25 stycznia 2011, 22:39:00 - elenril
Arsenal FC zagra w finale Pucharu Ligi

Zespół Łukasza Fabiańskiego i Wojciecha Szczęsnego zapewnił sobie grę w finale Carling Cup. Arsenal FC ze Szczęsnym w bramce wygrał 3-0 (0-0) w rewanżowym meczu półfinałowym z Ipswich Town FC. W pierwszym spotkaniu drużyna Polaków przegrała 0-1.

25 stycznia 2011, 20:45 - Londyn
Arsenal FC 3-0 Ipswich Town FC
Nicklas Bendtner 61, Laurent Koscielny 64, Cesc Fàbregas 77

żółte kartki: Laurent Koscielny - Connor Wickham.

sędziował: Mark Halsey (Anglia).

Szczęsny rozegrał pełne 90 minut w bramce gospodarzy, a Fabiański znalazł się poza kadrą meczową. Finał Pucharu Ligi odbędzie się na londyńskim stadionie Wembley w niedzielę 27 lutego.

z - 25 stycznia 2011, 22:48:45 - *.adsl.szeptel.net.pl
Szczęsny znowu na zero gratulacje

Pogoń - 25 stycznia 2011, 22:50:54 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Gratulacje !
Najlepszy Angielski Zespół :D
Pogoń - Arsenal takich Braci się nie traci !!!

loop - 25 stycznia 2011, 22:58:59 - *.dynamic.chello.pl
Widzę, że kolega z Pogoni niedługo będzie pochodził do testów gimnazjalnych

Lekarz - 25 stycznia 2011, 23:01:47 - *.play-internet.pl
No, chyba w psychiatryku.

Poss - 25 stycznia 2011, 23:08:03 - *.as43234.net
Pozdro dla ziomka, który wczoraj zarzekał się, że do przerwy można śmiało obstawiać 0:0 ;)

Kibic234 - 25 stycznia 2011, 23:49:34 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Fabiański mógłby dać pieniądze na Polonie Słubice wtedy nie musieli by się wycofywać z II ligi

BJ - 25 stycznia 2011, 23:58:46 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@ up - I co jeszcze? A co on jest, Caritas albo WOŚP?

wislaFAN - 26 stycznia 2011, 7:28:48 - *.68.75.114.debica75.tnp.pl
To jest moj ukochany klub :D

kulah - 26 stycznia 2011, 7:32:21 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
byly trener slaska zatrzymany za korupcje, napiszcie cos o tym!

yoyoł - 26 stycznia 2011, 8:43:23 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@poss : dokładnie też miałem z tego bekę

miodzik - 26 stycznia 2011, 8:56:22 - *.183.128.9
No i pieknie. Czyli maja szanse na jakies trofeum w tym sezonie. Niech tego nie spieprza bo lm i ligi nie wygraja raczej

Odra-Unite - 26 stycznia 2011, 9:18:23 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Niech oby to wygrają
Bo ligę i ligę miszczów nie wygrają
Ligę wygra Manchester United a lige miszczów Manchester United lub FC Barcelona

wariat_nl - 26 stycznia 2011, 10:19:49 - *.33.241.200
Gratulacje.Fajna sprawa z tym Arsenalem,jak nie Fabiański to Szczęsny w bramce,coraz bardziej interesują mnie wyniki tego klubu.Przyjemnie się to dla nas(Polaków) układa, bo w tym sezonie nasi bramkarze wymiennie grają w podstawowym składzie,a Arsenal wciąż walczy na czterech frontach.Są już w finale Curling Cup, półfinale FA Cup, 1/8 finału LM, plasują się na drugim miejscu w lidze,dodatkowym smaczkiem w Londynie jest chęć zajęcia wyższego miejsca niż największy lokalny rywal,a Chelsea obecnie zajmuje czwarte miejsce ze stratą pięciu oczek do Kanonierów.Po kilku latach posuchy, może to być przełomowy,bardzo udany sezon dla ekipy z Emirates Stadium.Trzymam kciuki.

Boj - 26 stycznia 2011, 11:52:30 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Zawsze uważałem że Szczęsny jeśli tylko dostanie szansę to potwierdzi swoje bardzo duże umiejętności. On ma potencjał a do tego wielki charakter by grać na najwyższym poziomie na świecie. Myślę że i tak powinien dostać szansę na występy dużo wcześniej. Co do Fabiana to moim zdaniem też dobry bramkarz, a umiejętności mają może porównywalne z tym jednym ale... psychika której Fabian nie będzie miał takiej jak Wojtek nigdy. Dla dobra jego to powinien odejść do innego Klubu np. niemieckiego wtedy na Euro możemy mieć trojkę doskonałych bramkarzy bo jakby nie było wciąż liczę na Boruca który też ma charakter podobny do tego od Szczęsnego i jakby nie było zasługuje żeby grać w tej reprezentacji.
Ps. żeby nie było to nie jestem z warszawy ale kibicuje wszystkim polskim rodzynkom na całym świecie-dla dobra polskiej kopanej!!!

DEXTER - 26 stycznia 2011, 12:43:20 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl