5 grudnia 2010, 19:52:10 - slady
Bramka Marcina Wasilewskiego

Marcin Wasilewski zdobył swoją pierwszą bramkę w obecnym sezonie dla RSC Anderlecht. Zespół Polaka pokonał w meczu 18. kolejki belgijskiej ekstraklasy SV Zulte Waregem 2-1 (1-0). Wasilewski, który został także ukarany żółtą kartką, rozegrał całe spotkanie.

5 grudnia 2010, 18:00 - Waregem (Regenboogstadion)
SV Zulte Waregem 1-2 RSC Anderlecht
Rémi Maréval 60 - Marcin Wasilewski 42, Romelu Lukaku 89

żółte kartki: Ernest Webnje Nfor - Jan Polák, Roland Juhász, Guillaume Gillet, Marcin Wasilewski, Tom De Sutter.
czerwona kartka: Ernest Webnje Nfor (79. minuta, SV Zulte Waregem, za drugą żółtą).

Wasilewski zagrał dopiero w drugim meczu ligowym Anderlechtu w obecnym sezonie. Przyczyną absencji polskiego obrońcy była kontuzja nogi.

34 - 5 grudnia 2010, 19:54:38 - *.lublin.mm.pl
brawo wasyl!

zls - 5 grudnia 2010, 19:54:42 - *.gorzow.mm.pl
Jan Polak :D brawo Wasyl !!

ULG - 5 grudnia 2010, 19:54:44 - *.net.stream.pl
Panowie, czasem wydaje mi się, że sędziowie czekają na info z 90minut żeby wiedzieć kiedy zakończyć mecz Dobry czas!
WASYL - fajterze, dajesz powody do dumy.

ggggg - 5 grudnia 2010, 19:56:06 - *.cdma.centertel.pl
fenomen! to jest coś niesamowitego. brawo Marcin!

s - 5 grudnia 2010, 19:56:19 - *.xdsl.centertel.pl
WASYL ogien !! bedziesz ustawiał nasza obrone do pionu na e2012 !

marco - 5 grudnia 2010, 19:56:26 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
bravo wasyl!!!!!
w kadrze mamy piszczka na tej pozycji ale Wasilewski też się przyda... no i są jeszcze wojtkowiak i kikut

Przemo - 5 grudnia 2010, 19:56:37 - *.adsl.inetia.pl
Wrócił Marcin w swoim stylu! Bramka i żółtko, aż się gęba mi śmieje. W reprezentacji Smuda powinien się zastanowić czy nie wsadzić go na środek obrony, wg mnie dał by sobie radę.

LuaLua - 5 grudnia 2010, 19:56:58 - *.elk.mm.pl
Bramka jak to Wasyl do tego żółta kartka.

tommy - 5 grudnia 2010, 20:01:48 - *.xdsl.centertel.pl
Brawo Wasyl. Takiego charakteru jak on to nie ma żaden polski piłkarz.
Ale o kadrze zapomnijcie! Dopóki Franz będzie selekcjonerem to Wasilewski grać nie będzie.

dddd - 5 grudnia 2010, 20:05:09 - *.swidnica.mm.pl
Super Wasyl:D

ksgfun - 5 grudnia 2010, 20:07:10 - *.ekspres.net.pl
@tommy to ty chyba nie slyszales co wasyl w jednym z wywiadów mówił. Powiedział że rozmawiał ze smudą i suma go POWOŁA

Shady - 5 grudnia 2010, 20:10:32 - *.bialystok.vectranet.pl
Wasyl The Tank znowu w natarciu!!! Brawo za ambicje w walce z kontuzja . Kadra czeka!!!

Oski - 5 grudnia 2010, 20:12:54 - *.160.224.12
Brawo !

gosciu - 5 grudnia 2010, 20:14:01 - *.internetdsl.tpnet.pl (*.168.19.56)
feniks powstał z popiołu! Brawo Wasyl, kadra Cie potrzebuje! potrzebny jest wreszcie chłop z jajami!

Keller - 5 grudnia 2010, 20:18:58 - *.dynamic.chello.pl
Stary dobry Wasyl ! Brameczka i żółtko ! Brawo !

tommy - 5 grudnia 2010, 20:22:09 - *.xdsl.centertel.pl
Do ksgfun: Może i Smuda by go chciał w kadrze, ale czy Wasyl będzie chciał u niego grać to już taki pewny nie jestem. I nie wierz we wszystko co pisze prasa, relacje na lini Wasilewski-Smuda są bardzo dalekie od ideału.

1908 - 5 grudnia 2010, 20:22:58 - *.lodz.mm.pl
Jest to wyśmienita wiadomość dla wszystkich kibiców, wrócić po takiej kontuzji to nie lada sztuka, wielki szacun mu sie należy, szkoda tylko, że włączyłem mecz dopiero w 45 minucie już po bramce Wasyla, na szczęście widziałem bramke na powtórce, mówie na szczęście z tego względu, że po przerwie już nie pokazali, nie widziałem pierwszej połówki dlatego oceniam(jak zawsze obiektywnie bez względu na to czy to ocena meczu czy innego względu)drugą połowe - zagrał bardzo poprawnie, widać jeszcze uraz w jego głowie stara sie cofać noge(np przy kartce uważam, że przed kontuzją nie wszedłby w zawodnika ciałem tylko raczej zrobił wślizg by piłka opuściła boisko), miał także niepewne chwile(choćby przy bramce dla gospodarzy - niepotrzebnie odpuścił i pobiegł do środka zamiast gonić zawodnika i zepchnąć go na boczny sektor boiska), ale ogólnie bardzo pozytywnie oceniam jego występ, a bramka Lukaku tak mnie ucieszyła(oczywiście poza bramką Wasyla), że aż wyskoczyłem do góry hehe, wiadomo przy podziale punktów gol Wasyla nie miałby tego wymiaru, a tak ma ogromny i jestem niesamowicie szczęśliwy, również dlatego, że doczekalismy jego powrotu na boisko(5 minut tydzień temu to tylko przymiarka do powrotu)i to w takim stylu, Liege poległo także 10pkt przewagi nad największą kosą, mordercom witselem, czego chcieć więcej?Oczywiście zwycięstwa w decydującym o awansie do fazy pucharowej ostatnim meczu grupowym z Hajdukiem i liczyć na porazke AEK-u z Zenitem, zobaczymy, najwazniejsze by zdobili mistrza i zakwalifikowlai sie do LM.
WASYL - SZACUNEK!!ŁKS ŚLE POZDROWIENIA TOBIE I CAŁEMU ANDERLECHTOWI!!

Janek z Ja - 5 grudnia 2010, 20:33:08 - *.adsl.inetia.pl