27 stycznia 2011, 22:27:15 - qmichal
Podbeskidzie sprawdzi braci Góreckich

W piątek i sobotę na testach w drużynie Podbeskidzia pojawią się Michał i Jakub Góreccy - bracia bliźniacy z trzecioligowego Dalinu Myślenice.

Piłkarze mają po 21 lat. Obaj w rozgrywkach ligowych III ligi zadebiutowali w wieku 18 lat i mają na swoim koncie po kilkadziesiąt występów w zespole Dalinu. Michał, który jest napastnikiem, strzelił dla swojego zespołu 32 gole na trzecim froncie. W ostatniej rundzie w 17 meczach zdobył 16 bramek. Jakub jest ofensywnie grającym pomocnikiem, w III lidze zdobył 15 goli. Siedem z nich strzelił w rundzie jesiennej obecnego sezonu.

Obaj zawodnicy będą mieli okazję zademonstrować swe umiejętności w najbliższych sparingach Podbeskidzia z Polonią Bytom (piątek, 13:00) i Energetykiem ROW-em Rybnik (sobota, 11:00).

źródło: Podbeskidzie Bielsko-Biała

wawus ns - 27 stycznia 2011, 22:40:03 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Powodzenia Chłopaki!!! Trzymam kciuki

Iskar - 27 stycznia 2011, 22:46:26 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Może ktoś coś o nich napisać? Jak grają, zalety, wady, drewna czy też nie?

Borys - 27 stycznia 2011, 22:49:10 - *.252.190.161
Raczej napisać nic o nich nie mogę ale jak tak otworzyłem sobie w osobnych zakładkach ich karty i szybko zmieniałem zakładki to prawie jak animacja wygląda polecam spróbujcie sobie :P

koliber72 - 27 stycznia 2011, 23:13:34 - *.173.10.255.tesatnet.pl
A bić się umieją?

Marek - 27 stycznia 2011, 23:22:01 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
koliber72 - I myślisz, że jesteś śmieszny? Niestety, ale "troszkę" Ci to nie wyszło, chciałeś być fajny, ale nawet tego nie potrafisz.

Marcin - 27 stycznia 2011, 23:40:00 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Myślenice, a nie Myślice.

Pablo - 27 stycznia 2011, 23:54:59 - *.opera-mini.net (*.182.232.229)
Spróbować ich dobrzy są a pewnie testy przejdą i Podbeskidzie będzie miało z nich pożytek troche goli nastrzelali i mimo że to jest 3.liga to mają nosa pod bramką.tam jeszcze jeden z Dalina jest dobry Dawid Kałat strzelił w rundzie jesiennej 12 bramek.

lm - 28 stycznia 2011, 4:11:23 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
staty mają świetne, warto dać im szansę?

beskidy - 28 stycznia 2011, 11:34:23 - *.ssp.dialog.net.pl
16 i 7 bramek w 17 meczach, ciekawe jak to się przełoży na 1 ligę, ale warto zainwestować w młodych zawodników i dać braciom szansę.
Myślę że zainteresowanie tymi graczami jest związane z niedawno rozpoczętą współpracą TSP z Beskidem Andrychów (Dalin i Beskid grają w tej samej lidze, a ich mecz to był festiwal bramek Dalin 8-2 Beskid) pozdrawiam