|  |  | 
 30 grudnia 2010, 19:29:59 - mogiel
 Diagóras Ródou zainteresowany Kamilem Ulmanem
 |   Kamil Ulman zmienia klub w Grecji. 27-letni bramkarz, który od trzech lat jest zawodnikiem trzecioligowego AGS Výzas Megáron rozmawia z trzecim zespołem greckiej II ligi - GS Diagóras Ródou, w którym gra już inny Polak - Bartosz Tarachulski. 
Ulman jest wychowankiem Jagiellonii Białystok, grał także w Ruchu Wysokie Mazowieckie i ŁKS-ie Łomża. W 2008 r. wyjechał do Grecji.
 Ulman został niedawno uhonorowany jako najlepszy bramkarz III ligi grupy południowej. W dorocznym plebiscycie głosowali trenerzy i zawodnicy, a wybierano najlepszych zawodników, najlepszych młodych zawodników i najlepszych bramkarzy w I, II lidze i w każdej z grup III ligi. W najbardziej prestiżowych klasyfikacjach dotyczących greckiej Superleague triumfowali - Vassílios Torossídis (najlepszy zawodnik), Djibril Cissé (najlepszy strzelec) i Sotírios Nínis (najlepszy młody zawodnik). Nagrody przyznano na gali z udziałem m.in. prezydenta Grecji.
 
 Prócz Diagóras Ródou Ulmanem interesuje się także inny drugoligowiec - Kallithéa GS.
 
 | 
 
 
 
 
 
|  |  PB - 30 grudnia 2010, 19:46:13 - *.zvid.net
 A mógł grać w Polonii Bytom.
 Nasi jednak spóźnili się ze złożeniem oferty, Ulman już podpisał wtedy kontrakt w Grecji.
 Bobek - 30 grudnia 2010, 19:48:16 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
 Brawo  dla chlopaka   rozwija swoj talent  w  Grecji .Po mimo   ze  to  III liga  zostal   doceniony i zaproszony na uroczysta gale  to juz jakies przezycie  dla pilkarza szczegolnie  ze  jest na emigracji.W Polsce  pewnie bez znajomosci dobrego managera ktory by go po znajomosci wcisnal   lige wyzej   zginal by chlopak  w  miernocie III  ligi gdzie  bez  znajomosci mimo talentu nie masz szans pokazac sie na  boiskach w  wyzszej lidze.Polskie  realia
   Rex - 30 grudnia 2010, 19:51:02 - *.centertel.pl
 no i brawo ma szansę się wypromować i zagrać w Superleague nawet jakby Diagoras awansował w polsce w trzeciej lidze nie dostawałby pensji nawet
 KM - 30 grudnia 2010, 20:15:48 - *.cdma.centertel.pl
 A kto to ?
 
 
 znm - 30 grudnia 2010, 20:32:31 - *.adsl.inetia.pl
 podobny do tego gwalciciela z Łodzi
 DEXTER - 30 grudnia 2010, 20:37:31 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
 Polonia grecka nam sie rozrasta i bardzo dobrze
   wojtek - 30 grudnia 2010, 20:56:13 - *.internetia.net.pl
 Dobry bramkarz normalny gość tylko szczęścia do menago
 Daro - 30 grudnia 2010, 21:23:31 - *.231.56.3.koba.pl (*.6.12.3)
 To ten co go kiedyś Jagiellonia z Łomży za 10 piłek kupiła czy to był Kudrycki ?
 szymson - 30 grudnia 2010, 21:44:33 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
 do był kudrycki
   Strain - 30 grudnia 2010, 22:01:36 - *.dobrafirma.com
 Widzę herb Diagóras, widzę Tarachulski. Więc jednak dał się zapamiętać ten napastnik.
 Marek - 31 grudnia 2010, 1:10:49 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
 Ciekawe czy się dogadają wpierw z Trenerem LKS PROMIEŃ MOŃKI Leszkiem Zawadzkim który zamierza obronić "Chłopców Promieniowców" przed spadkiem z III ligi tylko czy stać zespół z Moniek na takiego bramkarza a poza tym zawsze mówiono że z Moniek to drugie Chicago a tu proszę Grecję czyżby tworzyli ?
   gfnldfk - 1 stycznia 2011, 17:26:33 - *.kwidzyn.mm.pl
 domyslam sie ze kase dostaje tam na poziomie takiej lechii gdansk co nie?
 kaka - 1 stycznia 2011, 18:08:48 - *.xdsl.centertel.pl
 Kasa na poziomie ekstraklasy, a może nawet torche lepsza niż np. w takiej poloni bytom itp. i jeszcze na wakcjach ciągle jest ! haha.
 Lenin - 2 stycznia 2011, 23:46:09 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
 współczuję mu - nie chciałbym grać w Grecji za żadne pieniądze - ten kraj nie długo runie pod ciężarem własnych krętactw i manipulacji
 
   |  |