5 lutego 2011, 22:11:03 - koofel
Ligowa wygrana Bragi

Rywal Lecha Poznań w Lidze Europy SC Braga wygrał 2-1 (1-1) wyjazdowe spotkanie 18. kolejki portugalskiej ekstraklasy z CS Marítimo.

5 lutego 2011, 20:15 - Funchal (Estádio dos Barreiros)
CS Marítimo 1-2 SC Braga
Baba Diawara 4 - Hélder Barbosa 1, Custódio 65

Braga: 1. Artur Moraes - 4. Kaká, 3. Paulão, 2. Alberto Rodríguez, 20. Uwa Echiéjilé (78, 40. Guilherme) - 7. Ukra, 88. Vandinho, 27. Custódio (68, 45. Hugo Viana), 30. Alan, 10. Hélder Barbosa (46, 8. Márcio Mossoró) - 18. Lima.

żółte kartki: Robson, Alonso, Djalma - Hélder Barbosa, Alan, Artur Moraes, Paulão, Vandinho.

sędziował: Hugo Miguel (Lizbona).

SC Braga zajmuje piąte miejsce tabeli z 27 punktami na koncie.

BJ - 5 lutego 2011, 22:16:52 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Lech - Braga 2:2
Braga - Lech 2:2 dogrywka 3:3 karne 3:4 i awans Lecha

Lech - 5 lutego 2011, 22:20:11 - *.40.84.130
@ BJ
Cos Ci sie pomyliło ;p Jezeli po dogrywce Lech zremisuje 3;3 to karne nie potrzebne sa ;D

kkkkk - 5 lutego 2011, 22:42:23 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
podobnie było w meczu z austrią wiedeń tyle że tam najpierw wygrała austria 2-1 a potem u siebie lech 2-1 i w dgrywce mimo że do 119 minuty było 1-1 to dawało to awans austrii ale w 120 na 2-1 brmeczkę pyknął Murawski

BJ - 5 lutego 2011, 22:57:12 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Racja - mój błąd :D
Tak czy siak będą karne i awans Lecha ;)

adasdsadas - 5 lutego 2011, 22:58:11 - *.play-internet.pl
Lech - Braga 1-1
Braga - Lech 2-0
koniec.

czereśniak - 5 lutego 2011, 23:03:07 - *.tktelekom.pl
będzie sie działo w poznaniu myśle że lech wyjdzie do 1/8 i zagra ze spartą albo z liverpoolem ja myśle że bedzie 2-0 w poznaniu i 0-0 w bradze dla lecha

kk kluczbo - 5 lutego 2011, 23:05:03 - *.adsl.inetia.pl
0 0
5 0 lech tyle w temacie

s - 5 lutego 2011, 23:09:32 - *.205.27.148
@kkkkkkkkkk-2-1 brmeczkę pyknął Murawski w tym meczu lech wygral 3;2 !!!!!!!!!

s3quin - 6 lutego 2011, 9:26:36 - *.dynamic.chello.pl
Teoretycznie pyry są gorszym zespołem, ale jak oni potrafili MC pokonać, to jeszcze wiele się morze zdarzyć...

kalin - 6 lutego 2011, 9:57:15 - *.tktelekom.pl
oj Braga lechowi pokaze gdzie ich miejsce juz po pierwszym meczu bedzie wiadomo

Piciu - 6 lutego 2011, 10:25:25 - *.play-internet.pl
oj żebyście się nie dziwili ...
Tylko Lech Poznań

Damian - 6 lutego 2011, 10:31:01 - *.opera-mini.net (*.146.14.155)
Ludzie popatrzcie na sprawę obiektywnie. Lech nie ma szans ani u siebie, ani tym bardziej w Portugalii.
Lech - Braga 0:2
Braga - Lech 3:0

kryniek76 - 6 lutego 2011, 10:33:05 - *.centertel.pl
s3quin
może najpierw z ortografią się zapoznaj!
Lech - Braga 0:2 i 1:3 i z pucharów właśnie odpadł lech lalallalalala

kt - 6 lutego 2011, 10:50:17 - *.telpol.net.pl
fartowna wyg

kt - 6 lutego 2011, 10:54:28 - *.telpol.net.pl
fartowna wygrana w doliczonym czasie gry nie uznana bramka gospodarzy, Braga - pogubiona, wolna obrona, ale dobra sila ofensywna

do kkkkk.
a czasami w rewanzu lech nie wygral ale 4:2w tej dogrywce... gdyby bylo 2:1 to by byly karne a ja takowych nie pamietam ;)

szakal - 6 lutego 2011, 14:37:48 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Nawet jak odpadnie Lech to nic wam do tego!Gdzie są wasze zespoły?no gdzie się pytam!