1 stycznia 2011, 17:52:39 - qmichal
Wygrana Liverpoolu

Ewentualny rywal Lecha Poznań w 1/8 finału Ligi Europy Liverpool FC wygrał na własnym stadionie z Bolton Wanderers FC 2-1 (0-1) w spotkaniu 21. kolejki angielskiej ekstraklasy. "The Reds" zajmują 9. miejsce w tabeli z 25 punktami na koncie.

1 stycznia 2011, 16:00 - Liverpool (Anfield)
Liverpool FC 2-1 Bolton Wanderers FC
Fernando Torres 49, Joe Cole 90 - Kevin Davies 43

Liverpool: 25. Pepe Reina - 2. Glen Johnson, 37. Martin Škrteľ, 5. Daniel Agger (89, 16. Sotírios Kyrgiákos), 6. Fábio Aurélio - 18. Dirk Kuijt, 21. Lucas, 4. Raul Meireles (21, 8. Steven Gerrard), 17. Maxi Rodríguez - 9. Fernando Torres, 24. David N'Gog (82, 10. Joe Cole).

żółte kartki: Fábio Aurélio, Lucas - Marcos Alonso, Matthew Taylor.

sędziował: Kevin Friend.
widzów: 35.400.

kaka - 1 stycznia 2011, 17:59:58 - *.xdsl.centertel.pl
Taki związek że to ewntualny rywal Lech w 1/8 LE. Ale jak na moje to zbędne są takie informacje najpierw trzeba przejść 1/16 LE . a Potem można myśleć o 1/8 do której LIverpool też musi przejść ...

Strain - 1 stycznia 2011, 18:03:42 - *.dobrafirma.com
@df:"Ewentualny rywal Lecha Poznań w 1/8 finału Ligi Europy Liverpool FC" - a no taki to ma związek. Nie neguje Twojego czytania ze zrozumieniem, zważywszy, że to było pierwsze zdanie w tym newsie. No chyba, że czytasz same tytuły... Pozdrawiam.

do idiotow - 1 stycznia 2011, 18:04:40 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
jesli was to nie interesuje to nie wchodzcie dzieci neo... poki nie bedzie tu wynikow druzyn z wysp dziwiczych to bede uwazal tych ludzi za normalnych

piotr - 1 stycznia 2011, 18:08:53 - *.191.147.103
trochę oglądałem ten mecz ,tylko 2 połowę bo nudy były,Bolton prowadził i praktycznie po zmianie stron grał defensywnie,Liverpool grał przeciętnie i miał dużo szczęścia że ograł gości,gol padł w 91 minucie.

piotr - 1 stycznia 2011, 18:12:28 - *.191.147.103
Rywal Lecha ???????? ,najpierw trzeba ograć mocną Bragę a Liverpool musi ograć Spartę Praga,dopiero wtedy będziemy myślami przy rywalu Lecha,bo dlaczego przeciętnie dziś grający Liverpool awansuje kosztem Sparty?

Strain - 1 stycznia 2011, 18:16:30 - *.dobrafirma.com
@Piotr: Czy nie uważasz, że jest różnica między stwierdzeniem 'rywal Lecha', a 'potencjalny rywal Lecha'? Szansa, że będzie spotkanie Lech-Liverpool zawsze jest.

Miodzio - 1 stycznia 2011, 18:27:59 - *.ip.inter-reh.pl
Jak zwykle fartem!Gdyby nie doliczano dodatkowych minut, to ten klub już dawno grałby gdzies w drugiej lidze!

luk - 1 stycznia 2011, 18:36:54 - *.196.138.23.threembb.co.uk
Ale kogo?

szymson - 1 stycznia 2011, 18:42:06 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
skoro brani są pod uwagę ewentualni rywale yo powinny też być newsy za sparty praga

łeb żaby - 1 stycznia 2011, 18:50:38 - *.play-internet.pl
@szymson o sparcie pewnie dlatego nie ma wiadomości.bo w czechach jest przerwa w rozgrywkach...

maniek - 1 stycznia 2011, 19:00:22 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ciekawe czy w Anglii piszą o każdym możliwym przeciwniku drużyn grających w Europejskich Pucharach ;)

Olek - 1 stycznia 2011, 19:15:37 - *.dyn.optonline.net
Nie pisza, bo w Anglii nie ma tak klasowego portalu jak 90 Minut.

token - 1 stycznia 2011, 19:43:48 - *.dip.t-dialin.net
Nie dojsc ze 1000 wiadomosci o bradze to teraz jeszcze drugie 1000 o liverpoolu, zal.pl

Strain - 1 stycznia 2011, 19:52:04 - *.dobrafirma.com
@token: Masz rację, pasujesz do tego 'twojego' portalu, który wymieniłeś. Od dłuższego czasu redakcja tej strony podaje wyniki/transfery/kontuzje etc. z klubów zagranicznych, które są/mogą być rywalami polskiego klubu w rozgrywkach europejskich UEFA.

BRAGA - 1 stycznia 2011, 20:06:43 - *.adsl.inetia.pl
Dzięki za news o naszym następnym rywalu.
Braga-Liverpool już blisko

norbi - 1 stycznia 2011, 20:16:32 - *.play-internet.pl
Potencjalnych rywali Lecha w tej edycji LE poza Bragą jest 30.

DEXTER - 1 stycznia 2011, 20:24:12 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
nie popadajmy w panikę

hehe - 1 stycznia 2011, 20:58:11 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Po co te wiadomości o Liverpoolu? Lech zobaczy następną rundę tak jak świnio niebo.

norbi-sror - 1 stycznia 2011, 22:38:41 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Potencjalnych rywali Lecha poza Bragą jest dwóch. Liverpool i Sparta Praga. To są dwa zespoły na które Lech może wpaść po ewentualnym przejściu Sportingu. Zapamiętaj i nie filozuj więcej.

MartinMix - 1 stycznia 2011, 22:41:40 - *.net.pl
Torres strzelił?no to chyba w Liverpoolu wielkie święto, bo rzadko mu się to udaje.

rafi - 2 stycznia 2011, 1:49:13 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
34 tys emerytow i piknikow a prawdziwi kibice siedza w pubach!!

Janów - 2 stycznia 2011, 12:17:11 - *.38.95.253
A za tydzień. Napoli ewentualny rywal Lecha w finale LE zremisował/wygrał/przegrał z Juve w Serie A