26 grudnia 2010, 22:19:51 - qmichal
Bramka Marcina Wasilewskiego

Marcin Wasilewski strzelił gola dla Anderlechtu w meczu 21. kolejki belgijskiej Jupiler Pro League wygranym 6-0 (2-0) z Lierse SK. Polak zdobył trzecią bramkę dla gospodarzy w 60. minucie strzałem z rzutu karnego. Był to drugi ligowy gol 30-letniego obrońcy w obecnym sezonie. Wasilewski rozegrał pełne 90 minut.

26 grudnia 2010, 20:30 - Anderlecht (Stade Constant Vanden Stock)
RSC Anderlecht 6-0 Koninklijke Lierse SK
Roland Juhász 4, Romelu Lukaku 42, Marcin Wasilewski 60 (k), Moubarak Boussoufa 70, 89, Pablo Chavarría 86

żółte kartki: Tom De Sutter, Roland Juhász - Roel van Hemert, Kurt Van Dooren.

sędziował: Alain Hamer (Luksemburg).

Anderlecht jest liderem belgijskiej ekstraklasy z 47 punktami na koncie i czterema oczkami przewagi nad drugim KRC Genk, który ma rozegrane jedno spotkanie mniej.

Polonia - 26 grudnia 2010, 22:20:27 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Wasyl!

maro1971 - 26 grudnia 2010, 22:23:02 - *.dynamic.chello.pl
Marcin jesteś wielki !!! szkoda ze tak mało jest naszych rodaków jak Ty.

Polak - 26 grudnia 2010, 22:24:28 - *.tepsalan.pl
on musiwrócić do reprezentacji nie ma bata, jeden z nielicznych z jajami Polaków

Gao Feng - 26 grudnia 2010, 22:30:38 - *.dip.t-dialin.net
Brawo za bramke, chociaz w obronie on juz nie jest tak skuteczny...

1908 - 26 grudnia 2010, 22:31:51 - *.lodz.mm.pl
Świetny prezent świąteczny sprawił nam, sobie i całemu Anderlechtowi tą bramką Wasyl, bardzo miły gest dający mu prawo strzelać karnego jak i skandowanie jego ksywy po bramce, dobry mecz, pewne zwycięstwo Anderlechtu, ale to nie wszystkie dobre wiadomości dla Belgów gdyż Brugia zagrała właśnie dla Anderlechtu wygrywając z goniącą lidera Gandawą, Liege poległo także świetna świąteczna niedziela, jest sie z czego cieszyc oby tak dalej, mam tylko nadzieje, że ten uraz z samej końcówki to nic poważnego ale chyba nie(szkoda, że przy stanie 6:0 takie rzeczy sie dzieją)..
Jeszcze ciekawostka - witsel zarobił czerwoną kartke w dzisiejszym meczu - 3 minuty po stracie bramki przez jego zespół!Widać to oto erwo nie ma za grosz klasy(o tym to akurat od dawna wiadomo ale dziś dał temu kolejny przykład a dodam, że czerwień zarobił bezpośrednio, mam nadzieje, że Bóg go ukara głównie za Wasyla wiadomo - ale nie tylko..
Jeszcze jedna ciekawostka - bramka na 6:0 wyrównała bilans bramkowy z Genkiem, także super niedziela oby takich więcej.

fanRuchu - 26 grudnia 2010, 22:33:05 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
co się stało że serwis został zaktualizowany?!

Jaro - 26 grudnia 2010, 22:35:16 - *.dynamic.chello.pl
To Lierse to by i z Niecieczą przegrało

of7 - 26 grudnia 2010, 22:42:23 - *.204.190.109
problem tylko w tym ze to fnciszek go z Lecha wyrzucił to teraz pewnie do błędu się nie przyzna i do kadry to wczesniej wenta go powoła niż nasz nochol

1908 - 26 grudnia 2010, 22:42:54 - *.lodz.mm.pl
Już im tak nie ujmuj w końcu w pierwszym meczu zremisowali z mistrzem i liderem Mam nadzieje, że sie utrzymają bo to znana belgijska marka, to samo Charleroi choć Ci to dołują maxymalnie ale chciałbym by sie utrzymali.

pytankie o - 26 grudnia 2010, 22:43:07 - *.srv.az.pl
Dlaczego serwis nie daje już wideo z bramkami Polaków?

