[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
REKLAMA
 PZPN
RSSSF
REKLAMA

 


1 lutego 2011, 14:16:55 - slady
Andrzej Rybski kolejnym wzmocnieniem Niecieczy

Nowym piłkarzem pierwszoligowca z Niecieczy został grający ostatnio w Odrze Wodzisław Śląski Andrzej Rybski.

Rybski urodził się 11 marca 1985 roku w Wolfsburgu. Jako junior grał w ŁKS-ie i Widzewie. Potem występował w rezerwach i seniorach Widzewa. Następnie był piłkarzem m.in. Polonii Bytom, Górnika Polkowice i Lechii Gdańsk. Łącznie wystąpił w 29 spotkaniach polskiej ekstraklasy i zdobył jedną bramkę. W rundzie jesiennej trwającego sezonu grał w pierwszoligowej Odrze Wodzisław Śląski. Wystąpił w 17 meczach ligowych i strzelił 7 goli.

Kontrakt Rybskiego z Odrą został rozwiązany na wniosek piłkarza przez PZPN.


źródło: własne / Nieciecza

REKLAMA

gks - 1 lutego 2011, 14:17:39 - ip-89-200-163-234.system-net.pl
ale spadek piłkarski....

m - 1 lutego 2011, 14:18:01 - eqz89.neoplus.adsl.tpnet.pl
Dlaczego nie do Warty

gks - 1 lutego 2011, 14:20:07 - ip-89-200-163-234.system-net.pl
bo nikt mu tyle nie da co Nieciecza obieca

Chipek - 1 lutego 2011, 14:21:04 - host-89-230-103-252.tarnow.mm.pl
Nareście Nieciecza ma dobrego napastnika:D....

REKLAMA

zamsz - 1 lutego 2011, 14:54:24 - nat-247-68.man.bydgoszcz.pl
W Zawiszy w sumie az tak nie blyszczal... a 2 liga to jednak szczebel nizej niz 1

c - 1 lutego 2011, 14:56:37 - dynamic-87-105-83-82.ssp.dialog.net.pl
Co za dramat. Zapowiadal sie na niezlego pilkarza.

Marek - 1 lutego 2011, 14:56:48 - eqk76.neoplus.adsl.tpnet.pl
No to Ludowy Klub Sportowy się utrzyma. Kto poleci?
Dolcan, Stilon, KSZO i ?

OZI_LECHIA - 1 lutego 2011, 15:10:48 - 89-74-238-195.dynamic.chello.pl
No to kolonia Lechistów w Niecieczy sie powieksza hehe :D

qwerty - 1 lutego 2011, 15:15:20 - adpo233.neoplus.adsl.tpnet.pl
niezła paka w ty niecieczy

omg - 1 lutego 2011, 15:17:43 - abwy142.neoplus.adsl.tpnet.pl
rybski dostanie za gre 5 hektarow ziemii,gospodarstwo,10 macior i 2 cielaki

Ralf - 1 lutego 2011, 15:33:54 - isagdy01.multimedia.pl
Ryba podobnie jak Piątek pewnie dostanie 15 tyś to czemu ma niby grać w I lidze za połowę tej stawki.

1234 - 1 lutego 2011, 15:39:31 - idc154.idc.net.pl (89.234.199.150)
No to ciekawe co teraz pokażą na tą wiosenkę:P

Duda - 1 lutego 2011, 15:41:30 - acxa187.neoplus.adsl.tpnet.pl
Całkiem dobry gracz Zagra z Trafarskim w ataku

luksTS - 1 lutego 2011, 15:43:41 - dynamic-62-87-191-35.ssp.dialog.net.pl
przykłady Realu M City pokazały jak się to skończy nie wierze ze będzie inaczej...

REKLAMA

Kibic - 1 lutego 2011, 15:46:03 - afhk209.neoplus.adsl.tpnet.pl
luksTS ale masz porównania

Mistrz - 1 lutego 2011, 15:52:19 - bbservice98.mmpnet213.tnp.pl
i jak skonczyl Real? jest najlepszym klubem w histori a City jest 3 w bardzo silnej angielskiej lidze wiec zamilcz Nieciecza bez problemu powinna się utrzymać bardzo dobre i przemyślane transfery

szymson - 1 lutego 2011, 16:35:08 - acbk52.neoplus.adsl.tpnet.pl
ja go pamiętam z gry w ŁKS-ie Łomża

szymson - 1 lutego 2011, 16:36:50 - acbk52.neoplus.adsl.tpnet.pl
Marek - i poleci klub z którego przyszedł

likisi - 1 lutego 2011, 16:56:00 - 178.182.156.176.nat.umts.dynamic.eranet.pl
bylem w tej niecieczy stadionik nawet,nawet!!! ale niesądze by nawojowali,chodz kasa tam duża!!! zadzi tam kostka brukowa,wiec zapewne placa im w granicie

Nieciecza - 1 lutego 2011, 17:48:14 - acwl168.neoplus.adsl.tpnet.pl
Termalica Bruk-Bet Nieciecza: fajny stadion, pełne trybuny, zero presji, nieźle płacą.

zizu - 1 lutego 2011, 18:56:47 - 70-202.ilabs.pl
Termalika bardzo dobre wzmocnienie jeszcze dobrego klasowego obronce i wystarczy powodzenia??/

inny - 1 lutego 2011, 19:55:29 - acnf82.neoplus.adsl.tpnet.pl
omg-widzę że jesteś świetnie zoriętowany w tematach rolniczych.

DEXTER - 1 lutego 2011, 20:01:47 - aau245.neoplus.adsl.tpnet.pl
w tym przypadku wszędzie dobrze byle z dala od Wodzisławia;)

tar - 1 lutego 2011, 20:06:20 - s141-236.star.net.pl
po kontraktach w I lidze widać ,że lepiej iść do Niecieczy czy Odry lub Stilonu i Radzionkowa. Nie przepadam za Termalicą ale są nieźle poukładani organizacyjnie, finansowo i piłkarsko więc wyśmiewanie się z nich jest objawem zazdrości.

Nieciecza - 1 lutego 2011, 20:20:15 - brk11.neoplus.adsl.tpnet.pl
Odra, Stilon i Radzionków to bankruci. Wszystkich czeka karna degradacja do C Klasy. A termalika za 2 lata moze zawalczyć o ekstraklase

przemek - 1 lutego 2011, 21:01:37 - 81-219-136-198.adsl.inetia.pl
noo dla niecieczy to solidne wzmocnienie, za to rybski srednio skonczyl

T29 - 1 lutego 2011, 21:14:59 - 29.pubip208.sta.nsm.pl
Rybki, Lechia pamięta !! dziękujemy za awans do Ekstraklasy!! pozdro i życzę sukcesów !

walt - 1 lutego 2011, 21:15:51 - emy42.internetdsl.tpnet.pl
dobry gracz z głową na boisku i dobrą techniką. poważne wzmocnienie.

Atoirtap - 1 lutego 2011, 21:32:17 - brk11.neoplus.adsl.tpnet.pl
I pomysleć że Odra Wodzisław miała takiego zawodnika.

REKLAMA

bolo - 1 lutego 2011, 22:34:55 - 82-160-125-17.tktelekom.pl
Piłka na tym poziomie w małych miejscowościach skazana jest na porażkę... ... Zobaczymy za 3 lata...

Kibic - 1 lutego 2011, 23:37:39 - afhk209.neoplus.adsl.tpnet.pl
Bolo przepowiada Przyzłosc chłopie ale masz dar:XD poza tym widac ze z miasta jestes i zazdrosc przez ciebie przemawia bo w małej wiosce jest klub gdzie nie ma korupcji a w miastach to mało który nie jest w to umoczony

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail: