4 stycznia 2011, 0:10:41 - MichalMKS
SC Braga wygrał w Pucharze Ligi

Rywal Lecha Poznań w 1/16 finału Ligi Europy SC Braga wygrał 3-1 (2-1) w meczu Pucharu Ligi z Vitória SC Guimarães.

3 stycznia 2011, 22:15 - Braga (Estádio Municipal de Braga)
Sporting Clube de Braga 3-1 Vitória SC Guimarães
Alan 21 (k), Lima 42, Albert Meyong 90 - Marcelo Toscano 4

SC Braga: 1. Artur Moraes - 15. Miguel Garcia, 3. Paulão, 5. Moisés (70, 2. Alberto Rodríguez), 28. Sílvio - 30. Alan, 88. Vandinho, 8. Márcio Mossoró (85, 19. Albert Meyong), 45. Hugo Viana, 9. Paulo César - 18. Lima (71, 11. Ladji Keïta).

żółte kartki: Moisés, Vandinho, Sílvio, Hugo Viana - Bruno Teles, Cléber, Mahamadou N'Diaye.
czerwone kartki: Jorge Ribeiro (80. minuta, Vitória SC Guimarães), Freire (80. minuta, Vitória SC Guimarães).

sędziował: Duarte Gomes (Lizbona).

Po pierwszej kolejce SC Braga zajmuje pierwsze miejsce w grupie C.

zdzich - 4 stycznia 2011, 0:17:36 - *.75.56.192.brzesko56.ptc.pl
i tak Lech ich zmieli

oko - 4 stycznia 2011, 0:29:14 - *.dynamic.chello.pl
i to mi się podoba, mecz o 22:15

Lenin - 4 stycznia 2011, 0:31:30 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
zmieli jeśli przestaną pozbywać się podstawowych zawodników - gdyby zagrali pierwszy mecz z Bragą w składzie z ubiegłorocznej LE to w ciemno bym postawił na 3:0 , 4:0 dla Lecha w pierwszym meczu a tak myślę że każde zwycięstwo będzie dobrym wynikiem

Strain - 4 stycznia 2011, 0:39:36 - *.dobrafirma.com
@oko: 21:15 czasu lokalnego.

qali - 4 stycznia 2011, 0:50:12 - *.100.foxnet.com.pl
po tym co widzialem (bardzo czesto ogladam lige portugalska bo lubie finezyjna pilke) stwierdzam ze graja zbyt technicznie jak na polskie zespoly dlatego bedzie to najtrudniejszy mecz ze wszystkich dotychczasowych ;) kazdy z nich technicznie jest lepszy niz kazdy z Poznania...no ale tam sami Portugalczycy i Canarinhos...wiec to jakos nie dziwi, to nie to co drwale z City czy Salzburga ;)
bedzie trzeba sie nabiegac za nimi...najlepiej byloby gdyby bylo tyle sniegu co z Juve na murawie to by ich troche "zmiekczylo" ;) do tego obrona musi byc zwarta i czujna oraz wszyscy musza grac presingiem bo beda probowali rozegrac z klepy lub prostopoadlym podaniem. Co do samego meczu duza przewaga gospodarzy gol gosci po bledzie obrony i ogolnie okazje najczesciej ze stalych fragmentow tylko...a to byl tylko puchar ligi najnizszy w hierarchi. Najlepszy na boisku w Bradze byl Alan. Mowilo sie o jakiejs rewolucji w zespole problem w tym ze przerwa swiateczna konczy sie 9 stycznia...a jakos wierzyc mi sie nie chce ze ktos jest tak glupi zeby robic rewolucje kadrowa miedzy jedna kolejka w sobote i nastepna kolejka w kolejna sobote...;)

krakus - 4 stycznia 2011, 10:10:19 - *.ha1-s.us.edu.pl
hmm czy przypadkiem tytuł nie powinien brzmieć:
"SC Braga wygrała w Pucharze Ligi"??

do krakusa - 4 stycznia 2011, 10:27:11 - *.ssp.dialog.net.pl
to tak samo jakby napisać: "Wisła Kraków" wygrał w Pucharze Polski.
SC znaczy Sporting Club i jest rodzaju męskiego

greg - 4 stycznia 2011, 12:55:22 - *.146.255.218.nat.umts.dynamic.eranet.pl
cos mi sie wydaje, ze ciezko bedzie, za duzo techniki, finezji,a u Leszka.....wykupywanie zawodnikow....szkoda, bo moglo byc dobrze......

- 4 stycznia 2011, 13:14:07 - *.dip.t-dialin.net