Szympek - 26 grudnia 2010, 22:47:02 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Grał na środku obrony?

BartekoNS - 26 grudnia 2010, 22:54:36 - *.internetdsl.tpnet.pl
Do Kadry Wasyl na środek obrony.!

jo - 26 grudnia 2010, 22:57:42 - *.xdsl.centertel.pl
dzis gral z prawej strony, ogolnie dobry mecz w jego wykonaniu i sporo zagran za ktore byl nagradzany brawami

MCkondukto - 26 grudnia 2010, 23:06:01 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jaro: Nie tacy przegrywali z Niecieczą: Pogoń, Sandecja... jestem ich kibicem. a co do Marcina to ma chłop charakter, takich nam trzeba na euro co wyjdą na boisko i nie będą pękać

Poss - 26 grudnia 2010, 23:08:38 - *.as43234.net
A gdzie zolta kartka?

Zabol - 26 grudnia 2010, 23:13:09 - *.routit.net
Brawo

seba - 26 grudnia 2010, 23:35:59 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Do reprezentacji na środek obrony z Głowackim. Jeszcze Sznaucner czy Kuś i po co Arboleda czy Perquis. Ale Smuda nie powołuje zawodników którzy zagrają jeden czy dwa dobre mecze, chyba że z polskiej ligi (takich jest całe mnóstwo)

1962 - 27 grudnia 2010, 0:02:06 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Wasyl wróci !!! Ale bd miał Piszczka za rywala a jego pozycja w kadrze na prawej obronie jest w tej chwili niepodważalna!

Michał - 27 grudnia 2010, 1:06:04 - *.kielce.vectranet.pl
Witsel będzie miał przesrane 23.01.2010, gdy on ze Standardem przyjedzie do Brukseli na mecz ligowy z Anderlechtem.

Quest - 27 grudnia 2010, 8:52:36 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
I jak go ten smuda nie powola to bedzie taka strata w obronie że.....
Ma byc powolywany na sparingi i na euro 2012!!!!

kibic lech - 27 grudnia 2010, 9:24:51 - *.116.228.60
quest zgadzam sie z toba.... wasyl musi byc powolany, nie ma bata... chlopak potakiej kontuzji wraca,gra dobrze, i w dodatku strzela juz 2 bramke... ma chlopak serce do gry w pilke:-)

@fanRuchu - 27 grudnia 2010, 9:46:16 - *.play-internet.pl
Nie, to twoja neostrada działa z takim opóźnieniem.
Brawo Wasyl.

harry - 27 grudnia 2010, 10:08:10 - *.play-internet.pl
TUR powrócił !!!!

binta (L) - 27 grudnia 2010, 10:19:37 - *.146.151.35.nat.umts.dynamic.eranet.pl
Brawo Wasyl !!!

Cziko - 27 grudnia 2010, 10:57:07 - *.209.240.171
Witsel specjalnie zarobil czerwien zeby nie zagrac z Anderlechtem.Cykor.

Fan - 27 grudnia 2010, 11:04:39 - *.209.240.171
Witsel wiedzial co robi czerwien i nie zagra z Anderlechtem.Cykor.

DEXTER - 27 grudnia 2010, 11:57:54 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Wasyl kadra czeka

sailor - 27 grudnia 2010, 12:51:16 - *.skleporion.net
Piszczek jest nieporównywalnie lepszy pod względem techniki, szybkości, kreatywności i gra w lepszej lidze. Wasyl po powrocie do kadry bardziej będzie się nadawał do gry na stoperze. Irytowały mnie straty Wasyla wynikające z braków technicznych, które napędzały kontrataki rywali. Owszem, Marcin walczył potem jak zwierz, by piłkę odzyskać, ale notorycznie łapał kartki, bo sobie nie radził. Mimo wszystko liczę na jego charakter, który na pewno chłopakom pomoże na EURO, nawet jeśli Marcin spędzi je tylko na ławce. Mam nadzieję, że Smuda da mu szansę w najbliższych springach, jednocześnie nie wymyślając mu jakiejś nienaturalnej pozycji typu lewa obrona, środkowa pomoc.

woks - 27 grudnia 2010, 12:54:41 - *.in-net.pl