[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

 


15 stycznia 2011, 17:42:54 - elenril
Młoda Legia wygrała halowy turniej w Arenie Legionowo

W Arenie Legionowo rozegrano turniej z okazji 90-lecia Warszawskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej (obecnie jako Mazowiecki Związek Piłki Nożnej). Zwycięzcą turnieju został zespół Legii Warszawa występujący w rozgrywkach Młodej Ekstraklasy, który w finale pokonał 3-2 (2-1) gospodarza Legionovię Legionowo. W meczu o trzecie miejsce Start Otwock wygrał 6-4 (2-2) z Hutnikiem Warszawa.

Najlepszym zawodnikiem turnieju został Łukasz Choiński ze Startu, a za najlepszego bramkarza uznano Pawła Błesznowskiego z Legionovii. Natomiast najskuteczniejszym strzelcem turnieju był Michał Kopczyński z Legii, który zdobył sześć bramek, w tym dwie w spotkaniu finałowym.

Grupa A:

Znicz Pruszków 3-2 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Mateusz Majewski 2, Dawid Jankiewicz 3, Jakub Wiśniewski 12 (s) - Tomasz Gałązka 4, Piotr Maślanka 13

Hutnik Warszawa 3-1 Narew Ostrołęka
Artur Kamiński 1 (s), Paweł Tarnowski 15, Bartłomiej Walewski 15 - Andrzej Łyziński 9

Legionovia Legionowo 5-1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Konrad Karaszewski 2, 11, Krzysztof Kuźmińczuk 3, 9, Łukasz Barankiewicz 13 - Tomasz Gałązka 12

Hutnik Warszawa 3-1 Znicz Pruszków
Adrian Basiuk 3, 14, Przemysław Piros 11 - Norbert Dobski 6

Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2-6 Narew Ostrołęka
Tomasz Kuźma 8, Piotr Maślanka 14 - Piotr Strzeżysz 3, Piotr Dawidzki 4, Andrzej Łyziński 9, 15, Mariusz Malanowski 12, Marcin Truszkowski 12

Legionovia Legionowo 4-2 Znicz Pruszków
Krzysztof Kuźmińczuk 8, Konrad Karaszewski 10, Jarosław Tkacz 15, 15 - Norbert Dobski 3, 12

Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2-3 Hutnik Warszawa
Łukasz Galicki 2, Tomasz Gałązka 10 - Paweł Tarnowski 5, Arkadiusz Antolak 8, 15

Legionovia Legionowo 0-0 Narew Ostrołęka

Narew Ostrołęka 8-0 Znicz Pruszków
Andrzej Łyziński 1 (k), 14, Wojciech Skorupka 7, 10, Michał Lelujka 8, 10, Artur Kamiński 13, Marcin Kobrzyński 15

Legionovia Legionowo 4-1 Hutnik Warszawa
Krzysztof Kuźmińczuk 2, Daniel Ziąbski 8, Maciej Turski 10, Ariel Poterała 13 - Przemysław Piros 6

Tabela grupy A:

1. Legionovia 4 10 13- 4
2. Hutnik     4  9 10- 8
3. Narew      4  7 15- 5
4. Znicz      4  3  6-17
5. Świt       4  0  7-17


Grupa B:

Dolcan Ząbki 1-2 Start Otwock
Patryk Koziara 8 - Łukasz Puciłowski 10, Łukasz Choiński 14

Legia Warszawa (ME) 1-2 GLKS Nadarzyn
Michał Kopczyński 12 - Piotr Bajera 9, Andrzej Dzierżawski 15

Ursus Warszawa 2-2 Start Otwock
Piotr Ćwik 2, Patryk Kostyra 7 - Jacek Moryc 14, Piotr Wielgosz 15

GLKS Nadarzyn 3-4 Dolcan Ząbki
Andrzej Dzierżawski 5, Piotr Bajera 8, 11 - Kacper Piekarz 1, Piotr Gawęcki 4, Rafał Wielądek 12, Michał Zapaśnik 14

Start Otwock 1-5 Legia Warszawa (ME)
Michał Gromulski 14 - Michał Kopczyński 3, 5, 9, Wojciech Lisowski 8, Dawid Duda 14

Dolcan Ząbki 2-2 Ursus Warszawa
Grzegorz Piesio 11, Rafał Wielądek 12 - Sebastian Sikora 10, Łukasz Sowiński 11

Start Otwock 6-1 GLKS Nadarzyn
Tomasz Karaś 3, 4, 5, 15, Łukasz Choiński 6, Jarosław Kęsek 11 - Mateusz Sielski 12

Legia Warszawa (ME) 2-1 Ursus Warszawa
Mateusz Rosłoń 4, Piotr Augustyniak 15 - Bartosz Pomarański 2

Legia Warszawa (ME) 2-1 Dolcan Ząbki
Dawid Duda 3, Cezary Michalak 4 - Michał Zapaśnik 15

Ursus Warszawa 0-2 GLKS Nadarzyn
Bartosz Kowalski 7, 15

Tabela grupy B:

