31 stycznia 2011, 19:46:31 - slady
Dawid Stańdo rozpoczął testy w MKS-ie Kluczbork

19-letni napastnik Ceramiki Opoczno Dawid Stańdo rozpoczął dzisiaj treningi z MKS-em Kluczbork.

Trener Ryszard Okaj będzie przyglądał się zawodnikowi do końca tygodnia i zdecyduje, czy pojedzie on z drużyną na obóz przygotowawczy do Dzierżoniowa. Napastnik będzie miał także okazję zaprezentować się w najbliższą środę o godz. 14:00 podczas sparingu z Rakowem Częstochowa. Spotkanie to odbędzie się na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Kluczborku.

Stańdo w rundzie jesiennej obecnego sezonu zagrał w 15 meczach III ligi i strzelił 4 gole.

źródło: własne / MKS Kluczbork

trsopoczno - 31 stycznia 2011, 20:10:20 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
wiedziałem ze długo w opocznie nie pogra...bardzo szybki napastnik przyda sie w kluczborku

mks - 31 stycznia 2011, 20:17:19 - *.adsl.inetia.pl