5 stycznia 2011, 22:50:08 - pmamczak
Liverpool przegrał z Blackburn Rovers

Ewentualny rywal Lecha Poznań w 1/8 finału Ligi Europy Liverpool FC przegrał 1-3 (0-2) w wyjazdowym meczu 22. kolejki angielskiej Barclays Premier League z Blackburn Rovers FC.

5 stycznia 2011, 21:00 - Blackburn (Ewood Park)
Blackburn Rovers FC 3-1 Liverpool FC
Martin Olsson 32, Benjamin Mwaruwari 38, 57 - Steven Gerrard 81

Liverpool: 25. Pepe Reina - 2. Glen Johnson, 16. Sotírios Kyrgiákos (51, 5. Daniel Agger), 37. Martin Škrteľ, 3. Paul Konchesky - 10. Joe Cole, 21. Lucas, 8. Steven Gerrard, 17. Maxi Rodríguez (58, 18. Dirk Kuijt) - 9. Fernando Torres, 24. David N'Gog (78, 19. Ryan Babel).

żółte kartki: David Dunn, Míchel Salgado - Lucas.

sędziował: Andre Marriner.
widzów: 24.522.

W 86. minucie Steven Gerrard (Liverpool FC) nie wykorzystał rzutu karnego (przestrzelił).

"The Reds" w ligowej tabeli zajmują 12. miejsce z 25 punktami na koncie. Liderujący Manchester United FC ma już 44 "oczka".

kwas - 5 stycznia 2011, 23:09:04 - *.8.253.100
Zlitujcie się.
Lech gra z Bragą a nie z Liverpoolem.
Wygra z Bragą to będziemy rozmawiać o Liverpoolu.

oko - 5 stycznia 2011, 23:30:10 - *.plk.prest.pl
Po co te info liverpoolu? Najpierw muszą wygrać z Braggą, czego już nie zrobią, bo to nie faza grupowa gdzie można było lać ogórki. A po drugie to skąd wiecie że liverpool a nie sparta?

Mati - 5 stycznia 2011, 23:36:23 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Irko tak jak MC i Juventus...

do ;] - 5 stycznia 2011, 23:43:29 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Elton juz nie gra w bradze.

Cezzzar - 5 stycznia 2011, 23:56:33 - *.adsl.inetia.pl
A co Wam przeszkadza to info?? lepiej wiecej niz mniej- po to macie tytuły newsów na głównej stronie żeby zadecydować czy chcecie to czytać czy nie- a Wy wchodzicie tu tylko po to by napisać że po co ten news i jeszcze do tego pewnie część z Was czeka aż on się ukaże wchodzi specjalnie jak sie mecz skonczyl zeby tylko moc to napisać- nie chcecie nie czytajcie- proste- lepiej więcej info niż mniej, jak Cie coś nie interesuje- nie wchodzisz.
A co do meczu to mam nadzieje że z Liverpoolem Leszek zagra i kolejny klub o dużej marce zawita na Bułgarską

MKS - 6 stycznia 2011, 0:04:49 - *.susi.pl
podawajcie wyniki wszystkich drużyn grających w 1/16 LE. Wszak to potencjalni rywale Lecha. Nie ograniczajcie się

Rafał - 6 stycznia 2011, 0:05:10 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Po co te informacje o anglikach. Nie wpadajcie w paranoje. Idąc waszym tokiem rozumowania informacje powinny być o wszystkich innych klubach na które może lech wpaść w przypadku ewentualnego awansu.

Haku - 6 stycznia 2011, 0:17:47 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
do ;] - Elton juz nie gra w SC Braga :P

uuuu - 6 stycznia 2011, 0:49:49 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Niech Lech wygra swoja rywalizacje bo kazdy wypisuje o rywalizacji w nastepnej rundzie a tu najpierw trzeba przejsc Brage ktora wcale nie jest taka slaba w koncu grala w lidze mistrzow a co do drugiej pary to tez wcale nie jest powiedziane ze Liverpool przejdzie do kolejnej rundy sama marka klubu nie gra a oni w tym sezonie sa naprawde slabi.

Bartt - 6 stycznia 2011, 1:37:41 - *.internetdsl.tpnet.pl
W gruncie rzeczy mi tam nie przeszkadza, że piszą o Liverpoolu, ale jednak jest to trochę dziwne. Owszem, jest to potencjalny rywal Lecha, ale najpierw muszą przejść Spartę, no i Lech musi przejść Bragę...
Co innego kiedy jest 100% pewne że z kimś zagramy, jak to było podczas fazy grupowej, wtedy OK, ale w tej sytuacji to lekka przesada moim skromnym zdaniem...

gosu1908 - 6 stycznia 2011, 9:31:55 - *.teosat.pl
Brawo Blackburn!

bartek - 6 stycznia 2011, 10:56:42 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
I tak was kocham !!

lewitujący - 6 stycznia 2011, 11:05:10 - *.icpnet.pl
Ja nie mogę, ale macie problemy. Braga jest najbliższym rywalem Lecha, Sparta i Liverpool są już ustalonymi potencjalnymi rywalami, to chyba jasne. 90minut.pl ma taką zasadę, że pisze o wynikach wszystkich drużyn powiązanych ścieżką dotychczasowego losowania z jakąś naszą krajową ekipą - i tyle. Ciekawe czy mielibyście podobne sapy, gdyby Wasze drużyny były obecnie na miejscu Kolejorza. Pozdrawiam i życzę Wam i sobie w najbliższych latach jak największej ilości newsów dotyczących najbliższych rywali oraz potencjalnych rywali naszych drużyn grających w pucharach.

DEXTER - 6 stycznia 2011, 13:33:48 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl