[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

 


10 stycznia 2011, 17:49:51 - qmichal
Artur Wichniarek piłkarzem FC Ingolstadt 04

Artur Wichniarek został piłkarzem niemieckiego drugoligowca - FC Ingolstadt 04.

- Nie mogę doczekać się pracy z trenerem Benno Möhlmannem i chcę odpłacić się dobrą grą za zaufanie, którym mnie obdarzono - powiedział Wichniarek.

Nowy klub Polaka zajmuje przedostatnie, 17. miejsce w tabeli 2. Bundesligi. Po 17 rozegranych meczach ma na koncie 12 punktów.

33-letni napastnik pozostawał bez klubu po tym, jak na początku listopada rozwiązał za porozumieniem stron kontrakt z Lechem Poznań.

Wichniarek występował już na niemieckich boiskach w latach 1999-2010 jako napastnik Arminii Bielefeld oraz Herthy Berlin. Ostatnio był łączony z transferem do 1.FC Köln.


źródło: Eurofutbol.pl

Polak - 10 stycznia 2011, 17:50:52 - 185zam42.tepsalan.pl
ale lipa xD

wpis du - 10 stycznia 2011, 17:53:33 - abya64.neoplus.adsl.tpnet.pl
Helena mam zawał

Przemo - 10 stycznia 2011, 17:54:16 - 77-253-119-173.adsl.inetia.pl
WOW!!! Nie wiedziałem że 1.FC Köln zmieniło nazwę na FC Ingolstadt 04.

seba - 10 stycznia 2011, 17:58:50 - 83.238.118.9
nom ja też tego nie wiedziałem

gadza - 10 stycznia 2011, 18:01:17 - user-46-112-72-39.play-internet.pl
ahahahahahahhahaah co sie dzieje :D

rand - 10 stycznia 2011, 18:01:34 - user-46-113-58-189.play-internet.pl
Myślę, że nawet tam nie da rady...

GaLeRa ! - 10 stycznia 2011, 18:02:11 - public12787.xdsl.centertel.pl
Ale się stoczył ... Szkoda :/

jano - 10 stycznia 2011, 18:03:48 - public-gprs29309.centertel.pl
Czy jest tam orkiestra dęta?

Caroldinho - 10 stycznia 2011, 18:04:04 - afmn50.neoplus.adsl.tpnet.pl
News nie z tej ziemi normalnie polskie media są tak beznadziejne jak piłkarze wszystko napiszą dla sensacji że to niby do koeln przechodzi na tej stronie same fakty potwierdzam

Lenin - 10 stycznia 2011, 18:04:16 - dmi131.neoplus.adsl.tpnet.pl
koniec świata - koniec Wichniarka
ale przynajmniej spełniło się jego marzenie by grać u Benno Möhlmanna (ktokolwiek by to był)

WHU - 10 stycznia 2011, 18:09:36 - 194.72.96.226
z pozytkiem dla naszej ligi wypalony zawodnik skonczyl by kariere a nie sie na drobne rozmienia

porter - 10 stycznia 2011, 18:12:12 - 89.231.185.139
Benno Möhlmann to były trener Bielefeld z czasów jak grał tam Wichniarek ,mam nadzieje ze odbije się od dna i strzeli kilka bramek a jego nowy klub nie spadnie o klasę niżej

ad WHU - 10 stycznia 2011, 18:20:28 - a0a6-me.krak.tke.pl
sam skoncz kariere internetową. To jest jego praca więc gra. Co ty bys zrezygnował z zarobków 70000zł miesiecznie? Zainwestuj w mózg człowieku zakompleksiony. Szacunek dla Wichniara ! Grał z powodzeniem w bundeslidze i reprezentował w Polsce. Zazdroszcze mu i życze wszystkiego dobrego.

Ridick - 10 stycznia 2011, 18:24:19 - apn-77-112-231-145.dynamic.gprs.plus.pl
Przestańcie dzieci lamentować Wichniar ma 33 wiosny na karku i każdy rązsądny wie że bliżej mu do końca kariery niż do bajecznego kontraktu.
Powodzenia Wichniar i życzę dużo grania i dużo bramek to i parę euro na konto wpadnie

MartinMix - 10 stycznia 2011, 18:24:42 - ksm.net.pl
No gwiazdorek Wichniarek znalazł wkońcu klub. I tak jest to zbyt dobry klub jak na tego kopacza. Załapał się tylko dzięki znajomościom i zobaczymy na ile jeszcze jest w stanie pokazać, bo poza grą w Arminii Bielefeld nie pokazał nic.

kibic - 10 stycznia 2011, 18:25:06 - ppp136254.ostnet.pl
to ten klub już ma 3 ligę jak w banku
haha!
dobrze że nie poszedł do Koloni to by robił sb tylko wstydu

dfertyuuuu - 10 stycznia 2011, 18:35:20 - 095160135155.rudaslaska.vectranet.pl
a co na to Borek i Kołtoń,niech zwołają konferencje tak jak po tym jak to Arturek sie na LEO B. obraził.

jan z zabr - 10 stycznia 2011, 18:38:40 - 193.34.220.96
a smial sie ze tu jest zle facio od zenady uuuuu

dagoda - 10 stycznia 2011, 18:58:14 - cgi142.neoplus.adsl.tpnet.pl
Tu się popisywał, zgrywał wielkiego światowca i robił obrażone miny przed kamerami, a w reichu włazi w zadek trenerowi już przed pierwszym treningiem. Żenada...

maksio - 10 stycznia 2011, 19:29:47 - z16-04.opera-mini.net (79.139.122.135)
powodzenia krolu arturze!

Pooak - 10 stycznia 2011, 19:34:34 - schnggts101-dmz.mycingular.net
Krol CHALTUR znalazl kolejna krowke do wydojenia, ale zenujacy typek.

as - 10 stycznia 2011, 19:45:50 - ings-c347140a.pool.mediaWays.net
dostanie sluzbowe Audi pare tysiecy euro na miesiac i gitara gra a ja bede musial patrzec jak arturek gra na wlasne oczy

verthali - 10 stycznia 2011, 19:55:30 - 195.117.8.116