[ Strona główna ]
Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2011/2012 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

 


28 listopada 2010, 21:42:02 - qmichal
Kadra Bośni i Hercegowiny na mecz z Polską

Selekcjoner reprezentacji Bośni i Hercegowiny Safet Sušić ogłosił kadrę na mecz towarzyski z Polską, który odbędzie się 10 grudnia o godz. 20:30 w tureckiej Antalyi.

Bramkarze: Ibrahim Šehić (NK Željezničar (Sarajewo)), Asmir Avdukić (FK Borac (Banja Luka)).

Obrońcy: Vule Trivunović (FK Borac (Banja Luka)), Semir Kerla (NK Željezničar (Sarajewo)), Velibor Vasilić (NK Željezničar (Sarajewo)), Muhamed Subašić (FK Olimpik (Sarajewo)), Josip Barišić (NK Široki Brijeg).

Pomocnicy: Boris Raspudić (FK Borac (Banja Luka)), Adnan Zahirović (NK Čelik (Zenica)), Kenan Handžić (FK Sarajevo), Muhamed Džakmić (FK Sarajevo), Dario Purić (NK Čelik (Zenica)), Edin Višća (NK Željezničar (Sarajewo)), Darko Maletić (FK Borac (Banja Luka)), Đenaldin Hamzagić (FK Sarajevo), Jure Ivanković (NK Široki Brijeg).

Napastnicy: Zoran Kokot (FK Slavija (Istočno Sarajevo)), Stevo Nikolić (FK Borac (Banja Luka)), Adin Džafić (NK Čelik (Zenica)).


źródło: własne

ekspert - 28 listopada 2010, 21:42:55 - bsq204.neoplus.adsl.tpnet.pl
a gdzie Stilić?

Rafał - 28 listopada 2010, 21:43:35 - adgm91.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Bośnia C

123 - 28 listopada 2010, 21:43:59 - 71-170.89-161.tel.tkb.net.pl
to tylko ligowcy graja

bb - 28 listopada 2010, 21:44:57 - 093105173115.bielskobiala.vectranet.pl
@ekspert - tak jak my maja krajowy sklad.

Luke - 28 listopada 2010, 21:44:58 - 208.91.129.246
Ekspert też sobie nick wybrałeś ha ha Popatrz się na nazwy klubów i sobie odpowiedz. Wiesz może o istnieniu takich piłkarzy jak Dżeko, Ibisević czy Pjanić? Tego co Legia ma testować jednak nie ma.

Hoell - 28 listopada 2010, 21:45:38 - aelo54.neoplus.adsl.tpnet.pl
Miał grać Misimović jako jedyny spoza ligi bośniackiej, ale widocznie nie chciało mu się...

zdanek - 28 listopada 2010, 21:54:19 - eis246.neoplus.adsl.tpnet.pl
a ten co niby do legii przymierzany? też go nie widzę?

... - 28 listopada 2010, 21:54:26 - erx243.neoplus.adsl.tpnet.pl
Skoro nasi ligowcy grają , a ekstraklasa już wtedy nie gra , to niema przeszkód by zagrał Stilić. Widocznie trener BiH o tym nie pomyślał.

Bart - 28 listopada 2010, 21:55:01 - staticline18751.toya.net.pl
Kiedy Smuda ma ogłosić naszych?

Strain - 28 listopada 2010, 21:55:27 - server6.dobrafirma.com
Ligowa kadra BiH vs ligowa kadra Polski: jakieś zdziwienie?

do ... - 28 listopada 2010, 21:57:31 - c2-207.icpnet.pl
widocznie nie pomyślałeś, że Lech gra jeszcze mecz z Salzburgiem...

Kks - 28 listopada 2010, 21:59:08 - z13-15.opera-mini.net (77.254.181.160)
No to ciężko będzie sklepac 11 , ja to widzę tak
sandomierski
kikut jodła sadlok
Wołąkiewicz
c.wilk borysiuk
grosik peszko
mierzejewski
robak lub brożek

xxx_x - 28 listopada 2010, 21:59:17 - eax82.internetdsl.tpnet.pl
A gdzie Gordan Bunoza, Amir Spahić, Vlastimir Jovanović ?

... - 28 listopada 2010, 22:00:13 - erx243.neoplus.adsl.tpnet.pl
w ciągu 6 dni zdążył by odpocząć.

kkk - 28 listopada 2010, 22:01:22 - host-89-228-111-195.olsztyn.mm.pl
słaby skład brak dżeko i ibisevica

Zibi Małko - 28 listopada 2010, 22:02:38 - aduh92.neoplus.adsl.tpnet.pl
Gdzie się podział pięciokrotny reprezentant Bih: V. Jovanović?

do ... - 28 listopada 2010, 22:02:40 - 95.108.70.18
Ośle pomyśl - zgrupowanie trwa cały tydzień, jest poza terminem FIFA. Nawet jakby powołał to Lech Stilicia by nie puścił, tak samo jak w kadrze Smudy zabraknie lechitów, a właściwie Wojtkowiaka, bo chyba on obecnie wchodziłby tylko w grę.

'' - 28 listopada 2010, 22:03:36 - ecn60.internetdsl.tpnet.pl
Bart a nie domyślasz się kto zostanie powołany?

cvzx - 28 listopada 2010, 22:52:05 - chello089077228031.chello.pl
dyzma juz podal ligowy sklad?

adam81w - 29 listopada 2010, 3:17:25 - cs2.skynet.net.pl
Spokojnie ich pokonamy. Naprzód Polska!

KORONA KIE - 29 listopada 2010, 9:19:28 - 77-223-220-250.kielce.hypnet.pl
A gdzie Jovanović ???!!!

MaRio - 29 listopada 2010, 9:34:20 - 83-238-217-157.ip.netia.com.pl
gdzie jest Nemo

rajkos12 - 29 listopada 2010, 9:42:27 - abdi195.neoplus.adsl.tpnet.pl
Borek mial racje Bośnia D

zieniu - 29 listopada 2010, 11:24:59 - dynamic-78-8-234-50.ssp.dialog.net.pl
Sandomierski - Rzeźniczak, Jodłowiec, Wołąkiewicz, Sadlok - Peszko, Borysiuk, Cetnarski, A.Mierzejewski, Kiełb - Robak

DEXTER - 29 listopada 2010, 12:36:14 - aas112.neoplus.adsl.tpnet.pl
szkoda że nie ma Semira

Seba - 29 listopada 2010, 12:59:03 - acnv87.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jakuba Koseckiego powołać do reprezentacji na ten mecz!

lewy - 29 listopada 2010, 23:11:46 - afbx12.neoplus.adsl.tpnet.pl
skoro jest testowany przez Legię no to teraz go w kraju nie ma. To proste. Coz jest realna szansa na zwyciestwo. to sie liczy do rankingu Fifa? i bez napinki prosze

Samba - 9 grudnia 2010, 22:49:04 - adks93.neoplus.adsl.tpnet.pl
te gady ,a gdzie Wy macie Peszke powołanego na to zgrupowanie;/...???co??!!!żal

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas