23 stycznia 2011, 17:56:48 - elenril
Radosław Cierzniak zadebiutował w AS Alkí

Radosław Cierzniak zadebiutował w barwach swojego nowego klubu AS Alkí. 27-letni polski bramkarz zachował czyste konto w meczu 18. kolejki cypryjskiej ekstraklasy, w którym jego nowy zespół wygrał 2-0 (1-0) w derbowym spotkaniu z AÉK-iem.

23 stycznia 2011, 16:00 - Larnaka
AÉK (Larnaka) 0-2 AS Alkí (Larnaka)
Roberto Brum 14, Siniša Dobrašinović 84

żółte kartki: Gorka Pintado - Roberto Brum, Semedo, Kostadin Baszow, Emiliano Fusco, Luka Žinko.
czerwona kartka: Njongo Priso (65. minuta, AÉK).

sędziował: Dimítrios Chryssostómou (Cypr).

Radosław Cierzniak rozegrał pełne 90 minut. AS Alkí zajmuje obecnie 11. miejsce w tabeli z 18 punktami na koncie.

vanorton - 23 stycznia 2011, 17:59:54 - *.adsl.inetia.pl
Widziałem na żywo!Fenomenalny mecz Radosława Cierzniaka!!!!!!!!!!!!!!!!!

łysy - 23 stycznia 2011, 17:59:59 - *.adsl.inetia.pl
no i gratulacje dla Radka , odszedł z korony i wreszcie broni

ksiel546 - 23 stycznia 2011, 18:05:20 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Wreszcie ... Dobry bramkarz

maly - 23 stycznia 2011, 18:08:55 - *.play-internet.pl
Super Radziu.trzymam kciuki. Pozdro z poznania od najlepszego ziomka. Jestes mega luj a oni cie puscili z polskiej ekstraklasy. Sasal pól trenerka. He he

barteq - 23 stycznia 2011, 18:12:43 - *.dynamic.chello.pl
wasyl gra ze standardem, z którym wcześniej zaliczył kontuzje

v - 23 stycznia 2011, 18:50:18 - *.adsl.inetia.pl
Widziałem również ten mecz . Miał 4 fantastyczne interwencje ! Nawet nie widziałem , żeby w Koronie tak bronił jak dzisiaj ! Z taką grą to do reprezentacji naprawde!!

n - 23 stycznia 2011, 18:53:26 - *.adsl.inetia.pl
A propos Grosicki gra w pierwszym składzie? , bo nie wiem czy oglądać mecz Sivasporu

@n - 23 stycznia 2011, 18:55:41 - *.play-internet.pl
Gra w pierwszym skladzie

b - 23 stycznia 2011, 18:58:07 - *.adsl.inetia.pl
I jak mu idzie?

oli - 23 stycznia 2011, 19:56:53 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Na jakiej stronie mozna ogladac lige cypryjska?

DEXTER - 23 stycznia 2011, 20:32:39 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
gratuluje Radek

rafi - 23 stycznia 2011, 22:16:51 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
wracaj do Szamocina-8 liga to jestt to !!

2323 - 24 stycznia 2011, 10:01:18 - *.dynamic.chello.pl
Cierzniak gdyby był dobry to grałby przynajmniej w 1 lidze angielskiej a nie w przeciętniaku cypryjskim nie mającym szans na puchary.

Lenin - 24 stycznia 2011, 16:52:32 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
jest jakiś klub w II lidze greckiej w której nie ma Polaka ?