29 grudnia 2010, 23:00:02 - euzi
Ósma ligowa porażka Liverpoolu

Ewentualny rywal Lecha Poznań w 1/8 finału Ligi Europy Liverpool FC przegrał w meczu 20. kolejki Premier League z niżej notowanym Wolverhampton Wanderers FC 0-1 (0-0).

29 grudnia 2010, 21:00 - Liverpool (Anfield)
Liverpool FC 0-1 Wolverhampton Wanderers FC
Stephen Ward 56

Liverpool: 25. Pepe Reina - 2. Glen Johnson, 16. Sotírios Kyrgiákos, 37. Martin Škrteľ, 3. Paul Konchesky (74, 6. Fábio Aurélio) - 4. Raul Meireles (73, 10. Joe Cole), 21. Lucas, 8. Steven Gerrard, 18. Dirk Kuijt - 9. Fernando Torres, 24. David N'Gog (62, 19. Ryan Babel).

żółte kartki: Glen Johnson - George Nganyuo Erasto Elokobi.

sędziował: Peter Walton.
widzów: 41614.

Liverpool FC z 22 punktami na koncie zajmuje obecnie 12. miejsce w ligowej tabeli.

elektryk - 30 grudnia 2010, 11:51:59 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Że najlepiej to podawać wyniki wszystkich klubów które pozostały w LE bo większość z nich moze być ewentualnym rywalem Lecha ;)

kibic - 30 grudnia 2010, 11:57:20 - *.sptelek.com.pl
najpierw muszą wyeliminować Spartę, na co w tej się nie zanosi.

WZL - 30 grudnia 2010, 11:59:23 - *.adsl.inetia.pl
Po co już zaczynacie pisać o Liverpoolu skoro jeszcze muszą przejść Spartę ?

znawca lig - 30 grudnia 2010, 12:47:25 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
najprawdopodobniej przejda sparte prage a pozniej cudem liverpool i mamy final

atlasfan - 30 grudnia 2010, 12:57:55 - *.aster.pl
-_- zastanów się człowieku jak Lech może przejść najpierw Spartę a potem L'pool...

... - 30 grudnia 2010, 13:05:07 - *.internetdsl.tpnet.pl
no właśnie, o Sparcie piszcie, bo może się okazać, że to z nią w 1/8 zagra Lech, jeśli oczywiście pokona Bragę.

DEXTER - 30 grudnia 2010, 13:14:08 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
spoko jak by co damy rade oby tak dalej

rafaelinho - 30 grudnia 2010, 13:20:50 - *.internetdsl.tpnet.pl
jeśli już odszedł Peszko, to ja to czarno widzę, a w Ślusarskiego nie bardzo wierzę

Strain - 30 grudnia 2010, 13:30:04 - *.dobrafirma.com
@Rafaelinho: Przecież okres transferowy jeszcze się nie skończył.

brunobanan - 30 grudnia 2010, 14:10:48 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
tak naprawde to okres transferowy się jeszcze nie zaczął

Żoze M. - 30 grudnia 2010, 15:28:08 - *.gazeta.pl
Ech, znawcy. Czeska liga, podobnie jak polska, ma teraz przerwę zimową w rozgrywkach. Zatem jakim cudem Sparta Praga ma niby grać??
Natomiast Premiership gra cały sezon bez przerwy, stąd pojawienie się wyniku meczu Liverpoolu.
W Portugalii gra się podobnie jak w Anglii, z tym, że w przerwie świąteczno-noworocznej jest króciutka przerwa. A w tym czasie w lidze angielskiej rozgrywa się 3 kolejki.
A więc, mysleć ludzie, myśleć :P
I nie pisać, że nie czuję ironii, bo jej w powyższych postach nie było, jeśli chodzi o pisanie wyników Sparty Praga na 90 minut.

Żoze M. - 30 grudnia 2010, 15:30:08 - *.gazeta.pl
* króciutka przerwa w rozgrywaniu meczów. (a propos ligi portugalskiej)

Morena - 30 grudnia 2010, 16:25:51 - *.ip.jarsat.pl
Nie ma sensu pisać o Liverpoolu, zanim Lech nie wyeliminuje Bragi, co będzie dla "Kolejorza" nieziemsko trudnym zadaniem ..

zaganin - 30 grudnia 2010, 16:46:15 - *.static.oc3.zagan.visnet.pl
Z takim słabym zespołem przegrać haha Lech awansuj dalej cała polska wieży że zajdziecie daleko /W JEDNYM SERCU JEDEN KLUB CZARNI ŻAGAŃ!!

solu - 30 grudnia 2010, 18:50:41 - *.spi.net.pl