22 stycznia 2011, 15:40:19 - qmichal
Wyjazdowa wygrana Liverpoolu

Ewentualny rywal Lecha Poznań w 1/8 finału Ligi Europy Liverpool FC wygrał na wyjeździe z Wolverhampton Wanderers FC 3-0 (1-0). Po tym zwycięstwie "The Reds" awansowali na 10. miejsce i mają na koncie 29 punktów.

22 stycznia 2011, 13:45 - Wolverhampton (Molineux Stadium)
Wolverhampton Wanderers FC 0-3 Liverpool FC
Fernando Torres 36, 90, Raul Meireles 50

Liverpool: 25. Pepe Reina - 34. Martin Kelly, 37. Martin Škrteľ, 5. Daniel Agger, 2. Glen Johnson - 18. Dirk Kuijt, 28. Christian Poulsen (73, 33. Jonjo Shelvey), 21. Lucas, 4. Raul Meireles, 17. Maxi Rodríguez (81, 6. Fábio Aurélio) - 9. Fernando Torres.

żółte kartki: Christian Poulsen, Fernando Torres, Raul Meireles.

sędziował: Martin Atkinson (Leeds).
widzów: 28.869.

Piciu - 22 stycznia 2011, 15:43:50 - *.play-internet.pl
Przełamali się w końcu. HEJ LECH !!!

paprykarz - 22 stycznia 2011, 16:17:54 - *.croy.cable.virginmedia.com
kibicuje redsom od 10lat, ale w meczu z lechem, jestem za POLSKA!

Gouy1910 - 22 stycznia 2011, 16:56:28 - *.astral.lodz.pl
Kto powiedział, że Liverpool będzie grał z lechem/amicą?

Piciu - 22 stycznia 2011, 17:00:36 - *.play-internet.pl
Ludzie darujcie sobie te żałosne porównania klubów po fuzji ...

POPACZEK - 22 stycznia 2011, 18:32:41 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
A co, kibice Lecha wstydzą się przeszłości swojego klubu? Boli Was prawda, że gdyby nie Amica to Lecha już by dawno nie było?

Piciu - 22 stycznia 2011, 18:44:03 - *.play-internet.pl
Boli to potęga Nasza niektórych...widząc po wpisach.

DEXTER - 22 stycznia 2011, 19:40:54 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
to nic strasznego;)

Czaja - 22 stycznia 2011, 20:58:13 - *.ssp.dialog.net.pl
Ale kto tu coś porównuje? Tylko nazywa się rzeczy po imieniu. Amica i tyle.

Grześ Lato - 22 stycznia 2011, 22:52:32 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
I o jakiej potędze co poniektórzy tu piszą? Proszę o wyjaśnienie tego wielkiego nieporozumienia.
A amatorzy nadal piszą o Liverpoolu. Nie wiedzą, że rywalem Lecha jest całkiem inny zespół. Wstyd.

gramydalej - 23 stycznia 2011, 0:53:09 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
a wyniki pozostałych drużyn z Ligi Europy ??

hacek - 23 stycznia 2011, 10:46:17 - *.dynamic.chello.pl
gramydalej- Lvp to potencjalny i zreszto bardzo prawdopodobny rywal Lecha w 1\4 LE. Stąd ten news na 90minut ignorancie

PORTOWIEC - 23 stycznia 2011, 11:38:08 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
hacek, zwarzajac ze jeszcze nie odbyl sie mecz 1/8 LE to naprawde BARDZO potencjalny przeciwnik Lecha