18 grudnia 2010, 18:08:49 - euzi
Gol Tomasza Wisia

Tomasz Wisio strzelił swoją pierwszą bramkę w tym sezonie dla GS Lýttos Ergotélis w wygranym 2-0 (1-0) meczu 15. kolejki greckiej Superleague z AÓ Panserraïkós. Polak rozegrał całe spotkanie.

18 grudnia 2010, 16:15 - Iraklion
GS Lýttos Ergotélis 2-0 AÓ Panserraïkós (Sérres)
Mario Budimir 17, Tomasz Wisio 85

żółte kartki: Tomasz Wisio, Giorgi Szasziaszwili, Ángelos Chandí - Pablo Álvarez Menéndez, Leandro Sales de Santana "Leozinho", Youl Mawéné.
czerwona kartka: Youl Mawéné (81. minuta, Panserraïkós, za drugą żółtą).

sędziował: Dimítrios Kýrkos.

W barwach drużyny gości cały mecz zagrał były obrońca Wisły Kraków - Pablo Álvarez Menéndez. Ergotélis zajmuje obecnie siódme miejsce w tabeli z 20 punktami na koncie.

Wisła - 18 grudnia 2010, 18:11:29 - *.aster.pl
Wisełka pamięta!

filip - 18 grudnia 2010, 18:12:03 - *.mmpnet215.tnp.pl
Brawo

ss - 18 grudnia 2010, 18:16:14 - *.com
A na lewej obronie niech dalej gra Sadlok. Kuś, Sznaucner, Wisio..........

SLAWEK - 18 grudnia 2010, 20:57:33 - *.230.88.151
Kuś i Wisio to prawi obrońcy, rownie dobrze na prawej moglby grac Piszczek Kowalczyk albo Wasilewski. Chcesz Sznaucnera? a powiedz mi z jakiego powodu nigdy nie gral w kadrze? Moze dlatego ze jest slaby co?

ss - 18 grudnia 2010, 21:29:22 - *.com
Sławku mój drogi Wisio to lewy obrońca jest. Kuś w Kebabowni gra wszędzie w obronie takze jest dośc uniwersalny. A dlaczego Sznaucner mimo regularnych występów w silnym klubie w w miare silnej lidze zagrał w kadrze raptem dwa mecze, i to przy permanentnym braku lewego obrońcy, jest dla mnie zagadką przez którą mógł dziś zasnąć.

śWirek - 18 grudnia 2010, 22:00:50 - *.stk.vectranet.pl
ss zgadzam się też od dawna się zastanawiałem dlaczego nie dano Sznaucnerowi szansy pewnie menago do bani a moze lepiej jakby siedział w Olimpiakosie na ławie byłby zauwazony a tak

Maks - 18 grudnia 2010, 22:35:34 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Ciekawe, co Wisełka pamięta, skoro nie wystąpił w niej w oficjalnym spotkaniu :D

przemKSP - 18 grudnia 2010, 22:51:55 - *.adsl.inetia.pl
Co ta Wisełka pamięta??? 0 meczów w ekstraklasie???

benek - 19 grudnia 2010, 0:52:03 - *.28.245.95
chodzi o alvareza internetowi kibice

rajkos12 - 19 grudnia 2010, 13:15:34 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
lewa obrona: Wisio, Sznaucner a nie Boenisch ktory nie jest podstawowym pilkarzem kompromitującego sie w tym sezonie Werderu

simplus - 19 grudnia 2010, 14:43:32 - *.adsl.inetia.pl