26 stycznia 2011, 20:57:14 - qmichal
Debiut braci Brożków w Trabzonsporze

Paweł i Piotr Brożkowie zadebiutowali w Trabzonsporze. Ich nowy klub przegrał na wyjeździe w meczu Pucharu Turcji z Beşiktaşem 1-2 (0-2). Piotr przebywał na boisku do 68. minuty, kiedy to został zmieniony przez Umuta Buluta. Natomiast Paweł rozegrał pełne spotkanie i zaliczył asystę przy honorowym golu dla gości. W zespole Trabzonsporu wystąpił także Arkadiusz Głowacki, który został zmieniony w 43. minucie z powodu kontuzji przez Mustafę Yumlu. Klub Polaków zajął trzecie miejsce w grupie B Pucharu Turcji i odpadł z rozgrywek.

26 stycznia 2011, 19:00 - Stambuł (Fiyapı İnönü Stadium)
Beşiktaş JK 2-1 Trabzonspor Kulübü
Hugo Almeida 10, Quaresma 29 - Alanzinho 46

żółte kartki: Roberto Hilbert, Quaresma - Sezer Badur, Alanzinho, Ceyhun Gülselam, Mustafa Yumlu, Gustavo Colman.

sędziował: Cüneyt Çakır (Stambuł).

Wisła Krak - 26 stycznia 2011, 20:58:46 - *.w-elektronik.pl
Paweł oprócz asysty miał również słupek po strzale głową

qwerty567 - 26 stycznia 2011, 20:59:31 - *.ssp.dialog.net.pl
zdjęty Głowacki w 43 minucie, za udział przy dwóch straconych bramkach? czy znowu kontuzja?

skorupa - 26 stycznia 2011, 20:59:54 - *.centertel.pl
Czemu Głowacki zmieniony w 43 minucie? Mam Nadzieje że nie kontuzja...

po - 26 stycznia 2011, 21:00:08 - *.adsl.inetia.pl
to głowa kolejna kontuzja czy tak się ucieszył z powołania od nosola że zawalił 2 bramki

aaa - 26 stycznia 2011, 21:00:48 - *.dynamic.chello.pl
kontuzja...

Wisła Krak - 26 stycznia 2011, 21:02:22 - *.w-elektronik.pl
Kontuzja chyba, ale zawalił pierwszą bramkę...

goly - 26 stycznia 2011, 21:03:32 - *.48.33.22
Ogladal ktos mecz na P.Futbol albo w necie i moze cos powiedziec o poziomie,atrakcyjnoscie spotkania? Kto mial przewage, jak sie zaprezentowali Polacy a takze wielkie gwiazdy w Besiktasie. Widzialem tylko bramki z meczu, gol Quaresmy cudo...

Pestundblu - 26 stycznia 2011, 21:04:09 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Kontuzja. Standardzik u Głowy...

do goly - 26 stycznia 2011, 21:10:24 - *.internetdsl.tpnet.pl
możesz wrzucić link do skrótu z meczu, ewentualnie samych bramek?

wojtas - 26 stycznia 2011, 21:14:48 - *.cdma.centertel.pl
A jak się zaprezentowali Brożkowie ?

DEXTER - 26 stycznia 2011, 21:15:07 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
gratuluje szkoda że Głowa znowu ma kontuzje jakoś nie jest mu dane zagrać dla kadry życzę zdrowia

goly - 26 stycznia 2011, 21:15:19 - *.48.33.22
Bramki z meczu sa na youtube, wystarczy wpisac nazwe meczu.

endriu - 26 stycznia 2011, 21:28:05 - *.adsl.inetia.pl
Jak trzeba na kadrę przyjechać do Głowa od razu się rozpada... Gratki dla Brożków

BJ - 26 stycznia 2011, 21:30:23 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Tu macie link z bramkami:
asysta Brożka nawet ładna ;)

Captainpol - 26 stycznia 2011, 21:31:25 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brożek ładnie wystawił piłkę z piętki i kolega jego miał sam na sam. Głowacki spóźniony przy pierwszym golu ale musiał być jakiś błąd i strata bo obrońcy wszyscy wracali zdziwieni. A druga bramka cud miód malina Bomba przez duże B z 27 metrów w stylu poprzeczka bramka
Zapytacie skąd to wiem ? a no wiem ręce mam i google video też

Unhold - 26 stycznia 2011, 21:33:21 - *.play-internet.pl
Mecz ciekawy... dobra gra Pawła Brożka po przerwie.
Atmosfera dobra, doping również.

Speex - 26 stycznia 2011, 21:45:36 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Czytajcie newsy do końca to będziecie wiedzieć dlaczego zszedł.. Pechowiec.

Jack - 26 stycznia 2011, 22:10:17 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Kurde, ten Głowacki to dwóch meczy z rzędu nie zagra co on ze szkła?

kibic - 26 stycznia 2011, 22:11:19 - *.play-internet.pl

zan - 26 stycznia 2011, 22:19:17 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
kiedyś słyszałem tekst ze 'Głowackiemu na myśl o powołaniu do reprezentacji puszcza dwójka' i to chyba się sprawdziło, jak będzie komunikat jaka to kontuzja, to założę się, że jest to problem z dwójką.

lm - 26 stycznia 2011, 22:22:05 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
brożki jak ostatnio w wiśle: paweł dobrze, piotr do dupy.

Wit - 26 stycznia 2011, 22:32:23 - *.futuroexito.pl
Ładna asysta Brożinha i piękna bramka Quaresmy ;)

lol - 26 stycznia 2011, 22:48:41 - *.zone2.bethere.co.uk
do endriu- Ty umiesz czytac ze zrozumieniem? Brozki przegrali i odpadli wiec czego im gratulujesz? wystepu w przegranym meczu? asysty na bramke ktora niemiala znaczenia? Faktycznie..jest czego gratulowac.. Tak nisko upadlismy ze kibice gratuluja samego faktu wystepu i asysty w przegranym meczu. szok

robin200 - 27 stycznia 2011, 9:25:33 - *.mysmart.ie
lol pierniczenie o szopenie, Gratuluje tego Brożkom że zadebiutowali w nowym zespole a Paweł zaliczył asyste!! nie ważne czy ich zespół przegrał czy wygrał ale ważne to że Paweł z Piotrem pokazali się całkiem nieźle!! ale czytanie ze zrozumieniem nie boli!!

FTP - 27 stycznia 2011, 15:22:20 - *.tktelekom.pl
no nie, Glowacki znow kontuzja?? powazna orientuje sie ktos? czy znow nie bedzie mogl zagrac w reprze z tego powodu? swoja droga to ile razy mozna byc kontuzjowanym? nie udaje on czasem?