[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

 


25 stycznia 2011, 11:58:42 - MichalMKS
Jacek Kusiak i Daniel Małkowski trenują z Górnikiem Łęczna

Jacek Kusiak z Tomasovii Tomaszów Lubelski i Daniel Małkowski z Górnika Polkowice pojawili się na testach w Górniku Łęczna. Zawodnicy zagrają w spotkaniu kontrolnym pierwszoligowca z Resovią.

- Zaprosiłem go na testy od poniedziałku do końca tygodnia - mówi o Kusiaku trener Mirosław Jabłoński.

Z kolei Małkowski na treningach Górnika pojawił się po raz drugi. Wcześniej już był sprawdzany przez pierwszoligowca, ale z powodu kontuzji musiał opuścić treningi.


źródło: własne / Kurier Lubelski

rafalski - 25 stycznia 2011, 12:27:53 - abgi210.neoplus.adsl.tpnet.pl
Wypada życzyć aby ten Kusiak poszedł w ślady Kusia i po paru latach gry na rodzimych podwórkach przeniósł się nad Bosfor konkretnie do Istmbul BB

rafalski - 25 stycznia 2011, 12:30:15 - abgi210.neoplus.adsl.tpnet.pl
Małkowskiemu zaś wypada życzyć by rozwiną się tak jak Małkowski z Bełchatowa.O którego walkę toczą kluby ekstraklasy!

Strain - 25 stycznia 2011, 12:44:13 - server6.dobrafirma.com
A Górnikowi Łęczna wypada życzyć aby poszedł w ślady Górnika Zabrze i zdobył do swojej kolekcji 14 tytułów mistrzostw Polski.

kibi - 25 stycznia 2011, 12:58:05 - ip-91-193-196-39.enterpol.pl
Też życzyłbym Górnikowi Łeczna sukcesów,lecz bez sponsora to nie możliwe.Włodarze kopalni i miasta Lublin skumali się ażeby zniszczyć piłkę nożną w łęcznej.Z tego co wiem to sponsorują ekstremalne sporty,wydając miliony oczywiście za zgodą rady nadzorczej i tyle na ten temat.

Milo - 25 stycznia 2011, 14:16:58 - wp74.internetdsl.tpnet.pl
Młodych mamy w rezerwach, dodatkowo współpraca z Polonią po co następni na trybuny???? Pozbywamy się Niżnika i Bartkowiaka to proszę o równie wartościowych graczy. Teraz jesteśmy bardziej osłabieni niż w skończonej rundzie.
kibi, kumaci znają ip klubu wyświetla nam się że pracownik na polecenie napisał.

ddd - 25 stycznia 2011, 14:17:38 - 213-17-230-94.ip.netia.com.pl
Skończyły się złote czasy sprzed kilku lat, LW to teraz prywatna spółka, której właściciele nie są zainteresowani pompowaniem grubych milionów w skorumpowaną i stojącą na niskim poziomie polską piłkę.Mecze ogląda dosłownie garstka widzów, a co niektórzy uwazają, że Górnikowi z urzędu należy się byt na garnuszku możnego sponsora, proponuję zejść na ziemię i przywyknąć do tego,że kasy będzie coraz mniej
Z biznesowego punktu widzenia sponsorowanie Górnika nie przynosi LW żadnych korzyści, bo przecież reklama spółki na koszulkach czy banerach nie wpłynie na sprzedaż węgla do rozmaitych elektrowni i innych odbiorców przemysłowych.
Motorki natomiast wiadomo czyim są wymysłem i znikną pewnie tak szybko jak się pojawiły.

kola72 - 25 stycznia 2011, 14:37:18 - ksg.vlan2.architor.lubman.net.pl
od ddd. Dostałeś wypieków jak pisałeś ostatnie zdanie. Dla Twojej informacji - Motor, można tak powiedzieć, jest wymysłem pracowników FSC i trwa już ponad 60 lat. A czy zniknie za kolejnych 60, to się okaże. Przepraszam, że nie na temat.

do kola72 - 25 stycznia 2011, 16:50:40 - 77-255-233-226.adsl.inetia.pl
Nie zrozumiałeś co użytkownik ddd miał na mysli w ostatnim zdaniu.
do DDD- chodzi garstka bo i klub podupada przez to, że zamiast inwestować w piłkę to wolą zaspokajać własne niespełnione ambicje i dawać kasę na motorki. I koło się zamyka.
Ja się tylko pytam co z tą infrastrukturą, która jest w Łęcznej? Przecież takiej bazy mogą pozazdrościć inne kluby w kraju.

aks - 25 stycznia 2011, 17:39:00 - abka221.neoplus.adsl.tpnet.pl
Infrastruktura zostanie wykorzystana do trenin gów przez Motor,który po wybudowaniu obiektu za dwa lata będzie gral na licencji Łęcznej.symptomem jest pozostanie Niżnika w Lublinie ,który ma już obiecaną posadkę .Jest grupa bardzo zainteresowana piłką w Lublinie na miarę Jagi.Do tego czasu Łęczna będzie utrzymywana na minimalnym poziomie w I lidze.Zaznaczam że nie jestem ani z Lublina ani z Łęcznej i mam to gdzieś ale mam pewne info i chciałem sie z wami podzielić pozdrawiam

ddd - 25 stycznia 2011, 19:53:51 - bht49.neoplus.adsl.tpnet.pl
do kola72-gratuluję czujności, jednak w ostatnim zdaniu nie miałem na mysli Motoru Lublin(bo niby dlaczego, a sekcję sportów motorowych GKS Górnik Łęczna
do aks-być może w Lublinie grupa zainteresowana robieniem piłki na poziomie extraklasy istnieje,jednakże potrzeba do tego pieniędzy, których w Lublinie nie ma i nie zanosi sie żeby były. Jak juz wspomniałem decydenci w LW nie są kompletnie zainteresowani duzymi wydatkami na sport, gdyz nie przyniosło by to żadnej realnej kożyści Bogdance jako firmie całkowicie prywatnej nastawionej obecnie na wielomilionowe inwestycje mające na celu znaczne podniesienie poziomu wydobycia.Kazdy grosz jaki w w obecnej sytuacji jest pzrekazywany przez LW czy to na Górnika czy na żuzel to nieustanna walka z Rada Nadzorczą spółki. Skończyły się złote lata mecenatu Bogdanki nad lubelskim sportem czy to sie komuś podoba czy nie.

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas