4 stycznia 2011, 18:07:54 - slady
Bramka Marka Saganowskiego

Marek Saganowski strzałem głową zdobył swoją trzecią ligową bramkę w obecnym sezonie dla AÓ Atrómitos Peristeríou. Zespół Polaka wygrał na własnym stadionie w meczu 16. kolejki greckiej ekstraklasy z AÉ Lárissas 3-0 (2-0). Zarówno Saganowski, jak i Marcin Baszczyński zagrali całe spotkanie.

4 stycznia 2011, 16:15 - Ateny
AÓ Atrómitos Peristeríou (Ateny) 3-0 AÉ Lárissas
Evángelos Nástos 1, Marek Saganowski 15, Marcelo Sarmiento 82

żółta kartka: Marcelo (Atrómitos).

sędziował: Stávros Tritsónis.

Saganowski miał także udział przy trzecim golu dla Atrómitosu. Po zagraniu przez Polaka piłki w pole karne obrońca rywala wybił futbolówkę wprost pod nogi Marcelo Sarmiento, który płaskim strzałem zdobył bramkę. W drużynie gości zadebiutował wypożyczony z Lecha Poznań Joël Tshibamba. 22-letni napastnik przebywał na boisku przez pełne 90 minut.

Atrómitos zajmuje obecnie 12. miejsce w ligowej tabeli z 19 punktami na koncie.

lopez - 4 stycznia 2011, 18:09:54 - *.adsl.inetia.pl
nawet 3bamba zagral ale jaja brawo Polacy trzeba wyrabaic dobra marke naszym mlodym

Joel T - 4 stycznia 2011, 18:13:57 - *.146.39.188
też oglądałem i uważam że cała ta Larisa to jest druzyna z jakiejs lapanki. Joel sie po prostu dostosowal

lks ;dd - 4 stycznia 2011, 18:16:53 - *.xdsl.centertel.pl
MAREK wróć czeka ŁÓDŹ !!!

Sasek - 4 stycznia 2011, 18:20:22 - *.ds.uj.edu.pl
Panowie tak dla przypomnienia:
Sroda 19.30 Trabzonspor - Werder mecz towarzyski
Czwartek 16.30 Persepolis - Eintracht Frankfurt i 19.30 Antalyaspor - FC Koln - mecze polfinalowe Antalya Cup
Piatek 19.30 Trabzonspor - Schalke mecz towarzyski
Sobota 20.00 Persepolis/Eintracht Frankfurt - Antalyaspor/FC Koln - mecz finalowy Antalya Cup
Wszystkie mecze w TV! Ogladac naszych!

Bolek - 4 stycznia 2011, 18:22:05 - *.dynamic.chello.pl
Co by tu wiele pisać-po prostu Sagan,Rasiak i inni im podobni są najlepsi w Europie i Argentynie-podobno interesowały się nimi m.in.takie kluby MU,Real Madryt czy też Chelsea lub Milan ale cena odstępnego i warunki finansowe piłkarzy okazały się zbyt duże jak na możliwości w/w klubów-szkoda.

eloi - 4 stycznia 2011, 18:24:04 - *.75.112.133
sasek na czym

Cracovsky - 4 stycznia 2011, 18:24:33 - *.dynamic.chello.pl
Szkoda, bo Jeziorak to zasłużony klub, swego czasu miał też ciekawą ekipę kibicowską.

Sasek - 4 stycznia 2011, 18:25:34 - *.ds.uj.edu.pl
Wszystkie wyzej wymionione spotkania pokaze niemiecki kanal Sport 1(dawny DSF), ktory jest niekodowany.

Strain - 4 stycznia 2011, 18:33:42 - *.dobrafirma.com
Tak co do sparingów. Gdzie był zarząd Lecha, gdy zapraszano kluby do 2011 Dubai Football Cup? Zagrają w nim mistrzowie krajów wschodnioeuropejskich jak Zienit St Petersburg, Szachtar Donieck, Sparta Praga, Žilina oraz mistrzowie z zachodniej azji jak saudyjski Al-Hilal i perski Persepolis?

Lyder - 4 stycznia 2011, 23:47:04 - *.comp-serwis.com.pl
Kiedyś śmialiśmy się z Rasiaka, ale to co dzisiaj pokazał Joel to jest już przesada. Trzeba czekać aż Video o nim napiszę pieśń pochwalną.

Ocelot - 5 stycznia 2011, 1:13:45 - *.pool.mediaWays.net
A Rasiak to juz bardzo dawno zadnej bramki nie strzelil...cos sie zacial nasz angielski snajper.

sniff - 5 stycznia 2011, 2:03:35 - *.toya.net.pl
Brawo Sagan! a na jesień nastrzelasz dla swojego ŁKS już w ekstraklasie!