17 grudnia 2010, 23:09:57 - pmamczak
Ligowa wygrana SC Braga

Rywal Lecha Poznań w 1/16 finału Ligi Europy SC Braga wygrał 5-0 (3-0) w meczu 14. kolejki portugalskiej Liga Sagres z Académicą de Coimbra.

17 grudnia 2010, 21:15 - Braga (Estádio Municipal de Braga)
Sporting Clube de Braga 5-0 Académica de Coimbra
Paulo César 4, Paulão 25, Ladji Keïta 35, Albert Meyong 72, Hugo Viana 90

SC Braga: 1. Artur Moraes - 15. Miguel Garcia, 3. Paulão, 2. Alberto Rodríguez, 28. Sílvio - 30. Alan, 27. Custódio Miguel Dias de Castro "Custódio", 8. Márcio Mossoró (69, 25. Leândro Salino), 45. Hugo Viana, 9. Paulo César (80, 10. Hélder Barbosa) - 11. Ladji Keïta (58, 19. Albert Meyong).

żółte kartki: Sílvio, Custódio, Alberto Rodríguez - Diogo Jorge Moreno Valente "Diogo Valente", Hélder José Vaz Cabral "Hélder Cabral", Eurípedes Daniel Adão Amoreirinha "Amoreirinha", Hugo Eduardo dos Santos Morais "Hugo Morais", Ibrahim Sissoko.
czerwona kartka: Custódio (83. minuta, SC Braga, za drugą żółtą).

sędziował: Marco Bruno dos Santos Ferreira (Madeira).
widzów: 7204.

Po dzisiejszej wygranej SC Braga z dorobkiem 20 punktów w ligowej tabeli plasuje się na szóstej pozycji. Do lidera FC Porto traci jednak aż 15 "oczek".

cap - 17 grudnia 2010, 23:10:25 - *.56.45.121
pyry już mają ciepło :D

pp - 17 grudnia 2010, 23:11:57 - *.internetdsl.tpnet.pl (*.168.0.59)
No i teraz dzięki 90minut będziemy co tydzień (a nawet częściej) informowani na bieżąco o wynikach Bragi :P

fan - 17 grudnia 2010, 23:24:06 - *.183.240.103.dsl.dynamic.eranet.pl
Oglądałem ten mecz i napisze krótko: wynik nie świadczy o przewadze Bragi bo tej wcale nie było, mecz był wyrównany w każdej statystyce oprócz najważniejszej.

bbb - 17 grudnia 2010, 23:33:42 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Czemu Na Muncipal zawsze maksymalnie wchodzi 12 tys ludzi ?

obserwator - 17 grudnia 2010, 23:44:38 - *.dynamic.chello.pl
ogórkiem to narazie jest Lech ale zycze mu powodzenia

Sens - 18 grudnia 2010, 0:06:13 - *.adsl.inetia.pl
Mam chyba deja vu...

kibic - 18 grudnia 2010, 0:45:24 - *.zamosc.mm.pl
fan ma rację mecz był wyrównany Braga niezwykle skuteczna a Coimbra miała swoje sytuacje w tym poprzeczka ale niestety nic nie strzelili, posiadanie piłki było 50 na 50 inne statystyki tez w miare po połowie oprócz tej najważniejszej

ddd - 18 grudnia 2010, 1:20:07 - *.echostar.pl
Mecz nudny jak flaki z olejem,gra defensywy Coimbry na poziomie defensywy Cracovii to i wynik odpowiedni

na Brage chodzi do 16 000 kibicow
biorac pod uwage ze miasto ludnosciowo podobne do Olsztyna to calkiem niezle ;] a stadion jest wiekszy i jest ich twierdza (maja 20pkt w lidze z czego u siebie zdobyli 18pkt...dotychczas) natomiast zazwyczaj slabo graja na wyjazdach chociaz Seville w Hiszpanii ograli w el. LM ;]
Dlatego tez dwumecz bedzie wygladal mniej wiecej tak:
kto zagra skuteczniej u siebie ten awansuje ;)

bpraga - 18 grudnia 2010, 11:33:46 - *.internetdsl.tpnet.pl
Ale stadion to mają zjawiskowy!

KOLEJORZ - 18 grudnia 2010, 12:30:48 - *.darnet.pl
obserwator-ogórkiem to jesteś ty.

Tominho - 18 grudnia 2010, 13:00:52 - *.xdsl.centertel.pl
@ fan i kibic - "oprócz najważniejszej" - a wy już nie umiecie pisać własnymi słowami, skoro używacie języka dziennikarzy?

DEXTER - 18 grudnia 2010, 14:04:07 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
nie wpadajmy w panikę

jj mks - 18 grudnia 2010, 16:15:10 - *.cable.smsnet.pl
A Lech Kuchenki Poznań (miSZCZ Polski) zajmują 11 lokatę ze stratą 11 punktów :D
bez komentarza

hh - 18 grudnia 2010, 16:43:33 - *.internetdsl.tpnet.pl
no właśnie 11 pkt to nie jest tak dużo. 2-3 mecze i już będą w czołówce.

POPACZEK - 18 grudnia 2010, 16:53:34 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Dla kibiców Lecha nawet wygrana 10:0 z FC Porto nie zrobiłaby wrażenia, mecz byłby wyrównany... A o łomocie jaki za kilka miesięcy dostanie kolejarz od Bragi nawet nie mysleli nigdy...

wujek - 19 grudnia 2010, 9:37:17 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Bradze zależy a Men city i Jeventusowi nie bo mają mało kasy za LE! pyrki łomot macie :D

pogoniarz - 19 grudnia 2010, 10:53:47 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Bez przesady po co się śmiać, przynajmniej za awans zgarnęli punkty a braga fakt, może ich rozwalić, ale to zależy od ich podejścia