15 grudnia 2010, 18:06:45 - elenril
Piotr Włodarczyk strzelił gola w greckiej II lidze

Piotr Włodarczyk zdobył bramkę dla ÓFI w wygranym 4-1 (0-0) meczu 14. kolejki greckiej B' Ethnikí (II poziom) z GS Ilioúpoli. Dla 33-letniego polskiego napastnika było to pierwsze trafienie w obecnym sezonie ligowym.

15 grudnia 2010, 14:00 - Iraklion
ÓFI (Iraklion) 4-1 GS Ilioúpoli
Anéstis Agrítis 53, Piotr Włodarczyk 59, Panagiótis Zorbás 64, Geórgios Manoúsos 88 - Sotírios Leontíou 70

Drużyna Polaka zajmuje obecnie trzecie miejsce w tabeli, zapewniające udział w barażach o grecką ekstraklasę. Piłkarze ÓFI aktualnie tracą do drugiej pozycji, która premiuje bezpośrednim awansem, jeden punkt, ale rozegrali jeden mecz więcej od swoich rywali.

jon - 15 grudnia 2010, 18:10:17 - *.89-161.tel.tkb.net.pl
to on zyje?

tyski - 15 grudnia 2010, 18:12:35 - *.gbn.pl
To tam chyba sezon jest wiosna-jesień. Mam nadzieję, że nie do swojej strzelił. Smuda go na pewno sprawdzi.

Oski - 15 grudnia 2010, 18:18:46 - *.160.224.12
Powodzenia Włodarz !

Adi - 15 grudnia 2010, 18:19:48 - *.warszawa.mm.pl
Zapewne Włodar trafi do gks katowice lub do podbeskidzia jak awansuja.Tak stawiam

dyz - 15 grudnia 2010, 20:24:03 - *.68.71.8.kutno71.tnp.pl
to od groma strzelil!!! niezły z niego napastnik.Liga podworkowa to jego zywioł.

dyz - 15 grudnia 2010, 20:25:30 - *.68.71.8.kutno71.tnp.pl
Jest cienki jak kłos na wiosne!!!

olo - 15 grudnia 2010, 20:36:47 - *.dynamic.chello.pl
Franz !! brac do do kadry , moze on nam pomoze w awansie na 60 m. w rankingu FIFA !!! buhahaha

DEXTER - 15 grudnia 2010, 20:40:23 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
brawo Włodar

Odpowi Ada - 15 grudnia 2010, 20:51:20 - *.8.217.1
To wielki sukces polskiej piłki! Nie byłby on możliwy gdyby nie Dariusz Szparkowski!

TORENS - 15 grudnia 2010, 21:02:08 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Legia-Wisła 5:1 Parę lat temu.Ale on wtedy chodził.3brameczki Wiśle wbił.Ale i tak Jacek Magiera Jacek Magiera ale ale ale ale ale Jacek Magiera!!!!!!!!!!!!!!!

Ruch - 15 grudnia 2010, 21:18:31 - *.ekspres.net.pl
yeah................gooooooooolllll

123 - 15 grudnia 2010, 21:23:02 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
do kadry go!!!

rogal1910 - 15 grudnia 2010, 21:27:03 - *.internetdsl.tpnet.pl
śmiejecie się a jemu brakuje tylko 8 bramek w polskiej ekstraklasie żeby wejść do klubu 100, pamiętam brame z irlandią płn za Janasa.

olek - 15 grudnia 2010, 21:57:32 - *.xdsl.centertel.pl
brawo!

Lenin - 15 grudnia 2010, 23:08:17 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
zawsze się zastanawiałem jakby wypadł duet napastników Włodarczyk/Grzelak np. w reprezentacji

TOP10 - 15 grudnia 2010, 23:37:47 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
nedza chodz do RUCHU tu ci bylo dobrze

ReMix - 16 grudnia 2010, 0:04:34 - *.range86-158.btcentralplus.com
Nedza, pozdrowienia z Gornika Walbrzych.

LEGIA - 16 grudnia 2010, 0:32:31 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Włodar super gosc!!!

gd - 16 grudnia 2010, 10:11:08 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Brawo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

dagoda - 16 grudnia 2010, 10:47:44 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
O ho, ho....

Piter - 16 grudnia 2010, 11:04:07 - *.toya.net.pl
uuuu, to faktycznie nie lada gratka, w drugiej lidze greckiej zdobył gola... fiu fiu fiu, oszałamiające normalnie. Do reprezentacji go, a może i nawet Barca lub Real się nim zainteresują

papi - 16 grudnia 2010, 12:37:30 - *.dynamic.chello.pl
do piter: to jedź do grecji, podpisz kontrakt z drugoligową drużyną i strzel w jej barwach choć gola jak jesteś taki mądry

Tomy - 16 grudnia 2010, 12:54:10 - *.dynamic.chello.pl
był bardzo przeciętnym piłkarzem, zachowywał się, jakby myślał o wszystkim, tylko nie jak strzelić celnie na bramkę...

Piter - 16 grudnia 2010, 16:39:31 - *.toya.net.pl