9 stycznia 2011, 16:25:39 - qmichal
Porażka Liverpoolu w Pucharze Anglii

Ewentualny rywal Lecha Poznań w 1/8 finału Ligi Europy Liverpool FC przegrał na wyjeździe z Manchester United FC 0-1 (0-1) w meczu III rundy Pucharu Anglii. Całe spotkanie w barwach "Czerwonych Diabłów" rozegrał polski bramkarz Tomasz Kuszczak.

9 stycznia 2011, 14:30 - Manchester (Old Trafford)
Manchester United FC 1-0 Liverpool FC
Ryan Giggs 2 (k)

Liverpool 25. Pepe Reina - 34. Martin Kelly, 37. Martin Škrteľ, 5. Daniel Agger, 6. Fábio Aurélio - 18. Dirk Kuijt, 21. Lucas, 4. Raul Meireles (60, 33. Jonjo Shelvey), 8. Steven Gerrard, 17. Maxi Rodríguez (60, 19. Ryan Babel) - 9. Fernando Torres (77, 24. David N'Gog).

żółte kartki: Darren Fletcher, Ânderson (Manchester United).
czerwona kartka: Steven Gerrard (32. minuta, Liverpool, za brutalny faul).

sędziował: Howard Webb (Rotherham).
widzów: 74.727.

źródło: Eurofutbol.pl

zodiak - 9 stycznia 2011, 16:28:37 - *.sileman.net.pl
Brawo Manu

piotr - 9 stycznia 2011, 16:33:32 - *.191.147.103
90 minut - i co z tego ???/,niby rywal ewentualny Lecha ?,iuż pisałem najpierw Lech musi ograć silną Bragę a Liverpool Spartę Praga ,dopiero wtedy możecie wróżyć z fusów

tomek - 9 stycznia 2011, 16:37:19 - *.szczecinek.vectranet.pl
Może dlatego że w MU grał Kuszczak i jest to jakis polski akcent?

KOLEJORZ - 9 stycznia 2011, 16:38:43 - *.darnet.pl
piotr-Man City i Juve też miało być niewiadomo jak silne i co? Juve już nie gra w Le a Man City dostał 3-1 a Braga jest absolutnie do przejśćia pod warunkiem że Lech to będzie ta drużyna jaka była z Juve czy Man City,Dnipro a nie drużyna taka jak z Interem Baku czy Spartą!.

rudy - 9 stycznia 2011, 16:42:40 - *.dynamic.chello.pl
Czemu nie piszecie o Barcelonie albo o Realu Madryt, to też ewentualni rywale ewentualnego mistrza Polski w ewentualnej Lidze Mistrzów, albo o tych Murzynach z Mazembe czy coś, a nuż zagrają z Polakami w klubowych MŚ. Tylko zaśmiecacie dobry swoją drogą portal o polskiej piłce...

piter87 - 9 stycznia 2011, 16:48:28 - *.icpnet.pl
Lepiej napiszcie że Lewandowski strzelił bramkę w sparingu BVB ! :D

opo - 9 stycznia 2011, 16:49:28 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Profesjonalizm sportowca, tudzież portalu,który chciałby uchodzić za profesjonalny wymaga, by myśleć, koncentrować się na najbliższym rywalu. Amatorszczyzny ciąg dalszy. Żeby było ciekawiej post ten mimo iż nie zawiera wulgaryzmów czy obraźliwych sformułowań, a jedynie fakty, zostanie kolejny raz lekką ręką usunięty przez człowieka "nieomylnego".

piter87 - 9 stycznia 2011, 16:51:34 - *.icpnet.pl
Lewandowski hielt Sekunden vor dem Pausenpfiff aus knapp 30 Metern drauf, der noch leicht abgefälschte Schuss schlug zum 0:1 im linken oberen Torwinkel ein.

Strain - 9 stycznia 2011, 16:58:35 - *.dobrafirma.com
Świetna interwencja Kuszczaka po rzucie wolnym wykonywanym przez Aurélio.

rudy - 9 stycznia 2011, 17:09:57 - *.dynamic.chello.pl
A w czym gorsze są Napoli, Villareal i 26 innych zespołów z 1/16 Ligi Europy że o nich nie piszecie? To są tak samo potencjalni rywale Lecha jak Liverpool czy Sparta, tylko w kolejnych rundach.

SIMI - 9 stycznia 2011, 17:15:20 - *.limes.com.pl
Nie wiem czemu niektorzy sie oburzaja o to ze 90minut.pl pisze o wynikach LIVERPOLU.. zawsze tak ten portal robil ze pisal o wynikach najblizszych rywali polskich druzyn w europejskich pucharach.. chyba niektórych zazdrosc zżera! niestey.

jojo - 9 stycznia 2011, 17:19:37 - *.ri.ri.cox.net
Panie Webb, kolejny karny z kapelusza na Old Trafford....

odra - 9 stycznia 2011, 17:36:29 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
jojo i tak by manu wygrało liverpoolu

z75 - 9 stycznia 2011, 17:36:34 - *.elk.mm.pl
A web'ski znowu pokazał co może sędzia. Fryzjer jest z ciebie dumny ŁEB.

opo - 9 stycznia 2011, 18:11:55 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
SIMI-właśnie w tym problem, że Liverpool nie jest najbliższym rywalem Lecha, doczytaj, zapytaj jeśli nie wiesz.

s3quin - 9 stycznia 2011, 18:23:43 - *.dynamic.chello.pl
Nie wiem za co ego Webba uważają za jednego z lepszych angielskich sędziów. Był niesamowicie stronniczy, Liverpool mógł ten mecz nawet wygrać gdyby nie jego sędziowanie.

olek - 9 stycznia 2011, 19:57:53 - *.devs.futuro.pl