1. Legia ME   4  9 10- 5
2. Start      4  7 11- 9
3. Nadarzyn   4  6  8-11
4. Dolcan     4  4  8- 9
5. Ursus      4  2  5- 8


Mecz o 3. miejsce:

Hutnik Warszawa 4-6 Start Otwock
Szymon Kiwała 1, Jakub Gnoiński 7, 19, Paweł Tarnowski 17 - Jacek Moryc 9, 10, Michał Gromulski 12, Łukasz Choiński 13, Kamil Kucharski 15, Łukasz Puciłowski 20

Finał:

Legionovia Legionowo 2-3 Legia Warszawa (ME)
Jarosław Tkacz 9, Krzysztof Kuźmińczuk 13 - Michał Kopczyński 2, 15, Wojciech Lisowski 8

Czołówka klasyfikacji strzelców turnieju:
6 - Michał Kopczyński (Legia ME),
5 - Krzysztof Kuźmińczuk (Legionovia), Andrzej Łyziński (Narew),
4 - Tomasz Karaś (Start),
3 - Piotr Bajera (Nadarzyn), Łukasz Choiński (Start), Norbert Dobski (Znicz), Tomasz Gałązka (Świt), Konrad Karaszewski (Legionovia), Jacek Moryc (Start), Paweł Tarnowski (Hutnik), Jarosław Tkacz (Legionovia).

sędziowali: Jarosław Chmiel, Marek Lewandowski, Artur Radziszewski, Piotr Siedlecki (wszyscy Warszawa).
widzów: 200.

W fazie grupowej grano 1x15 minut, a w finale i meczu o trzecie miejsce 2x10 minut.

Kadry uczestników:

Hutnik Warszawa: 12. Grzegorz Witkowski, 33. Tomasz Zakrzewski, 6. Marcin Konopka, 8. Arkadiusz Antolak, 9. Paweł Tarnowski, 14. Adrian Basiuk, 15. Piotr Leśniewicz, 16. Jakub Gnoiński, 17. Piotr Sinkiewicz, 18. Bartłomiej Walewski, 7. Przemysław Piros, 23. Szymon Kiwała, 27. Tomasz Borkowski.

Legionovia Legionowo: 12. Paweł Błesznowski, 4. Tomasz Wawrzyniak, 14. Ariel Poterała, 5. Maciej Turski, 2. Mateusz Delikat, 17. Michał Brenner, 10. Jarosław Tkacz, 7. Daniel Ziąbski, 3. Dennis Frączek, 16. Krzysztof Kuźmińczuk, 9. Łukasz Barankiewicz, 8. Konrad Karaszewski, 11. Bartłomiej Jałocha, 86. Michał Gębarowski.

Narew Ostrołęka: 8. Marcin Truszkowski, 3. Mariusz Malanowski, 13. Artur Kamiński, 14. Wojciech Skorupka, 4. Piotr Dawidzki, 11. Michał Lelujka, 10. Marcin Kobrzyński, 19. Piotr Strzeżysz, Andrzej Łyziński.

Świt Nowy Dwór Mazowiecki: 1. Jakub Wiśniewski, 30. Tomasz Kuźma, 3. Łukasz Galicki, 20. Piotr Maślanka, 32. Bartosz Grzelak, 14. Grzegorz Rak, 4. Tomasz Gałązka, 25. Kamil Koziara, 23. Łukasz Pepel, 19. Łukasz Zalewski.

Znicz Pruszków: 1. Łukasz Błażejczyk, 5. Patryk Makowski, 8. Arkadiusz Jędrych, 7. Norbert Dobski, 4. Emil Adamczuk, 11. Adam Pietruczuk, 2. Mateusz Majewski, 10. Dawid Jankiewicz, 9. Maciej Machalski, 3. Adam Michalak, Rafał Jończyk.

Dolcan Ząbki: 1. Rafał Leszczyński, 9. Kacper Piekarz, 6. Grzegorz Piesio, 17. Rafał Wielądek, 15. Patryk Koziara, 14. Piotr Gawęcki, 23. Michał Zapaśnik, 8. Maciej Osłowski, 16. Jakub Kabala, 18. Maciej Lament, 27. Kamil Król, Marcin Soliński, 5. Marcin Wajdzik, Patryk Kamiński, Piotr Żegliński, 13. Maciej Galczewski.

GLKS Nadarzyn: 1. Piotr Misztal, 12. Karol Pasturczyk, 10. Sebastian Ambroziak, 13. Bartosz Kowalski, 5. Mateusz Sielski, 14. Amadeusz Maranowski, 11. Łukasz Zaniewski, 9. Andrzej Dzierżawski, 4. Adam Centkowski, 6. Jakub Jasiński, 8. Piotr Bajera, 2. Maciej Goliński.

Legia Warszawa (ME): 1. Jakub Chrostowski, 88. Konrad Jałocha, 6. Piotr Augustyniak, 3. Mateusz Cichocki, 25. Michał Kopczyński, 33. Mateusz Rosłoń, 26. Cezary Michalak, 80. Wojciech Lisowski, 7. Dawid Duda, 8. Paweł Broniszewski, 24. Ryszard Breś, 30. Bartłomiej Kursa, 19. Jakub Rozwandowicz, 29. Mateusz Tietz, 16. Piotr Karniszewski.

Start Otwock: 25. Emil Anusiewicz, Sebastian Zgódka, 23. Jacek Moryc, 15. Mikołaj Tokaj, 6. Łukasz Choiński, 5. Jarosław Kęsek, 21. Tomasz Karaś, 10. Maciej Buszko, 4. Kamil Kucharski, 17. Łukasz Puciłowski, 13. Piotr Wielgosz, 2. Michał Gromulski, 20. Bartłomiej Sitarek.

Ursus Warszawa: 1. Karol Murawski, 8. Sebastian Sikora, 5. Jakub Lesiak, 4. Patryk Kostyra, 16. Bartosz Kudlak, 9. Krzysztof Rogus, 19. Łukasz Sowiński, 6. Piotr Ćwik, 7. Bartosz Pomarański, 18. Mateusz Goliczewski.

PK - 15 stycznia 2011, 17:48:32 - dlw75.neoplus.adsl.tpnet.pl
EEE. Większość drużyn wystawiła amatorów albo młodzików

GLKS - 15 stycznia 2011, 18:07:59 - dkm183.neoplus.adsl.tpnet.pl
Nadarzyn rezerwowym sładem grał ;/

Kibic_Dolc - 15 stycznia 2011, 19:10:17 - aelx152.neoplus.adsl.tpnet.pl
w Dolcanie to Patryk Koziara a nie Kamil Koziara.
turniej młodzieżowy można powiedzieć i rezerwowy.
mozna powiedziec ze Dolcan II Ząbki wystąpił, poza ta jedna z trzech czwórek Koziara, Piesio, Zapaśnik, Wielądek, a w innych czwórkach mieszanka II Dolcanu z I i widac ze nie bylo zgrania.
a tak w ogole bylismy najlepsi i najliczniejsi na trybunach, mozemy byc dumni, obysmy sie tak zjawiali w lidze
za dobra gre mozna wyroznic Patryka Koziare i z Otwocka tego z 6 numerem i niektorych z Legii

goool. oks - 15 stycznia 2011, 19:38:03 - public-gprs52730.centertel.pl
mi sie podobala 5 i 10 z legionovii... chlopaki nie grali za duzo ale widac ze dobrze operuja pilka i daja z siebie duzo na boisku. jak juz grali naprawde cos sie dzialo...

Paweł - 15 stycznia 2011, 20:47:51 - abbd11.neoplus.adsl.tpnet.pl
Czy ktoś wie czemu nie było Polonii Warszawa?

aa - 15 stycznia 2011, 20:53:48 - 77-254-53-8.adsl.inetia.pl
trener młodych poloni w komentarzu powiedział ze nie akceptuje tego typu gier na hali w zimowym okresie przygotowawczym, gdyz piłkarze moga sie nabawic niepotrzebnych kontuzji

olo - 15 stycznia 2011, 22:34:03 - abam87.neoplus.adsl.tpnet.pl
OTWOCK tez chyba rezerwy wystawil bo widze ze nie ma TOMKA MAKOSA W skaldzie!!Trenerze w lidze ma ten chlopak grac!! dzisiaj to by tych legionistow wkrecil w parkiet ze trzeba by ich z pol dniaa wykrecac!@!! pozdr TOMEK nie lam sie twoj czas nadejdzie wkrotce!

stalowka - 15 stycznia 2011, 22:46:06 - 195.116.84.122
dawid duda , wychowanek mojego trenera ze stali poniatowa... trzymaj sie duduś

amster - 16 stycznia 2011, 0:18:56 - adjy3.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ile to się trzeba było naczytać o koszmarnej obsadzie Remes Cup Extra. Tu same piłkarskie tuzy. Aż żałuje straconej szansy na obejrzenie tego wyjątkowego spektaklu.

artim - 16 stycznia 2011, 10:11:45 - evdo-78-30-80-248.subscribers.sferia.net
I tak najlepiej piłkarsko wyglądał młody Ursus W-wa.

. - 16 stycznia 2011, 13:08:01 - 87-17-N2.aster.pl
w ursusie z 18 nie mateusz goliczewski tylko siergii czapko z floty świnoujście

Lenin - 17 stycznia 2011, 1:16:36 - abcz150.neoplus.adsl.tpnet.pl
bardzo fajna nowoczesna hala w Legionowie - brawo dla gospodarzy za 2 miejsce - chociaż można było się pokusić o zwycięstwo w finale - Legionovia !!!

hvj - 17 stycznia 2011, 16:03:31 - clg40.neoplus.adsl.tpnet.pl
no własnie? gdzie tomek makos z otwocka????

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas