30 stycznia 2011, 17:26:30 - MichalMKS
Gol Janusza Surdykowskiego

Polski napastnik Janusz Surdykowski strzelił gola dla APÉP-u w zremisowanym 2-2 (2-1) meczu 18. kolejki II ligi cypryjskiej z Chalkánoras Idalíou. W sumie Polak ma już na koncie osiem ligowych trafień.

30 stycznia 2011, 14:00 - Kyperoúnta
APÉP (Kyperoúnta) 2-2 Chalkánoras Idalíou
Dániel Kovács 17, Janusz Surdykowski 19 - Fílippos Filíppou 7, 90

Po 18 ligowych kolejkach APÉP z 24 punktami zajmuje ósme miejsce w tabeli.

W rundzie jesiennej piłkarzem Chalkánoras Idalíou był grający w przeszłości w Górniku Zabrze Shingi Kawondera.

atlasfan - 30 stycznia 2011, 17:28:11 - *.aster.pl
słynny gołąbek z powołaniem ;]

fgfg - 30 stycznia 2011, 17:30:37 - *.xdsl.centertel.pl
8 goli i połowa sezonu z takim bilansem to trafi zaraz do 1 ligi Cypru i kariera poleci :D

marek - 30 stycznia 2011, 17:47:17 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
najlepszy obecnie polski napastnik gołąbek już leci od Smudy

Brak2Sensu - 30 stycznia 2011, 18:15:12 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
No nie wierze...Janek tak łoi?!?:P

koliber72 - 30 stycznia 2011, 19:00:09 - *.173.10.255.tesatnet.pl
No łoi,bo tam bramki są większe....Dlatego Polacy tam się odnajdują.

qwerty - 30 stycznia 2011, 19:17:59 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
do kadry go!!!

panter - 30 stycznia 2011, 19:55:18 - *.rdns.sun-net.pl
Ale musi być słaba ta II liga cypryjska, pamiętam go z jak grał w Podbeskidziu w ówczesnej II lidze polskiej i był książkowym przykładem drewna, a tam ładuje tyle goli

Simsu - 30 stycznia 2011, 22:41:29 - *.adsl.inetia.pl
A,to ta słynna na całe nasze królestwo 2 liga cypryjska ??

homo - 31 stycznia 2011, 8:05:49 - *.dynamic.chello.pl
do Panter: a ty jak przyjmujesz piłkę to co się dzieje ????