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

 


28 listopada 2010, 18:44:06 - pmamczak
Młodzi piłkarze włączeni do pierwszej drużyny Elany Toruń

Trener Dariusz Durda podjął pierwsze decyzje personalne. Do kadry pierwszej drużyny toruńskiej Elany zamierza włączyć czterech zawodników młodzieżowych.

Elana rozegrała spotkanie kontrolne z Pomorzaninem Toruń (2-1), które było ostatnią grą zaplanowaną w tym roku przez trenera Durdę. Szkoleniowiec raz jeszcze mógł się przyjrzeć grupie zawodników młodzieżowych, wśród których aż pięciu wywodziło się z zespołu juniorów. - Zdecydowałem, że do kadry pierwszej drużyny dokooptujemy dwójkę uzdolnionych juniorów - Mateusza Nowasielskiego i Przemysława Żbikowskiego - poinformował opiekun Elany. - Poza tym klub podejmie rozmowy z łódzką Szkoła Mistrzostwa Sportowego w sprawie pozyskania Bartosza Szarańca i Liderem Włocławek - Pawła Rybickiego. Pozostałym zawodnikom podziękowałem.

W tym tygodniu Elana ma zaplanowane jeszcze trzy treningi w hali. Po nich zawodnicy otrzymają urlopy, ale 20 grudnia spotkają się ze sobą na klubowej wigilii. Przerwa urlopowa potrwa do 10 stycznia, kiedy to trener Durda zaplanował pierwszy trening.

Jeszcze w grudniu kilku zawodników poddanych zostanie sprawdzianom w innych klubach. Bramkarz Nazar Penkowec już wrócił z testów w Pogoni Szczecin, do gdyńskiej Arki, gdzie trenerem jest Dariusz Pasieka wybiera się Daniel Onyekachi. Zaproszenie z łódzkiego Widzewa napłynęło też do dwójki młodzieżowców - Mateusza Kaplarnego i Rafała Więckowskiego. Środkowy obrońca Elany podkręcił w ostatnim sparingu staw skokowy i nie wiadomo, czy zdąży wrócić do pełni sił.


źródło: Gazeta Pomorska

z - 28 listopada 2010, 19:10:28 - 119-050-039.adsl.szeptel.net.pl
Elana ma bardzo dobrych zawodników

fateland - 28 listopada 2010, 20:29:30 - user16-220.satfilm.net.pl
teraz tylko srodkowego pomocnika doswiadczonego i jakiegos ogranego napadziora i bedzie ok

leszek z b - 28 listopada 2010, 21:10:01 - user-46-112-167-229.play-internet.pl
Szaraniec- bardzo doswiadczony mlody zawodnik :D a do tego spi w kuwecie,wiec Elanie na pewno sie przyda!

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas