[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

 


20 stycznia 2011, 13:35:35 - koofel
GKS Tychy wypożyczy do innego klubu Sylwestra Dębowskiego

Czterech piłkarzy nie będzie występować w barwach GKS-u Tychy w rundzie wiosennej. Na półroczne wypożyczenie do okolicznych klubów odejdą Sylwester Dębowski, Bartłomiej Sitko, Daniel Gurbisz i Bartłomiej Zdanowski.

23-letni Dębowski, który w Tychach występuje od dwóch lat, jesienią rozegrał jedenaście spotkań, a na boisku spędził łącznie 524 minuty. Piłkarz najpewniej zostanie wypożyczony do trzecioligowej Skałki Żabnica.

Natomiast trójka młodych zawodników, która w tym sezonie grywała głównie w tyskich rezerwach, prawdopodobnie dostanie szansę występów w czwartoligowym Górniku Wesoła.


źródło: GKS Tychy

jb - 20 stycznia 2011, 16:23:50 - 28.8.28.78.cable.dyn.petrus.com.pl
A kiedyś reklamowali Dębowskiego jako taki wielki talent. Miał być lepszy od Dancha...

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas